درباره ی ما

شرکت نماد گستران نارون در سال 1390، با سرمایه ای اندک و تیمی متشکل از فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات کار خود را در زمینه شبکه های کامپیوتری و سیستم های حفاظتی و نظارتی آغاز کرد. سال 1395این شرکت با برند تجاری جدیدی پا به عرصه حفاظتی امنیتی کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین شرکت های حفاظتی امنیتی بخش خصوصی تبدیل شده است. این شرکت مسلط بر بازار دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن و منزل در ایران با هزاران مشتری فعال در کسب و کارهای شخصی، شرکتی و سازمانی توانسته به عنوان یک شرکت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

نمادگستران نارون

حضور فعال نمادگستران نارون در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی

نمادگستران نارون نمادگستران نارون

شرکت نماد گستران نارون طی سالیان گذشته با تکیه بر تحقیق و توسعه، ارتباط با دانشگاه و هم چنین ارتباطات بین المللی قوی توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت سیستم های امنیت خانه و منزل به دست آورد. یکی از اهداف بلند مدت این شرکت ارتقا فرهنگ عمومی استفاده از سیستم های امنیتی می باشد. لذا تولید محتوای مناسب برای مشتریان و هم چنین ارایه اطلاعات و مشاوره های تخصصی به آن ها از دغدغه های ما می باشد.

نمادگستران نارون

درباره دزدگیر اماکن بیسیم آیملز

دزدگیر بیسیم اماکن آیملز محصولی نوین در سیستم های امنیت خانگی می باشد. این سیستم توسط شرکت نمادگستران نارون در ایران معرفی شد. محصولی نوین از نسل سیستم های DIY که تاکنون مشابه آن وارد بازار ایران نشده است. سیستم های DIY در راستای پاسخ به نیازهای متنوع مشتریان از جمله سیستم های امنیتی بدون خطا، ارتباطات بیسیم پایدار و غیرقابل نفوذ، کاربری آسان و کاربرپسند و... تولید شده اند. برند آیملز با در نظر گرفتن این نیازهای گوناگون اقدام به طراحی یکی از بهترین سیتم های امنیتی جهان نمود و ارزش این برند طی سال های گذشته به شکل چشم گیری رو به رشد بوده است.

نمادگستران نارون نمادگستران نارون

جوایز و استانداردهای بین المللی

نمادگستران نارون نمادگستران نارون
نقل قول

سخن مدیر:

امنیت مردم به عنوان یکی از مهم ترین ارکان زندگی آن ها بزرگترین دغدغه مجموعه ما می باشد. نمادگستران نارون تلاش دارد با ایجاد فرهنگ صحیح، اطلاع رسانی، آموزش و ارایه محصولات با کیفیت درخور مشتریان ایرانی، به این مهم جامه عمل بپوشاند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال