درباره ما

IMELZ در سال 2001 میلادی به عنوان یک شرکت متخصص در تکنولوژی امواج رادیویی، هوشمند سازی منازل و با تاکید بر روی سیستم های بی سیم آغاز به کار کرد. این شرکت در 15 سال گذشته رشد چشمگیری داشته و در سطح جهانی گسترش یافته است.
IMELZ با داشتن یک تیم تحقیق و طراحی جهانی با تجارب بالا در زمینه های متفاوت مانند مهندسی نرم افزار و سخت افزار، متخصصان ارتباطات بی سیم و گرافیک به عنوان یک نوآور و پیشرو در صنعت اتوماسیون خانه و دزدگیرهای بی سیم DIY (Do It Yourself) در عرصه بین المللی است و موفق به نوآوری و ثبت بیش از 100 طرح جدید در سطح جهانی شده است.

شرکت نماد گستران نارون در سال 1390،  با سرمایه ای اندک کار خود را با عنوان شبکه های کامپیوتری و سیستم های حفاظتی آغاز کرد. و امروز با برند تجاری جدید پا به عرضه حفاظتی امنیتی کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین شرکت های حفاظتی امنیتی بخش خصوصی تبدیل شده است. این شرکت مسلط بر بازار دوربین مدار بسته و دزدگیر ایران با صد ها مشتری فعال در کسب و کارهای شخصی، شرکتی و سازمانی توانسته به عنوان یک شرکت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.


ایده‌ها و طرح‌های جدید


اغلب سرویس ها و محصولات شرکت نماد گستران نارون مشابهی نداشته و کاملا مطابق با بازار ایران طراحی و ارائه می شود، از این رو به ایده ها و طرح های جدید پرسنل مستقیم و غیر مستقیم و همچنین مشتریان جدید و قدیمی خود اهمیت بالایی داده و برای آن در بخش توسعه بازار و محصولات اهمیت خاصی قائل هستیم.