نصاب آیملز شوید

متخصصین حرفه ای نصب اخیرا به عضویت نصاب های حرفه ای آیملز در آمده اند .

 


چرا نصاب های سیستم های امنیتی بخواهند یک نصاب تایید شده آیملز بشوند ؟

آسان است :

در مقابل خیلی از کارهایی که شما انجام میدهید نصب دزدگیر آیملز مثل خوردن کیک آسان است و دریافت گواهینامه آن نیازمند هزینه سنگین (مالی – زمانی )نمیباشد .

 

مارکتینگ ( بازاریابی ) خوبی می باشد :

به این فکر کنید همه ی مردم به دنبال محصولات آیملز و افرادی برای نصب آنها می گردند . اگر شما گواهی شده باشید که حرفه ای و مورد تایید هستید میتوانید رتبه ی بالای منطقه خودتان باشید و تمام کسب و کار ها را بدست آورید .

 

فرصت های زیادی بدست آورید  :

شما ممکن است از نصب محصولات آیملز پولدار نشوید . اما اینجوری فکر کنید شما متخصص سیستم های امنیتی آیملز هستید و به خانه ی فردی جهت انجام کار دعوت شده اید . چرا این را به عنوان یک فرصت تلقی نمی کنید که درباره مزایای عملکرد سیستم های امنیتی کاملتر توضیح بدهید . داستانی شنیدیم درباره کارشناس نصب حرفه ای آیملز که تماسی برای نصب یک پک دریافت کرده بود ولی در آخر نتیجه یک پروژه بزرگ شد که مبلغ قابل توجهی بود .

فاکتور اعتبار :

مردم کارشناس های معتبر را می پسندند به این معنا که با کمی تغییرات در نوع لباس در زمانی که در محل مشتری حاضر میشوید و یا کمی تغییرات در جعبه ابزار خود میتوانید اعتبار بالایی در بین مشتریان بدست آورید .

 

 

در ذهن خود بسپارید کسانی که دزدگیر آیملز را نصب میکنند احتمال دارد که به سیستم های امنیتی دیگر مانند دوربین مداربسته و اعلان حریق هم نیازمند باشند .

 


 

چگونه ثبت نام کنم ؟

خیلی ساده به قسمت ثبت نام بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید . زمانیکه فرم را پر کردید با شما تماسی گرفته میشود از طرف نماینده شرکت کسی که در تمام طول پروسه ها با شما خواهد بود . هنگامیکه شما جذب شدید شما به آموزش ها دسترسی خواهید داشت . فروش و بازاریابی محصولات . و تمام مواردی که برای شروع کار به شما کمک میکند .


برای شنیدن همه ی خبر های آیملز ثبت نام کنید .

آخرین اخبار شرکت ، ثبت نام ، محصولات و پیشنهاد های ویژه

 


با تشکر از اینکه از وب سایت ، مقالات ، محصولات و مطالب ما بازدید نمودید. در راستای بهبود کیفیت خدمات و مطالب وب سایت خواهشمندیم به ما امتیاز دهید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال