دزدگیر اماکن ، دزدگیر منزل ، دزدگیر خانه ، بیسیم ، بدون خطا و هوشمند

دزدگیر one

دزدگیر اماکن بیسیم وان

اگر به دنبال یک دزدگیر بی سیم و بدون خطا هستید .اگر به دنبال امنیت کامل برای منزل ، خانه ، آپارتمان و یا هر محلی هستید، دزدگیراماکن بی سیم مدل وان بهترین انتخاب برای شما می باشد. نصب و راه اندازی این دزگیر اماکن خیلی راحت می باشد وصد در صد بی خطاست و توانسته است عنوان محصول پر فروش اروپا از لحاظ کیفیت و طراحی را کسب کند. این دزدگیر اماکن دارای امکانات ویژه ای می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. در ادامه ویدئویی در این رابطه جهت بررسی و عملکرد دزدگیر وان قرار دادیم که توصیه می کنیم حتما مشاهده فرمایید


پک دزدگیر اماکن بیسیم آیملز شامل چه می باشد؟

پک دزدگیر اماکن بیسیم آیملز شامل یک دستگاه مرکزی سیم کارتی مجهز به آژیر پرقدرت، یک عدد سنسور مگنت برای در ورودی، یک عدد سنسور حرکتی وزنی برای تشخیص حرکت و دو عدد ریموت کنترل و 2 عدد تگ مغناطیسی می باشد . شما همچنین میتوانید تا 50 سنسور و ناحیه 10 عدد ریموت و 50 تگ به آن اضافه و تعریف نمایید .

پنل دزدگیر
پنل دزدگیر

پنل دزدگیر اماکن وان

دستگاه اصلی و یا مغز سیستم مجهز به صفحه کلید لمسی با کیفیت بسیار بالا، دارای آژیر داخلی پر قدرت ،مجهز به سیم کارت، باتری پشتیبان داخلی(مجهز به سیستم ضد دستکاری تمپر)

مگنت
مگنت دزدگیر

سنسور در و پنجره دزدگیر منزل

سنسوری که از درها و پنجره ها و اماکن و منزل محافظت می کند و متشکل از 2 قطعه اتصال جهت هشدار زمان باز شدن درب و یا پنجره

سنسور حرکتی دزدگیر
سنسور حرکتی دزدگیر

چشمی بیسیم دزدگیر اماکن آیملز

سنسور چشمی حرکتی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز مجهز به سیستم پردازش 2گانه و با قابلیت هوشمند خود، انسان را از حیوان تشخیص می دهد.

تگ دزدگیر
تگ دزدگیر

تگ دزدگیر بیسیم منزل آیملز

همانند جا سوییچی همراه همیشگی شما و آسان ترین راه برای غیرفعال کردن دزدگیر بیسیم خانه بدون نیاز به رمز عبور

اپلیکیشن موبایل دزدگیر
اپلیکیشن موبایل دزدگیر

اپلیکیشن دزدگیر اماکن آیملز

فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.


محتویات جعبه پک One

نمایش ویدیو
ویدیو بازگشایی جعبه دزگیر بیسیم اماکن وان

در این ویدیو ما با بازگشایی جعبه دزدگیر بیسیم اماکن و منزل آیملز، به شما نشان خواهیم داد که در داخل بسته بندی این محصول چه مواردی موجود است. همچنین می توانید با مشاهده این ویدیو به ظرافت طراحی و تفاوت چشم گیر کیفیت ساخت این محصول امنیت خانگی نوین پی ببرید.


اپلیکیشن دزدگیر بیسیم
اپلیکیشن دزدگیر بیسیم
نرم افزار دزدگیر اماکن ، دستیار شما

نرم افزار گوشی همراه فارسی و ساده و زیبای دزدگیر اماکن وان طوری طراحی شده که همه ی قابلیت هارا در یک برنامه در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نیاز به اینترنت از هرجای دنیا از طریق GSM بتوانید تنظیمات دزدگیر اماکن خود را به راحتی انجام دهید و کنترل دزدگیر منزل خود را همراه خود داشته باشید.

اپلیکیشن دزدگیر اپلیکیشن دزدگیر اماکن آیملز را دانلود کنید

تگ مغناطیسی چیست؟
تگ دزدگیر اماکن
تگ دزدگیر اماکن
تگ مغناطیسی چیست؟

تگ مغناطیسی همانند یک جاسوئیچی می باشد که به دسته کلید منزل شما اضافه می شود. و بدون نیاز به برنامه یا ریموت و هرچیز دیگری فقط با نزدیک کردن آن به محل مورد نظر بر روی پنل اصلی دزدگیر سیستم دزدگیر را غیر فعال نموده و با ارسال یک پیامک به مدیر دزدگیر ،آن را از حضور شما مطلع میکند . چنانچه نمی خواهید به همه ی افراد دسترسی کنترل دزدگیر یا ریموت بدهید تگ مغناطیسی بهترین گزینه می باشد. تگ ها میتوانند به نام صاحبان آن ها نامگذاری شود..


آژیر بیسیم
دوربین بیسیم
سنسور دود دزدگیر اماکن

به عنوان تلفن دوم
ارتباط صوتی دزدگیر اماکن
ارتباط دوطرفه دزدگیر بیسیم
به عنوان تلفن دوم

دزدگیر اماکن آیملز بیشتر از یک دزدگیر ساختمان می باشد و به لحاظ ظاهر زیبا و امنیت بالای آن می تواند همچون پنل دربازکن یا تلفن دیواری بر روی دیوار آپارتمان شما در هر جایی نصب گردد، از این رو با در نظر گرفتن قابلیت تماس دو طرفه و یا پیام صوتی می توان به عنوان یک تلفن و با یک سیستم پیام گیر جهت یادآوری و یا هرچیزی از آن استفاده نمود.

قیمت دزدگیر جهت اطلاع از قیمت ها کلیک کنید

روش های متنوع مدیریت دزدگیر
بنر دزدگیر اپلیکیشن دزدگیر منزل
روش های متنوع مدیریت دزدگیر

دزدگیر اماکن iMelz به سه روش قابل کنترل است. راحت ترین آن ها استفاده از اپلیکیشن ONE می باشد. در کنار این راه علاوه بر آن می توانید از ریموت کنترل و همچنین تگ مغناطیسی برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر خانگی خود بهره ببرید.


نصب آسان
نصب آسان

نصب این دزدگیر توسط هر شخصی بدون هیچ دانش فنی امکان پذیر است. نصب در تهران

امنیت
امنیتی که می توان بر آن تکیه کرد

دزدگیر بیسیم اماکن وان شامل باتری میباشد به طوری که اگر برق قطع شود روشن می ماند و بین 10 تا 12 ساعت کار میکند .

سرعت بالا
سرعت بالای واکنش

دزدگیر بیسیم اماکن و منزل وان تنها در 4 ثانیه به تمامی افراد خانه پیامک می زند و این سریعترین واکنش در بین دزدگیر ها ست


درب باز کن

یکی از ویژگی های خوب و پر کاربرد دزدگیر اماکن آیملز قابلیت اتصال آن به قفل برقی و استفاده از آن علاوه بر دزدگیر به عنوان کنترل دسترسی و درب باز کن می باشد. مثلا شما یک انبار در مغازه دارید و می خواهید هرکسی وارد آن نشود و فقط کسانی که تگ مغناطیسی دارند اجازه ی ورود داشته باشند. ضمنا هرکسی وارد انبار شود یک پیامک حاوی نام و ساعت ورود به شما ارسال می شود.

کنترل دسترسی

کنترل در دزدگیر


ویژگی های فنی
ویژگی ها
 • پشتیبانی از سیم کارت
 • ویژگی زمان تاخیر هنگام ورود و خروج
 • تنظیم حجم صدا و طول مدت آژیر
 • دارای حالت حفاظت خانگی
 • مکالمه صوتی دوطرفه
 • تاخیر در صداي هشدار بوسیله تنظیمات زون ها
 • پیام هشدار هنگام شارژ پایین باتري تجهیزات
 • پیام صوتی هشدار و پیغام گیر

 • ریموت
  تگ

  نصب دزدگیر اماکن
  نصب دزدگیر اماکن

  نقل قول

  دزدگیر بیسیم اماکن و منزل آیملز سیستمی منحصر به فرد برای حفاظت از منزل، مغازه، ساختمان ، ویلا و باغ و انواع اماکن عمومی و خصوصی می باشد. این دزدگیر سیم کارتی با ویژگی های منحصر به فرد خود توانسته است طی سال های اخیر جایگاه ویژه ای در عرصه سیستم های دزدگیر اماکن بیسیم به دست آورد. سیستم امنیت خانگی ONE یک محصول کامل است که می تواند به عنوان دزدگیر منزل، دزدگیر مغازه، دزدگیر اماکن ، ویلا و آپارتمان مورد استفاده قرار گیرد. نمادگستران نارون مفتخر است با فروش بیش از 1000 بسته امنیتی در یک سال گذشته، عنوان بهترین دزدگیر منزل را در ایران کسب نماید. از ویژگی های بارز این دزدگیر بیسیم می توان به نداشتن خطای تشخیص، مصرف بسیار پایین و هوشمند انرژی، گارانتی تعویض، نصب رایگان، تشخیص دقیق و کیفیت ساخت بسیار بالا در کنار طراحی ظاهری منحصر به فرد اشاره نمود. چنانچه در منزل، مغازه یا اماکن خود نیاز به تامین کامل امنیت بدون سیم کشی دارید این دزدگیر خانگی بیسیم برای شما انتخابی فوق العاده و ایده آل می باشد.

  مشخصات فنی
   منبع تغذیه
   باطری پشتیبان
  میزان صداي آژیر داخلی 
  فرکانس رادیویی 
   حداکثر شماره تلفن قابل ذخیره
   تجهیزات قابل پشتیبانی
  جنس بدنه 
  DC 12V 500mA BL- 5B 3.7V 800mAh Rechargeable Lithium Battery x 2pcs95dB 433.92MHz  5

  10 ریموت کنترل

  50 سنسور

  50 تگ مغناطیسی

  ABS Plastic + Acrylic


  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال