دزدگیر اماکن ، دزدگیر منزل ، دزدگیر خانه ، بیسیم ، بدون خطا و هوشمند

دزدگیر one
mobile banner

بهترین و امن ترین دزدگیر اماکن و منزل

اگر به دنبال دزدگیر اماکن و منزل خوب و بدون خطا هستید ، خیالتون راحت باشد چرا که دزدگیر اماکن بیسیم و سیم کارتی آیملز وان بدون نیاز به دستکاری در سیم کشی خانه شما و با استفاده از آخرین فناوری روز اروپا می تواند امنیت منزل شما را با بالاترین استاندارد حفظ نماید . این دزدگیر ضد هک و دستکاری بوده و توانسته رضایت 100 درصدی مشتریان را به همراه داشته باشد . دزدگیر اماکن وان بسیار با کیفیت است و نصب و راه اندازی آن بسیار ساده می باشد . در ادامه ویدئویی در این رابطه جهت بررسی و عملکرد دزدگیر وان قرار دادیم که توصیه می کنیم حتما مشاهده فرمایید


پک دزدگیر اماکن بیسیم آیملز شامل چه می باشد؟

پک دزدگیر اماکن وان شامل پنل اصلی دزدگیر که مجهز به آژیر داخلی و باتری بکاپ می باشد ، یک عدد سنسور مگنت یا درب و پنجره برای در ورودی، یک عدد سنسور حرکتی وزنی برای تشخیص حرکت و دو عدد ریموت کنترل و 2 عدد تگ مغناطیسی می باشد . شما همچنین میتوانید تا 50 سنسور و ناحیه ، 10 عدد ریموت و 50 تگ به آن اضافه و تعریف نمایید

پنل دزدگیر

پنل دزدگیر اماکن وان

دستگاه اصلی و یا مغز سیستم مجهز به صفحه کلید لمسی با کیفیت بسیار بالا، دارای آژیر داخلی پر قدرت ،مجهز به سیم کارت، باتری پشتیبان داخلی(مجهز به سیستم ضد دستکاری تمپر)

سنسور در و پنجره دزدگیر منزل

سنسوری که از درها و پنجره ها و اماکن و منزل محافظت می کند و متشکل از 2 قطعه اتصال جهت هشدار زمان باز شدن درب و یا پنجره

چشمی بیسیم دزدگیر اماکن آیملز

سنسور چشمی حرکتی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز مجهز به سیستم پردازش 2گانه و با قابلیت هوشمند خود، انسان را از حیوان تشخیص می دهد.

تگ دزدگیر بیسیم منزل آیملز

همانند جا سوییچی همراه همیشگی شما و آسان ترین راه برای غیرفعال کردن دزدگیر بیسیم خانه بدون نیاز به رمز عبور

اپلیکیشن دزدگیر اماکن آیملز

فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.


ویدیو بازگشایی جعبه دزگیر بیسیم اماکن وان

در این ویدیو ما با بازگشایی جعبه دزدگیر بیسیم اماکن و منزل آیملز، به شما نشان خواهیم داد که در داخل بسته بندی این محصول چه مواردی موجود است. همچنین می توانید با مشاهده این ویدیو به ظرافت طراحی و تفاوت چشم گیر کیفیت ساخت این محصول امنیت خانگی نوین پی ببرید.


اپلیکیشن دزدگیر بیسیم
اپلیکیشن دزدگیر بیسیم
نرم افزار دزدگیر اماکن ، دستیار شما

نرم افزار گوشی همراه فارسی و ساده و زیبای دزدگیر اماکن وان طوری طراحی شده که همه ی قابلیت هارا در یک برنامه در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نیاز به اینترنت از هرجای دنیا از طریق GSM بتوانید تنظیمات دزدگیر اماکن خود را به راحتی انجام دهید و کنترل دزدگیر منزل خود را همراه خود داشته باشید.

اپلیکیشن دزدگیراپلیکیشن دزدگیر اماکن آیملز را دانلود کنید

تگ مغناطیسی چیست؟
تگ دزدگیر اماکن
تگ دزدگیر اماکن
تگ مغناطیسی چیست؟

تگ مغناطیسی همانند یک جاسوئیچی می باشد که به دسته کلید منزل شما اضافه می شود. و بدون نیاز به برنامه یا ریموت و هرچیز دیگری فقط با نزدیک کردن آن به محل مورد نظر بر روی پنل اصلی دزدگیر سیستم دزدگیر را غیر فعال نموده و با ارسال یک پیامک به مدیر دزدگیر ،آن را از حضور شما مطلع میکند . چنانچه نمی خواهید به همه ی افراد دسترسی کنترل دزدگیر یا ریموت بدهید تگ مغناطیسی بهترین گزینه می باشد. تگ ها میتوانند به نام صاحبان آن ها نامگذاری شود..

آیکن تگ دزدگیر تگ ورود و خروج

به عنوان تلفن دوم
ارتباط صوتی دزدگیر اماکن
ارتباط دوطرفه دزدگیر بیسیم
به عنوان تلفن دوم

دزدگیر اماکن آیملز بیشتر از یک دزدگیر ساختمان می باشد و به لحاظ ظاهر زیبا و امنیت بالای آن می تواند همچون پنل دربازکن یا تلفن دیواری بر روی دیوار آپارتمان شما در هر جایی نصب گردد، از این رو با در نظر گرفتن قابلیت تماس دو طرفه و یا پیام صوتی می توان به عنوان یک تلفن و با یک سیستم پیام گیر جهت یادآوری و یا هرچیزی از آن استفاده نمود.

قیمت دزدگیرجهت اطلاع از قیمت ها کلیک کنید

روش های متنوع مدیریت دزدگیر
بنر دزدگیر اپلیکیشن دزدگیر منزل
روش های متنوع مدیریت دزدگیر

دزدگیر اماکن iMelz به سه روش قابل کنترل است. راحت ترین آن ها استفاده از اپلیکیشن ONE می باشد. در کنار این راه علاوه بر آن می توانید از ریموت کنترل و همچنین تگ مغناطیسی برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر خانگی خود بهره ببرید.


نصب آسان
نصب آسان

نصب این دزدگیر توسط هر شخصی بدون هیچ دانش فنی امکان پذیر است. نصب در تهران

امنیت
امنیتی که می توان بر آن تکیه کرد

دزدگیر بیسیم اماکن وان شامل باتری میباشد به طوری که اگر برق قطع شود روشن می ماند و بین 10 تا 12 ساعت کار میکند .

سرعت بالا
سرعت بالای واکنش

دزدگیر بیسیم اماکن و منزل وان تنها در 4 ثانیه به تمامی افراد خانه پیامک می زند و این سریعترین واکنش در بین دزدگیر ها ست


درب باز کن

یکی از ویژگی های خوب و پر کاربرد دزدگیر اماکن آیملز قابلیت اتصال آن به قفل برقی و استفاده از آن علاوه بر دزدگیر به عنوان کنترل دسترسی و درب باز کن می باشد. مثلا شما یک انبار در مغازه دارید و می خواهید هرکسی وارد آن نشود و فقط کسانی که تگ مغناطیسی دارند اجازه ی ورود داشته باشند. ضمنا هرکسی وارد انبار شود یک پیامک حاوی نام و ساعت ورود به شما ارسال می شود.

کنترل دسترسی

کنترل در دزدگیر


ویژگی های فنی
ویژگی ها
 • پشتیبانی از سیم کارت
 • ویژگی زمان تاخیر هنگام ورود و خروج
 • تنظیم حجم صدا و طول مدت آژیر
 • دارای حالت حفاظت خانگی
 • مکالمه صوتی دوطرفه
 • تاخیر در صداي هشدار بوسیله تنظیمات زون ها
 • پیام هشدار هنگام شارژ پایین باتري تجهیزات
 • پیام صوتی هشدار و پیغام گیر


 • نقل قول

  دزدگیر اماکن چیست و چه باید ها و نباید هایی دارد ؟

  این را میدانیم که الان خرید یک دزدگیر اماکن برای شما واجب می باشد . ممکن است با تجربه تلخ یک سرقت مواجه شده باشید و یا اینکه از روی آینده نگری میخواهید پیشگیری کنید . دزدگیر اماکن از یک پنل اصلی یا همان اتاق فرمان دزدگیر شما تشکیل شده . تعدادی سنسور بر حسب نیاز شما به صورت سیمی یا بیسیم به آن متصل میشوند . سنسور ها وضیفه تشخیص رو به عهده دارند و زمانی که نفوذ را تشخیص دهند به پنل اصلی هشدار میدهند تا آژیر بکشد و با راسال پیامک و زنگ زدن به گوشی شما و 4 نفر دیگر شما و آنها را مطلع کنند . کشیده شدن آژیر باعث رعب و وحشت دزد ها میشود . تمامی دزدگیر های ارزان و گران این کار را انجام می دهند ولی خب دزدها نباید بتوانند دزدگیر را از کار بیاندازند . نکته ی دیگر آن است که دزدگیر هم نباید بی دلیل آژیر بکشد تا مزاحمت ایجاد کند و مثل چوپان دروغگو نشود .

  مشخصات فنی
   منبع تغذیه
   باطری پشتیبان
  میزان صداي آژیر داخلی 
  فرکانس رادیویی 
   حداکثر شماره تلفن قابل ذخیره
   تجهیزات قابل پشتیبانی
  جنس بدنه 
  DC 12V 500mA BL- 5B 3.7V 800mAh Rechargeable Lithium Battery x 2pcs95dB 433.92MHz  5

  10 ریموت کنترل

  50 سنسور

  50 تگ مغناطیسی

  ABS Plastic + Acrylic

  سوالات متداول

  نحوه کارکرد دزدگیر خانه به چه صورت است؟

  پنل اصلی دزگیر آیملز به محض تحریک شدن هریک از سنسورها آژیر میکشد و هم زمان در عرض 1 ثانیه به شما پیام میدهد و طی 3 ثانیه با شما تماس میگیرد

  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال