<link href="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/simple-line-icons/2.4.1/css/simple-line-icons.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

قیمت دزدگیر اماکن چقدر باید باشد

قیمت دزدگیر اماکن
قیمت دزدگیر اماکن

اگر گذرتان به بازار دزدگیر منزل خورده باشد خواهید دید قیمت های بسیار متفاوت و مختلفی برای محصولات وجود دارد. قیمت هایی که گاه اختلاف چند میلیون تومانی دارند. حتما با خود فکر می کنید که چطور بفهمیم هزینه مناسب برای دزدگیر منزل چقدر است؟ دزدگیر منزل گران خوب است یا ارزان؟

عوامل مهمی هم چون کیفیت ساخت، روش های ارتباطی دستگاه و... بر قیمت دزدگیر منزل موثر است. جهت آشنایی کامل با این عوامل این مطلب را مطالعه کنید..

قیمت دزدگیر اماکن


خرید دزدگیر منزل یک سرمایه گزاری است و هم چون هر سرمایه گزاری دیگری انتظار بازگشت سرمایه و بهره وری انتظار می رود.

هزینه هایی که برای خرید دزدگیر منزل مصرف می گردد می تواند دارای ابعاد و مقادیر متفاوتی باشد با این حال نمی توان بحث قیمت دزدگیر اماکن را در نظر نداشت. اما کمی سخت است زمانی که به امنیت فرزندان و خانواده فکر می کنید خود را بیش از حد درگیر قیمت نمایید.

دزدگیر اماکن چه کاری انجام می دهد؟

این سیستم های امنیتی کاری فراتر از دور کردن دزدها انجام می دهند. یک سیستم امنیتی قدرتمند جدا از این که در چه موقعیت مکانی هستید، شما را به خانه متصل می کند. سیستم های امنیتی پیشرفته به صورت دقیق به شما موارد زیر را اطلاع می دهد::

• اطلاع از این که چه در یا پنجره ای باز شده است؟

• اطلاع از این که آیا کودکان به خانه رسیده اند یا خیر؟

• اطلاع رسانی در صورت بروز آتش سوزی

• اطلاع از دست کاری اشیا ارزشمند مثل گاوصندوق

• اطلاع از نشت آب در زیرزمین یا حمام و ...

• اطلاع از شکسته شدن شیشه

• اطلاع از تردد غیرمجاز در مکانی مشخص

هم چنین بسیاری منفعت های پنهان دیگر که شما می توانید از آن ها بهره ببرید.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می شود: راهنمای خرید دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیر اماکن

چنانچه برای سرمایه گزاری در زمینه امنیت خانه خود در مرحله ابتدایی هستید، می توانید برای داشتن یک سیستم مطمئن و دارای کارایی بالا بین 1 میلیون تا حتی چند 10 میلیون تومان هزینه نمایید.

این رقم بستگی به کیفیت سیستم و تعداد تجهیزات و سنسورهایی دارد که قصد استفاده از آنها را دارید. تامین امنیت حداکثری در یک خانه نیازمند شناسایی دقیق نقاط نفوذ سارقین است.

به خاطر داشته باشید که می توانید با کاهش سطح انتظارات خود از سیستم امنیتی با قیمت های پایین تری نیز اقدام به تهیه آن نمایید. به عنوان مثال می توانید برای سیستم امنیتی خود دستگاه مرکزی تهیه نکنید و از ارسال پیام و تماس گرفتن دستگاه صرف نظر نمایید.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می شود: تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم

در این حالت سیستم شما تنها از سنسور و آژیر تشکیل می شود که می تواند قیمت هایی به مراتب پایین تر داشته باشد. نکته ای که در رابطه با استفاده از چنین سیستم هایی وجود دارد این است که بالاترین امنیت ممکن را برای شما ایجاد نمی کند. اما به خاطر داشته باشید که هدف اصلی از نصب دزدگیر اماکن اطلاع رسانی به موقع برای واکنش از سمت شما می باشد. لذا استفاده از یک سنسور و آژیر به تنهایی نمی تواند خیال شما را از بابت امنیت خانه راحت نماید.

دزد از در و پنجره و تراس و نقاط مختلفی می تواند وارد منزل شود. بدین منظور برای تامین حداکثر امنیت ممکن باید به نیازسنجی دقیق مکان زندگی و یا کار خود بپردازید.

چطور بفهمم که آیا یک دزدگیر اماکن خاص ارزش خریدن دارد یا نه؟

برای فهمیدن این موضوع اول از خودتان بپرسید چه چیزی برای شما ارزش دارد و برای امنیت آن هزینه خواهید کرد؟ در این شکی نیست که وظیفه یک دزدگیر تشخیص جرم و افزایش شانس دستگیری سارقین در زمان به وجود آمدن سرقت و جرم است. طبق بررسی های موسسه امنیت و الکترونیک، چنانچه یک خانه دارای سیستم امنیتی مورد سرقت قرار گیرد ،خسارت وارده نسبت به خانه بدون هیچ سیستم امنیتی دست کم 45 میلیون تومان کمتر است.

ارزش خرید دزدگیر منزل زمانی مشخص می گردد که بتواند وظایف خود را به درستی و بدون خطا و اشتباه انجام دهد. لذا برای خرید چنین سیستمی باید دقیقا به فاکتورهای کیفی لازم توجه نمایید.

از اشیا قیمتی خود محافظت کنید

بعضی اشیا و وسایل هستند که فارغ از قیمت و ارزش پولی ارزشی غیر قابل جایگزین برای شما دارند. مانند اشیا قدیمی خانوادگی موروثی، آثار هنری مثل نقاشی یا ... که هرگز نمی توان آن را با چیزی دیگر جایگزین کرد. برای حفظ چنین اشیا و وسایلی الزامی است که برای آن هزینه نمایید، یا باید یک صندوق امانات اجاره نمایید یا بر روی سیستم امنیت خانگی خود سرمایه گذاری نمایید.

کارشناسان آیملز معتقد هستند که خرید یک سیستم امنیت خانگی ارزش هزیه کردن برای آن را دارد.. چرا که از این راه منافع بسیاری در کوتاه و دراز مدت نصیب شما و خانواده شما خواهد شد. حفظ امنیت خانه هموراه کار ساده ای نیست و به نصب یک سیستم امنیتی با هر کیفیت و شرایطی خلاصه نمی شود.

چنانچه در خصوص امنیت خود و خانواده خود نگرانی دارید و در فکر خرید یک سیستم امنیتی مناسب هستید می توانید به صورت رایگان هم اکنون با شماره 52857-021 تماس حاصل نمایید و با کارشناسان فنی امنیتی حفاظتی آیملز صحبت نمایید.

با تشکر از اینکه از وب سایت ، مقالات ، محصولات و مطالب ما بازدید نمودید. در راستای بهبود کیفیت خدمات و مطالب وب سایت خواهشمندیم به ما امتیاز دهید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال