کیفیت دزدگیر منزل

بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟

برای درک این موضوع، لازم است که هزینه و مدت‌زمان زیادی را صرف این موضوع کنیم، ریسک کرده و مدل‌های مختلف را تست کنیم و آخرسر متوجه شویم که چه دزدگیری بهتر است! طبق نظر مشتریان مصرف‌کننده دستگاه‌های حفاظتی دزدگیر منزل، بهترین دزگیر منزل، محصولی است که درنهایت بهترین کارایی و عملکرد را برای پیشگیری از دزدی داشته باشد. در اصل جلوی دزد و دزدی را بگیرد.


شاید برای خیلی از ماها هزینه مهم باشد و شاید هم مهم نباشد. شاید دزدگیر برایمان مهم باشد و یا نباشد شاید کمی فنی باشیم و بتوانیم با دزدگیر کار کنیم یا اصلاً از دزدگیر سر درنیاوریم درنهایت پولی که دادیم و هر کاری که کردیم تا دزدگیر در محل ما نصب شود باید روزی به کارمان بیاید. طبق بررسی‌های انجام‌شده، خیلی از محل‌هایی که مورد سرقت واقع‌شده دزدگیر داشته‌اند. این یعنی هم مورد سرقت واقع‌شده‌اند و هم پولی که بابت دزدگیر پرداخته‌اند پریده است.


بهترین دزدگیر منزل

دزدگیر نباید خطا داشته باشد

شاید داستان چوپان دروغ‌گو را شنیده‌اید. فرض کنیم که دزدگیر منزل داریم و روزی دزدگیر به صدا درمیاید و آژیر می‌کشد و همه‌ی همسایه‌ها را خبردار می‌کند. بعد از دیدن پیامک هشدار دزدگیر منزل قلبمان می‌تپد چراکه مورد سرقت واقع‌شده‌ایم. همین‌طور همسایه‌ها و آشنایانی که از آنها خواسته بودیم تا در مواقع هشدار به کمک ما بیایند با اضطراب سر محل حضور پیدا کنند. اگر دزدگیر به خطا هشدار داده باشد چه حسی خواهیم داشت؟ آیا بار دیگر به دزدگیر یا چوپان دروغ‌گو اعتماد می‌کنیم؟


زیبایی دزدگیر منزل

زیبایی کار

امروزه خانه‌های بسیاری به بهترین دزدگیرهای منزل نیازمندند ولی این را هم در نظر بگیریم که سیم‌کشی در منزل باعث زشت شدن نمای خانه می‌شود. سیم‌کشی محدودیت نصب به همراه خواهد داشت و دزدگیر بیسیم کار را ساده‌تر خواهد کرد.


نصب دزدگیر ساده

نصب دزدگیر ساده باشد

دزدگیرهای بازاری و متفرقه نیازمند نصاب می‌باشند و دستگاه‌های پیچیده‌ای دارند. برای هر تغییر یا اضافه و کم کردن سنسور یا هر چیزی می‌بایست کارشناس فنی در محل شما حضورداشته باشد. دزدگیرهای DIY این امکان را به شما می‌دهند فقط با یک دکمه تمام‌کار را به‌سادگی انجام دهید.


کنترل ماهیانه دزدگیر منزل

نیاز به کنترل ماهیانه نداشته باشد

فرض کنید، دزدگیری خریداری کرده ایم و دزدگیرمان بعد از مدتی آژیر خطا داده و یا باطری های سنسور ها تمام شده ویا فیوز آن می‌سوزد (دزدگیرهای معمولی نیاز به فیوزهای قدیمی دارند و این فیوزها هرچند وقت یک‌بار می‌سوزند).ما هرماه باید نگران چکاپ دزدگیر خود باشیم و بررسی های مختلفی را انجام دهیم، ممکن است خطای انسانی و یا فراموشی باعث شود دزدگیر از کار بیافتد و یک روز درنهایت اتفاق ناخوشایندی رخ بدهد. دزدگیر باید پایدار باشد و نیازی به بررسی و چک کردن نداشته باشد. خیلی‌ها دزدگیر را در ویلا یا محلی غیر از محل سکونت خود نصب می‌کنند. دزدگیر همیشه باید فعال و کارا باشد.


خدمات پس از فروش دزدگیر منزل

خدمات پس از فروش قوی

امروزه تماس‌های زیادی از مشتریان شرکت های فروشنده دزدگیرهای معمولی با برندهای متفرقه یا نوظهور داریم که به علت مشکلات نیازمند راهنمایی یا خدمات پس از فروش هستند و بخاطر عدم پاسخ درنهایت به مشکل خورده اند. بهترین برند دزدگیر منزل می‌بایست خدمات پس از فروش به‌صورت رسمی داشته باشد. دزدگیر بدون خدمات واقعاً بدرد نمی‌خورد.


گارانتی دزدگیر منزل

گارانتی

داشتن گارانتی برای یک محصول بسیار خوشایند است ولی ما به این اعتقاد داریم بهترین دزدگیر منزل، دزدگیری است که درصد خرابی بسیار کمی باید داشته باشد.


تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم چیست ؟ و کدامیک بهتر است؟ کلیک کنید

دزدگیر منزل پرفروش وایفای سیمکارتی چه ویژگی هایی دارد؟ کلیک کنید

از کجا این دزدگیر منزل بی نظیر را خریداری کنیم؟ کلیک کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال