دوربین بیسیم تحت شبکه

قدرتمند بادوام

مشکل اکثر دوربین های امروزی عدم کیفیت لازمه و یا عدم پایداری کیفیت تصویر میباشد . از این رو بیشترین موارد در زمان های بعد از وقوع جرم میتوان به واضح نبودن تصویر چهره ، پلاک و یا جرییاتی که به حل پرونده متواند کمک کند میتوان اشاره کرد . دوربین های بیرونی 700 با وضوح کیفیت بسیار بالا و ثبات کیفیت در طول سالیان به شما امنیتی با محتوای کامل را ارائه میدهد .


 
تصور کنید که شما بیرون از خانه اید ولی غریبه ای نزدیک درب شماست

نگران نباشید ،در زمانی که حرکتی اطراف دوربین های شما رخ بدهد سیستم هوشمند تشخیص حرکت دوربین عمل کرده و تصویری از محیطی که فعالیتی در ان انجام شده برای گوشی همراه شما ارسال می نمالید . زین پس شما هیچ رخدادی را از دست نمیدهید .


 
فرقی نمیکند چه بارون بیاید و چه نیاید

دوربین بیرونی 700 کاملا ضد آب و گرد و غبار است به طوری میتوان در محیط های بارونی و مرطوب و دارای گرد و غبار نصب نمود و با ظاهر زیبایی که داره نمای خانه شما را زشت نمیکند .

دید کامل در شب

دوربین بیرونی 700 مجهز به سیستم مادون قرمز میتواند در تاریکی کامل هم تصویر برداری مناسبی برای شما به ارمغان بیاورد .


مهم نیست کجایید تصویر دوربین خود را براحتی از هر جایی ببینید

با استفاده از نرم افزار موبایل شما به راحتی میتوانید تصاویر دوربین خود را از هر جایی با سرعت مناسب دریافت کنید . تنضیمات را تغییر دهید و در صورت نیاز صدای محیط را نیز بشنوید.


دنیا را با کیفیت بالا ببینید

با استفاده از نرم افزار موبایل شما به راحتی میتوانید تصاویر دوربین خود را از هر جایی با سرعت مناسب دریافت کنید . تنضیمات را تغییر دهید و در صورت نیاز صدای محیط را نیز بشنویددوربین خوب را ما به کیفیت خوب آن میشناسیم . بعضی از دوربین ها میگویند که hd هستند . اما سنسور آنها و لنز پلاستیکی آنها کیفیت تصویر پایین تری را به شما ارائه میدهد . دوربین 700 با سنسور خوب و لنز شیشه ای مرغوب تصویری شفاف و با کیفیت را به شما ارائه میدهد .


برای خرید این محصول کلیک کنید

با تشکر از اینکه از وب سایت ، مقالات ، محصولات و مطالب ما بازدید نمودید. در راستای بهبود کیفیت خدمات و مطالب وب سایت خواهشمندیم به ما امتیاز دهید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال