سنسور در و پنجره، کنترل ورودی اماکن، منزل،خانه، بی سیم و هوشمند

سنسور پنجره
سنسور در

امنیت ورودی منزل با سنسور در و پنجره

سنسور در و پنجره، یک قطعه آهن‌ربایی دو تکه قابل نصب بر روی هر نوع در و پنجره باز و بسته شونده است. با فاصله گرفتن قسمت ثابت و متحرک در یا پنجره، سنسور تحریک شده و آژیر دستگاه فعال می‌شود. هم‌چنین بلافاصله پیامک اطلاع‌رسانی برای شما ارسال می‌شود و با شما تماس گرفته می‌شود. لازم است که سنسور در و پنجره آی‎ملز به همراه دزدگیر آی‎ملز استفاده شود.


سنسور پنجره
سنسور پنجره

 

سنسور در و پنجره iMelz مجهز به سیستم ضد سرقت می باشد. چنانچه شخصی قصد جدا کردن سنسور از جای خود را داشته باشد فورا آژیر دستگاه به صدا در می آید.

نصب آساننصب آسان
ضد سرقتضد سرقت
مصرف هوشمندمصرف هوشمند

مگنت

 

ویژگی ها

نگهبان خانه شما با مراقبت 24 ساعته

نصب راحت به کمک برچسب دولبه

مجهز به سیستم ضد دستکاري

فرکانس رادیویی: 315MHz یا 433.92MHz

برد فرکانس در فضای باز: 80 متر

منبع تغذیه: DC 1.5V-AA 1.5V LR6 Battery x 1 pc


نقل قول

در ورودی و پنجره‌ها از مهم‌ترین نقاط منزل است که سارقین خانه از طریق آن وارد می‌شوند. امن کردن در و پنجره از وظایف اصلی دزدگیر است که باید بتواند به خوبی آن را انجام دهد. سنسور در و پنجره به قطعه‌ای دو تکه و با خاصیت مغناطیسی گفته می‌شود. این سنسور بر روی هر در و پنجره باز و بسته‌شونده قابل نصب است. زمانی که در یا پنجره باز شود با فاصله گرفتن این دو قسمت از هم (بیش از 2 سانتی‌متر) دستگاه دزدگیر، خطر ورود را تشخیص داده و شروع به آژیر زدن، ارسال پیامک و تماس گرفتن می‌کند. برخی از مردم به این سنسورها، دزدگیر در یا دزدگیر پنجره می‌گویند. باید توجه داشته باشید سنسور به تنهایی نمی‌تواند نقش دزدگیر یا سیستم امنیتی منزل را ایفا کند. هر نوع سنسور می‌بایست به یک دستگاه مرکزی متصل باشد. سنسور وظیفه دارد در زمان بروز اتفاق، سیگنال هشدار را به دستگاه مرکزی ارسال کند تا آژیر و اطلاع‌رسانی دزدگیر فعال شود.

مشخصات فنی
منبع تغذیه
فرکانس رادیویی
برد فرکانس در فضای باز
دو عدد باطری AAA LR03 1.5V DC 3V

315MHz

433.92.92MHz

80 متر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال