دزدگیر منزل وای فای WIFI

دزدگیر x

دزدگیر اماکن X

دزدگیر وای فای بیسیم آیملز مدل X با قابلیت اتصال به اینترنت یکی از جدید ترین محصولات در سبد کالای آیملز می باشد . این دزدگیر هم قابلیت بیسیم را دارد و هم قابلیت اتصال سنسور های سیمی را دارد . دزدگیر X با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا مجهز به آخرین امکانات یک دزدگیر خانگی خوب می باشد .


سرعت بالا
بالاترین سرعت واکنش

در کمتر از ثانیه هشدار را بر روی گوشی همراه شما میفرستد . در صورت قطع اینترنت کمتر از 6 ثانیه اس ام اس و هشدار پشتیبان از طریق سیم کارت نیز ارسال میگردد

دزدگیر وای فای
دزدگیر وای فای

با اتصال دزدگیر وای فای به اینترنت، کنترل دزدگیر خود را در هر جایی از دنیا به راحتی داشته باشید و از امکانات امنیتی دزدگیر وای فای بهره ببرید

دزدگیر سیم کارتی
دزدگیر سیم کارتی

پشتیبانی از تمامی سیم کارت های تلفن همراه جهت ارسال اس ام اس و تماس هشدار در زمان قطع اینترنت


دزدگیر x
mobile banner

ارسال نوتیفیکیشن بر روی موبایل

هر اتفاقی بیافتد دزدگیر منزل ایکس بر روی موبایل شما یک نوتیفیکیشن میدهد و شما را مطلع می نماید . مهم نیست برنامه شما بسته باشد . فقط گوشی شما به اینترنت متصل باشد کافیست .


دزدگیر x
mobile banner

دزدگیر خود را برنامه ریزی کنید

دزدگیر خانه آیملز ایکس را به راحتی می توان برنامه ریزی کرد که مطابق برنامه و تقویم شما به صورت اتوماتیک فعال یا غیر فعال شود . اگر از فراموش کردن میترسید . نگران نباشید دزدگیر اتوماتیک فعال میشود . چون شما به آن برنامه دادید .


دزدگیر x
mobile banner

اپلیکیشن
اپلیکیشن هوشمند

نرم افزار هوشمند و قوی TUYA با قابلیت اتصال صد ها دستگاه هوشمند سازی یک پلت فرم مناسب جهت کنترل سیستم امنیتی به حساب می آید .

دوربین
دوربین در کنار دزدگیر

دوربین بیسیم در کنار سیستم امنیتی دزدگیر اماکن یک مزیت ارزشمند به حساب می آید . دزدگیر و دوربین در یک برنامه قابل کنترل می باشند .

نصب
نصب DIY

خودتان دزدگیر خود را نصب کنید . سیستم طوری طراحی شده که به راحتی میتوانید دزدگیر را نصب کنید .


دزدگیر x
mobile banner

الگزا دزدگیر رو فعال کن

قابلیت اتصال به دستیار گوگل و الگزای آمازون . شما میتوانید با خرید این دستیار های هوشمند سازی دزدگیر منزل خود را به آنها متصل کرده و از فرمان های صوتی برای کنترل دزدگیر خود نیز بهره ببرید .


گزارش
گزارش گیری

هر لحظه اراده کنید میتوانید ببینید دزدگیر فعال یا غیر فعال است . گزارش کامل اینکه چه کسی چه فعالیتی را در یک ماه اخیر انجام داده را به راحتی در اختیار دارید .

اشتراک
اشتراک برنامه با خانواده

خیلی ساده تمام اعضای خانواده میتوانند اپلیکیشن را بر روی گوشی همراه نصب نمایند . نفر اصلی میتواند سطح دسترسی برای آنها تعریف کند . اعضای خانواده میتوانند نوتیفیکیشن ها رو دریافت کنند

تگ
تگ مغناطیسی RFID

قابلیت استفاده از تگ ها در این دزدگیر باعث می شود تا به کسانی که نمیخواهید ریموت دزدگیر را بدهید از این تگ ها بدهید تا بتوانند دزدگیر را غیر فعال کنند . تگ ها قابل نامگذاری می باشند .


دزدگیر x
mobile banner

پلت فرم قدرتمند تویا

پلت فرم قدرتمند تویا یکی از بروز ترین سیستم های هوشمند خانگی به شمار می آید . دزدگیر آیملز X از این نرم افزار پشتیبانی میکند . این نرم افزار قابلیت کنترل همزمان بیش از 1000 دستگاه هوشمند را داراست .

از گوگل پلی دانلود کنید

از اپل استور دانلود کنید


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال