دزدگیر اماکن پیشرفته منزل

دزدگیر منزل

آی ملز دزدگیر اماکن و یک سیستم امنیتی برای امنیت همه جانبه منزل شما است .در صورت رخنه یا تشخیص آتش سوزی، آژیر های دزدگیر به صدا در می‌آیند و سیستم شما با ارسال پیام و برقراری تماس شروع به هشدار دادن میکند. در صورت قطع برق، سیستم به محافظت از اموال شما ادامه می دهد.بهتر این است که اماکن مهم مانند منزل به این سیستم امنیتی مجهز شوند تا منزل را از خطر سرقت ایمن نماید. سیستم این دزدگیر منزل جدید کاملا بیسیم است و از آخرین تکنولوژی روز دنیا در ارتباط بیسیم ( پایدار و امن ) بهره برده است. این دزدگیر اماکن با بهره گیری سنسورهای تشخیصی و هوشمند توجه خیلی از مشتریان سخت گیر را جلب کرده است.

ویدیو معرفی دزدگیر

دزدگیر هوشمند

بیسیم

بیسیم

دزدگیر اماکن بیسیم (وایرلس) با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته ارتباطی با امنیت بالا برای اماکنی که سیم کشی نمیخواهند مناسب می باشد.بیسیم بودن محصولات امنیتی آیملز از ویژگی های آن محصوب میشود.

دزدگیر بیسیم ، مزایای دزدگیر بیسیم برای خانه

دزدگیر اماکن بدون محدودیت

دزدگیر اماکن بدون محدودیت

دزدگیر منزل ما میتواند با ارتباط بیسیم تا 600 متر فاصله دورتر را تحت پوشش قرار دهد. با نصب سنسور های بیسیم آیملز میتوانید در هر جایی بدون محدودیت سنسور های تشخیص نصب نمایید . (تقویت سیگنال )

زون یا ناحیه

اتصال آسان

نوار محافظ باتری را به بیرون بکشید و سنسور را در محل مورد نظر به دیوار متصل نمایید . فقط کافی است پنل را به برق بزنید و روشن کنید و نیازی به سیم کشی نیست.امروزه در دنیا نصب ساده عامل تاثیر گذار خرید دزدگیر منزل می باشد.


دوستدار حیوانات خانگی

دوستدار حیوانات خانگی

قابل توجه مشتریانی که حیوان خانگی دارند.سنسورهای تشخیص حیوان دزدگیر منزل دارای قابلیت تشخیص حیوانات تا 25 کیلوگرم می باشد. آن دسته از مشتریانی که حیوان خانگی سگ یا گربه دارند می توانند حیوان را داخل خانه گذاشته و دزدگیر خانه را نیز فعال کنند.حفاظت دوگانه

حفاظت دوگانه

استفاده همزمان از سیم کارت و اینترنت و اعلان از طریق پیامک و نوتیفیکیشن این دزدگیر اماکن را به عنوان سیستم امنیتی ایده آل برای منزل تبدیل کرده است.

آیملز دزدگیر اینترنتی نیز می باشد و قابلیت اتصال به شبکه اینترنت و کنترل آن از هر جای دنیا بدون وقفه را دارد. مدیریت دزدگیر اماکن توسط چندین نفر با تعیین سطح دسترسی استفاده از آن را کار آمد تر می کند.

سرعت بالای واکنش

سرعت بالای واکنش

آیملز دزدگیر منزلی است که در کمتر از ثانیه شما و افراد مورد اعتماد شما را از وقوع حادثه مطلع می نماید و این سریعترین واکنش می باشد . در زمانی که این دزدگیر منزل , نفوذ را تشخیص دهد بلافاصله همزمان با آژیر کشیدن برای شما پیام ارسال کرده و تماس میگیرد، این روند را با شما آغاز کرده و با تمام شماره ها و افرادی که در سیستم تعریف کردین تکرار میکند.

عمر باتری سنسور

عمر باتری سنسور ها 3 سال

تمامی تجهیزات آیملز اعم از سنسور ها، آژیر ها و همه محصولات این دزدگیر منزل بیسیم بوده و دارای باتری می باشند و با پردازش هوشمند توانایی استفاده از باتری تا 3 سال را دارند. یعنی هر سه سال یکبار باتری را تعویض کنید و برای تعویض نیازی به دانش فنی خاصی نیست. در انتهای هر صفحه مشخصات باتری مورد نیاز هر محصول ذکر گردیده است.


حالت خانگی

یکی از امکانات کاربردی دزدگیر منزل آیملز ، فعال کردن بخش هایی از دزدگیر تحت عنوان حالت خانگی می باشد . شما میتوانید شب ها در خانه باشید و دزدگیر اماکن را هم فعال کنید. سنسور های حرکتی از کار میافتند و سنسور های درب و پنجره ها فعال می مانند. این حالت برای زمانی است که شما در خانه هستید و احساس امنیت بیشتری میخواهید . اگر کسی درب خانه یا یکی از پنجره ها را باز کند دزدگیر آژیر میزند.


نرم افزار موبایل دزدگیر اماکن

نرم افزار موبایل دزدگیر اماکن ، دستیار شما

نرم افزار گوشی همراه فارسی و ساده و زیبای دزدگیر اماکن آیملز طوری طراحی شده که همه ی قابلیت هارا در یک برنامه در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نیاز به اینترنت از هرجای دنیا از طریق اپلیکیشن بتوانید تنظیمات دزدگیر اماکن خود را به راحتی انجام دهید و کنترل دزدگیر منزل خود را همراه خود داشته باشید.شما در هر لحظه میتوانید مشاهده کنید دزدگیر شما در چه حالتی است. فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.حالت خانگی

دزدگیر اماکن با دوربین

امروزه بهره گیری از سیستم های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی توانسته تا حد زیادی به مسائل امنیتی اماکن کمک کند و آیملز نیز با بهره گیری از دوربین امنیتی توانسته امکانات و سطوح امنیتی بیشتری را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین؟دزدگیر منزل چیست ؟

دزدگیر اماکن یک قطعه نیست بلکه یک سیستم است، مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی امنیتی به همراه پنل مرکزی را دزدگیر منزل یا اماکن می گویند. تعاریف مردم از دزدگیر اماکن متفاوت است. مثلا ممکن است بعضا به یک سنسور یا یک آژیر به تنهایی یا یک پنل خالی دزدگیر اماکن بگوییم .تعریف آیملز از دزدگیر اماکن با همه متفاوت است و منظور از دزدگیر منزل را یک سیستم امنیتی جامع (پک دزدگیر ) و کامل از مجموعه ای از ادوات الکترونیکی سنسور ها ، آژیر ها می باشند که طوری طراحی شده اند که با هم فوق هماهنگ باشند.

درباره دزدگیر اماکن بیشتر بدانید


دزدگیر اماکن مانند تیم فوتبال

دزگیر اماکن مانند تیم فوتبال است و دزدگیر خوب مانند تیم فوتبال خوب در هر پستی یک بازیکن دارد و هر بازیکن توی آن قسمت وظایفی دارد که مخصوص خودش است . با پاسکاری دقیق و شناسایی دقیق حرکت تیم مقابل از گل خوردن و شکست جلوگیری میکند.

تفاوت دزدگیر بیسیم با دزدگیر سیم دار چیست ؟


همه چی از یکجا

شرکت سیستم های امنیتی آیملز تمام تجهیزات دزدگیر اماکن خود را به صورت طراحی یکپارچه و هماهنگ با هم تولید و عرضه داشته. این برای مشتریان بسیار خوب است که تمامی موارد امنیتی از یک کارخانه باشد و هماهنگ با هم. ویژگی دیگر آن است که امنیت بیشتری خواهد داشت چرا که این ها با هم مچ شده اند و فقط با محصولات آیملز کار میکنند.بنابراین محصولات آیملز با محصولات برند های دیگر کار نمیکند.

لیست تجهیزات آیملز :

 • پنل های اصلی
 • سنسور ها
 • آژیر ها
 • دوربین
 • لوازم جانبی

امنیتی که می توان بر آن تکیه کرد

پنل مرکزی آیملز ، تمامی سنسور ها و آژیر ها همه مجهز به باتری هستند و با قطع جریان برق به کارکرد خود ادامه داده و قطع و وصل جریان برق را نیز به شما اطلاع میدهد.
دیگر حرکتی از دید شما جا نمی ماند

گزارش کامل عملکرد دزدگیر منزل برای صاحبان آن بسیار مفید و اطمینان بخش خواهد بود . این گزارشات در دزدگیر آیملز بسیار کاملتر خواهد بود. این که شما از هر اتفاقی در منزل خبر دار شوید یک مزیت بزرگ دزدگیر است. ثبت و ارائه گزارش عملکرد استفاده از دزدگیر و هشدار های آن از جمله امکاناتی است که دزدگیر به شما ارائه میدهد.مواردی که دزدگیر به شما اطلاع میدهد:

 • فعال و غیر فعال کردن دزدگیر از هر طریقی
 • قطع و وصل جریان برق منزل
 • قطع و وصل اینترنت
 • قطع و وصل سیم کارت
 • تشخیص نفوذ از هر سنسوری


به عنوان تلفن دوم

به عنوان تلفن دوم

دزدگیر منزل آیملز بیشتر از یک دزدگیر اماکن می باشد و میتواند مانند یک موبایل تماس اضطراری بگیرد و پیام صوتی نیز بگذارد.


سیستم ضد دستکاری دزدگیر

نگران دستکاری دزدگیر توسط دیگران نباشید. تمامی تجهیزات دزدگیر درای سیستم ضد دستکاری میباشد به طوری که اگر فردی بخواهد درب سنسور ها را باز کنید یا پنل مرکزی را از روی دیوار بردارد مهم نیست دزدگیر فعال باشد یا غیر فعال سیستم ضد دستکاری عمل کرده دزدگیر در منزل به صدا در می آیدروش های متنوع مدیریت دزدگیر اماکن

روش های متنوع مدیریت دزدگیر اماکن

شما میتوانید دزدگیر اماکن به سه روش کنترل کنید. راحت ترین آن ها استفاده از برنامه موبایل دزدگیر می باشد.با استفاده از این برنامه روی گوشی خود میتوانید از هر جایی خارج از منزل خود دزدگیر خود را کنترل کنید. در کنار این راه علاوه بر آن می توانید از ریموت کنترل از بیرون درب منزل و همچنین تگ مغناطیسی نزدیک پنل دزدگیر برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر خانگی خود بهره ببرید.

 • تگ مغناطیسی
 • اپلیکیشن
 • رمز عبورکیت دزدگیر اماکن آیملز شامل چه می باشد؟

پنل دزدگیر

پنل مرکزی دزدگیر اماکن آیملز

هاب اصلی دزدگیر ، و احد مرکزی سیستم مجهز به صفحه کلید لمسی حرارتی است و دارای آژیر داخلی می باشد، سیم کارتی است و دارای امکان تشخیص دستکاری نیز می باشد. طراحی زیبا یی دارد و سایز آن 8 اینچ می باشد. داخل این پنل از باتری لیتیوم استفاده شده است.پایه دیواری جهت نصب روی دیوار دارد و دارای پایه رو میزی نیز است.

مگنت
مگنت دزدگیر

درب ورودی و پنجره دزدگیر منزل

محافظت از ورودی ها، درب و پنجره ها به عهده این سنسور می باشد. این سنسور به پنل مرکزی متصل است. با باز شدن درب ها یا پنجره ها پیام هشدار برای پنل دزدگیر ارسال می کند. این سنسور دارای باتری می باشد و کاملا بیسیم است.

سنسور حرکتی دزدگیر
سنسور حرکتی دزدگیر

تشخیص حرکت در منطقه تحت پوشش

تشخیص حرکت در محیط شما به عهره سنسور حرکتی می باشد. سنسور حرکتی شعاع 110 درجه با عمق 8 متر را پوشش میدهد. قابلیت وزنی دارد و حیوانات تا 25 کیلو گرم را در بازه تشخیص خود قرار نداده است. این سنسور دارای باتری و بیسیم است.

تگ دزدگیر
تگ دزدگیر

تگ مغناطیسی بیسیم

یک قطعه کوچک همانند پلاک جا سویچی است و با نزدیک کردن آن به پنل مرکزی میتوانید دزدگیر را غیر فعال کنید . تگ ها را میتوانید نام گزاری کنید .در صورت گم شدن میتوانید آن تگ را غیر فعال کنید.

اپلیکیشن موبایل دزدگیر
اپلیکیشن موبایل دزدگیر

اپلیکیشن فارسی دزدگیر اماکن آیملز

فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.


کیفیت دزدگیر منزل

کیت امنیتی آیملز برای دزدگیر اماکن

شرکت آیملز سیستم امنیتی دزدگیر اماکن خود را به همراه دو عدد سنسور آیملز )یک عدد سنسور درب ورودی یا پنجره آیملز و یک عدد سنسور حرکتی آیملز) و دو عدد ریموت کنترل آیملز و 2 عدد تگ مغناطیسی آیملز در غالب یک کیت پایه امنیتی ارائه میدهد. در این پک پایه مهم ترین تجهیزات در نظر گرفته شده است .شما میتوانید سنسور ها و لوازم جانبی و آژیر بیشتر ( در صورت تشخیص نیاز ) به آن اضافه کنید.


کیفیت دزدگیر منزل

کمی درباره پنل مرکزی بدانیم

دزدگیر اماکن آیملز مجهز به آژیر داخلی با قدرت 95 دسی بل می باشد. دارای باتری بکاپ نیز می باشد. هر دزدگیر اماکن ما دارای سیستم تمپر ضد سرقت است به این معنا که اگر فردی در منزل شما به دزدگیر منزل حتی دست بزند و بخواهد آن را دستکاری کند آژیر ها به صدا در می آیند. پنل مرکزی دزدگیر اماکن آیملز بسیار شیک و طراحی جذابی دارد. سایز آن کوچک است و به علت بیسیم بودن آن به راحتی در هرجایی قابل نصب است.هر چقدر با این دزدگیر اماکن آشنا شوید به آن بیشتر علاقه مند میشوید .مقایسه قیمت دزدگیر منزل

دزدگیر منزل یک سیستم است بنابراین قیمت آن وابسته به نوع دزدگیر ، تعداد سنسور های مورد نیاز ، تعداد آژیر مورد نیاز،لوازم جانبی مورد نیاز است.خرید دزدگیر برای منزل یا محل کار با در نظر گرفتن افزایش قیمت لوازم در منزل امروزه امری واجب و ضروری به شمار می آید.


آیملز برای چه اماکنی پیشنهاد می شود ؟

منزل و اماکنی که به هر دلیل قابلیت سیم کشی ندارند و میخواند از دزدگیری استفاده کنند که بیسیم باشد و برای ارتباط به سیم کشی نیاز نداشته باشند و به دلیل تشخیص دقیق و بی خطا بودن این دزدگیر منزل برای پروژه های حساس توصیه می گردد.

دزدگیر منزل را چگونه انتخاب و خریداری کنم ؟

برای خرید دزدگیر خانه و منزل آیملز میتوانید از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ به واحد فروش ارتباط بگیرید و دزدگیر خود را خریداری کنید.

ضمانت دزدگیر منزل به چه صورت است ؟

تمامی محصولات آیملز شامل : دزدگیر منزل و سنسور های مربوطه دارای 2 سال ضمانت و 7 سال خدمات پس از فروش می باشد . ضمنا این دزدگیر منزل بیسیم دارای ضمانت کیفیت و بی خطا بودن هم می باشد.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال