دزدگیر اماکن پیشرفته منزل

دزدگیر منزل

آی ملز دزدگیر اماکن پیشرفته منزل و یک سیستم امنیتی برای امنیت همه جانبه خانه شما است .در صورت رخنه یا تشخیص آتش سوزی، آژیر های دزدگیر به صدا در می‌آیند و سیستم شما با ارسال پیام و برقراری تماس شروع به هشدار دادن میکند. در صورت قطع برق، سیستم به محافظت از اموال شما ادامه می دهد.بهتر این است که اماکن مهم مانند منزل به این سیستم امنیتی مجهز شوند تا منزل را از خطر سرقت ایمن نماید. سیستم این دزدگیر منزل جدید کاملا بیسیم است و از آخرین تکنولوژی روز دنیا در ارتباط بیسیم ( پایدار و امن ) بهره برده است. این دزدگیر اماکن حرفه ای با بهره گیری سنسورهای تشخیصی و هوشمند توجه خیلی از مشتریان سخت گیر را جلب کرده است.

ویدیو معرفی دزدگیر


بیسیم

باتری پشتیبان

خیلی وقت ها دزدها برای ورود به منزل برق آن را قطع میکنند.نگران نباشید ، منزل شما ایمن است اگر برق آن هم قطع شود. دزدگیر منزل آیملز و تمامی سنسور ها و آژیر ها همه مجهز به باتری بکاپ هستند و با قطع جریان برق به کارکرد خود ادامه داده و قطع و وصل جریان برق را نیز به شما اطلاع میدهد.

دزدگیر اماکن بدون محدودیت

دزدگیر اماکن بدون محدودیت

بیسیم بودن محصولات آیملز یک مزیت می باشد. شرکت آیملز با بهره گیری از تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و امن توانسته پاسخی باشد به نیاز های خاص مشتریان دزدگیر منزل. دزدگیر اماکن بیسیم آیملز را می توان در جایی نصب کرد و تا 600 متر دورتر سنسور های بیسیم آن را قرار داد .

دزدگیر بیسیم ، مزایای دزدگیر بیسیم برای خانه

زون یا ناحیه

اتصال آسان

اتصال سنسور ها به پنل مرکزی در این دزدگیر اماکن بسیار آسان و امن می باشد. کافیست نوار محافظ باتری را بیرون بکشید و سنسور را در محل مورد نظر به دیوار نصب نمایید . پنل دزدگیر را به برق بزنید و روشن کنید. به همین سادگی نیازی به سیم کشی نیست.امروزه در دنیا نصب ساده عامل تاثیر گذار خرید دزدگیر منزل می باشد.


آژیر دزدگیر

آژیر دزدگیر منزل

یکی از مهمترین قسمت های تشکیل دهنده دزدگیر اماکن، آژیر می باشد.لزوم وجود آژیر در کنار سیستم به جلوگیری از سرقت کمک زیادی میکند.در آیملز هیچ محدودیتی برای آژیر نیست. شما میتوانید برای دزدگیر منزل خود آژیر داخلی و آژیر بیرونی در جهت های مختلف نصب کنید تا صدای آژیر شما به همه جهات برسد تا بهترین بازدهی را داشته باشد. آژیر خورشیدی آیملز را میتوان هر جایی بدون محدودیت نصب نمود.آژیر های آیملز دارای باتری پشتیبان جهت قطعی احتمالی برق میباشند.دوستدار حیوانات خانگی

دوستدار حیوانات خانگی

قابل توجه مشتریانی که حیوان خانگی دارند.سنسورهای تشخیص حیوان دزدگیر منزل دارای قابلیت تشخیص حیوانات تا 25 کیلوگرم می باشد. آن دسته از مشتریانی که حیوان خانگی سگ یا گربه دارند می توانند حیوان را داخل خانه گذاشته و دزدگیر خانه را نیز فعال کنند.حفاظت دوگانه

حفاظت دوگانه

منزل خود را هم در برابر سرقت و آتش سوزی ایمن کنید.کافیست سنسور دود بیسیم آیملز را تهییه و به دزدگیر خود متصل کنید و در محل های گفته شده در دفترچه راهنما نصب نمایید. دزدگیر آیملز یک سیستم یکپارچه اعلان حریق و سرقت می باشد.آرامش ذهن بیشتر، کاهش هزینه ، مدیریت یکپارچه از جمله ویژگی های یک سیستم دزدگیر منزل یکپارچه می باشد.

هشدار آنی

هشدار آنی

آیملز تنها دزدگیر منزلی است که در هنگام سرقت هشدار آنی می دهد. هشدار به شما و لیست مورد تایید شما به صورت آنی از طریق برنامه دزدگیر میباشد. در زمانی که این دزدگیر منزل , نفوذ را تشخیص دهد بلافاصله همزمان با آژیر کشیدن برای شما پیام ارسال کرده و تماس میگیرد، این روند را با شما آغاز کرده و با تمام شماره ها و افرادی که در سیستم تعریف کردین تکرار میکند.

عمر باتری سنسور

عمر بالای باتری سنسور ها

تمامی تجهیزات آیملز اعم از سنسور ها، آژیر ها و همه محصولات این دزدگیر منزل بیسیم بوده و دارای باتری می باشند و با پردازش هوشمند توانایی استفاده از باتری تا 3 سال را دارند. یعنی هر سه سال یکبار باتری را تعویض کنید و برای تعویض نیازی به دانش فنی خاصی نیست. در انتهای هر صفحه مشخصات باتری مورد نیاز هر محصول ذکر گردیده است.


نرم افزار موبایل دزدگیر اماکن

نرم افزار موبایل دزدگیر اماکن ، دستیار شما

نرم افزار گوشی همراه فارسی و ساده و زیبای دزدگیر اماکن آیملز طوری طراحی شده که همه ی قابلیت هارا در یک برنامه در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نیاز به اینترنت از هرجای دنیا از طریق اپلیکیشن بتوانید تنظیمات دزدگیر اماکن خود را به راحتی انجام دهید و کنترل دزدگیر منزل خود را همراه خود داشته باشید.شما در هر لحظه میتوانید مشاهده کنید دزدگیر شما در چه حالتی است. فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.حالت خانگی

دزدگیر اماکن با دوربین

امروزه بهره گیری از سیستم های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی توانسته تا حد زیادی به مسائل امنیتی اماکن کمک کند و آیملز نیز با بهره گیری از دوربین امنیتی توانسته امکانات و سطوح امنیتی بیشتری را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین؟دزدگیر منزل چیست ؟

دزدگیر اماکن یک قطعه نیست بلکه یک سیستم است، مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی امنیتی به همراه پنل مرکزی را دزدگیر منزل یا اماکن می گویند. تعاریف مردم از دزدگیر اماکن متفاوت است. مثلا ممکن است بعضا به یک سنسور یا یک آژیر به تنهایی یا یک پنل خالی دزدگیر اماکن بگوییم .تعریف آیملز از دزدگیر اماکن با همه متفاوت است و منظور از دزدگیر منزل را یک سیستم امنیتی جامع (پک دزدگیر ) و کامل از مجموعه ای از ادوات الکترونیکی سنسور ها ، آژیر ها می باشند که طوری طراحی شده اند که با هم فوق هماهنگ باشند.

درباره دزدگیر اماکن بیشتر بدانید


دزدگیری سالمندان

در سفر های خارج از کشور دزدگیر خود را کنترل نمایید

در دزگیر اماکن آیملز هیچ محدودیت جغرافیایی نخواهید داشت. میتوانید با خیال راحت به سفر خارج از کشور بروید . انگار نگهبانی داخل منزل دارید و هر اتفاقی بیفتد در لحظه شما خبر دار خواهید شد . از خارج از کشور میتوانید هر کدام از قسمت های دزدگیر خود را فعال یا غیرفعال کنید

تفاوت دزدگیر بیسیم با دزدگیر سیم دار چیست ؟


همه چی از یکجا

شرکت سیستم های امنیتی آیملز تمام تجهیزات دزدگیر اماکن خود را به صورت بیسیم و یکپارچه و هماهنگ با هم طراحی و تولید داشته است . این برای دزدگیر بسیار خوب است که تمامی موارد امنیتی از یک کارخانه (اورجینال ) و هماهنگ با هم باشد. مشکلاتی که اغلب استفاده کننده ها از سیستم های دزدگیر اماکن داشته اند عدم هماهنگی سنسور ها و پنل دزدگیر بوده که متعلق به شرکت های مختلفی بوده و در یک پروژه استفاده شده است. بنابراین محصولات آیملز با محصولات برند های دیگر کار نمیکند.

لیست تجهیزات آیملز :

پنل های اصلی سنسورهای تشخیص بیسیم آژیر ها ی بیسیم دوربین وایرلس لوازم جانبی دزدگیر

دزدگیری سالمندان

آیملز ، دزدگیری برای سالمندان

سالمندان با خرید دزدگیر منزل آیملز می توانند ایمن تر و مستقل تر بماند.

دارای دکمه اضطراری : با زدن این دکمه دزدگیر به صدا درمی آید وبرای نزدیکان شما پیام کمک اضطراری ارسال می گردد.

دارای حالت خانگی : شب را آسوده بخوابید ، با فعال کردن دزدگیر در حالت خانگی


حالت خانگی

یکی از امکانات کاربردی دزدگیر منزل آیملز ، فعال کردن بخش هایی از دزدگیر تحت عنوان حالت خانگی می باشد . شما میتوانید شب ها در خانه باشید و دزدگیر اماکن را هم فعال کنید. سنسور های حرکتی از کار میافتند و سنسور های درب و پنجره ها فعال می مانند. این حالت برای زمانی است که شما در خانه هستید و احساس امنیت بیشتری میخواهید . اگر کسی درب خانه یا یکی از پنجره ها را باز کند دزدگیر آژیر میزند.
'

دیگر حرکتی از دید شما جا نمی ماند

گزارش کامل عملکرد دزدگیر منزل برای صاحبان آن بسیار مفید و اطمینان بخش خواهد بود . این گزارشات در دزدگیر آیملز بسیار کاملتر خواهد بود. این که شما از هر اتفاقی در منزل خبر دار شوید یک مزیت بزرگ دزدگیر است. ثبت و ارائه گزارش عملکرد استفاده از دزدگیر و هشدار های آن از جمله امکاناتی است که دزدگیر به شما ارائه میدهد.مواردی که دزدگیر به شما اطلاع میدهد:

فعال و غیر فعال کردن دزدگیر از هر طریقی

قطع و وصل جریان برق منزل

قطع و وصل اینترنت

قطع و وصل سیم کارت

تشخیص دقیق سنسور تحریک شده

تشخیص دستکاری دزدگیر و سنسور ها

تشخیص زمان تعویض باتری سنسور هابه عنوان تلفن دوم

به عنوان تلفن دوم

دزدگیر منزل آیملز بیشتر از یک دزدگیر اماکن می باشد و میتواند مانند یک موبایل تماس اضطراری بگیرد و پیام صوتی نیز بگذارد.


سیستم ضد دستکاری دزدگیر

نگران دستکاری دزدگیر توسط دیگران نباشید. تمامی تجهیزات دزدگیر درای سیستم ضد دستکاری میباشد به طوری که اگر فردی بخواهد درب سنسور ها را باز کنید یا پنل مرکزی را از روی دیوار بردارد مهم نیست دزدگیر فعال باشد یا غیر فعال سیستم ضد دستکاری عمل کرده دزدگیر در منزل به صدا در می آیدروش های متنوع مدیریت دزدگیر اماکن

روش های متنوع کنترل دزدگیر اماکن

شما میتوانید دزدگیر اماکن به سه روش فعال و غیر فعال کنید. راحت ترین آن ها استفاده از برنامه موبایل دزدگیر می باشد.با استفاده از این برنامه روی گوشی خود میتوانید از هر جایی خارج از منزل خود دزدگیر خود را کنترل کنید. در کنار این راه علاوه بر آن می توانید از ریموت کنترل از بیرون درب منزل و همچنین تگ مغناطیسی نزدیک پنل دزدگیر برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر خانگی خود بهره ببرید.روش های کنترل دزدگیر منزل :

  • استفاده از ریموت
  • ارسال پیامک
  • تماس با دزدگیر
  • استفاده از تگ مغناطیسی
  • اپلیکیشن موبایل
  • رمز عبور
  • استفاده از کیپد بیسیم

دزدگیر را فعال کنید

دیگر یادتان نمیرود، هنگام خروج از منزل، دزدگیر را فعال کنید

برنامه ریزی زمانبندی دزدگیر اماکن ایکس، به شما این امکان را میدهد که دزدگیر اماکن سر ساعتی فعال و یا غیر فعال شود. این ویژگی به شما اطمینان خاطر بیشتری میدهد و فراموشی در فعال کردن دزدگیر را به صفر میرساند .

همچنین میتوانید برنامه ریزی کنید که دزدگیر از ساعتی در شب تا ساعتی از صبح فعال یا نیمه فعال باشد تا خیال شما راحت باشد.

قابلیت زمانبندی در دزدگیر یک ویژگی خاص محصوب میشود و دزدگیر اماکن آیملز مدل ایکس از این قابلیت پشتیبانی میکند.دزدگیر اینترنتی

قابلیت اتصال دزدگیر به اینترنت

ارتباط دهنده اینترنتی یک افزونه برای دزدگیر اماکن IMELZ است که برای دسترسی به اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که بسیاری از دزدگیر های قدیمی این قابلیت رو ندارند .آیملز یک دزدگیر اماکن مدرن با قابلیت دسترسی به اینترنت می باشد.

اتصال به اینترنت برای بسیاری از دزدگیر ها بسیار مهم است، زیرا به آن امکان می دهد سیگنال های خروجی را سریع ارسال کند و علاوه بر آن با سرویس های هوش مصنوعی Alexa یا google Assistance ارتباط برقرار کند. با در نظر گرفتن این موضوع، یک ارتباط دهنده اینترنتی دزدگیر می تواند گزینه مناسبی برای کاربری باشد که علاوه بر سیم کارت پشتیبانی اینترنت را نیز میخواهد.پک دزدگیر اماکن آیملز شامل چه می باشد؟

پنل دزدگیر

پنل مرکزی دزدگیر اماکن آیملز

هاب اصلی دزدگیر ، و احد مرکزی سیستم مجهز به صفحه کلید لمسی حرارتی است و دارای آژیر داخلی می باشد، سیم کارتی است و دارای امکان تشخیص دستکاری نیز می باشد. طراحی زیبا یی دارد و سایز آن 8 اینچ می باشد. داخل این پنل از باتری لیتیوم استفاده شده است.پایه دیواری جهت نصب روی دیوار دارد و دارای پایه رو میزی نیز است.

مگنت
مگنت دزدگیر

درب ورودی و پنجره دزدگیر منزل

محافظت از ورودی ها، درب و پنجره ها به عهده این سنسور می باشد. این سنسور به پنل مرکزی متصل است. با باز شدن درب ها یا پنجره ها پیام هشدار برای پنل دزدگیر ارسال می کند. این سنسور دارای باتری می باشد و کاملا بیسیم است.

سنسور حرکتی دزدگیر
سنسور حرکتی دزدگیر

تشخیص حرکت در منطقه تحت پوشش

تشخیص حرکت در محیط شما به عهره سنسور حرکتی می باشد. سنسور حرکتی شعاع 110 درجه با عمق 8 متر را پوشش میدهد. قابلیت وزنی دارد و حیوانات تا 25 کیلو گرم را در بازه تشخیص خود قرار نداده است. این سنسور دارای باتری و بیسیم است.

تگ دزدگیر
تگ دزدگیر

تگ مغناطیسی بیسیم

یک قطعه کوچک همانند پلاک جا سویچی است و با نزدیک کردن آن به پنل مرکزی میتوانید دزدگیر را غیر فعال کنید . تگ ها را میتوانید نام گزاری کنید .در صورت گم شدن میتوانید آن تگ را غیر فعال کنید.

اپلیکیشن موبایل دزدگیر
اپلیکیشن موبایل دزدگیر

اپلیکیشن فارسی دزدگیر اماکن آیملز

فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.


کیفیت دزدگیر منزل

پکیج آیملز برای دزدگیر اماکن

شرکت آیملز سیستم امنیتی دزدگیر اماکن خود را در قالب یک پکیج که شامل : پنل اصلی X ، یک عدد سنسور درب و پنجره و یک عدد سنسور حرکتی و دو عدد ریموت کنترل آیملز و 2 عدد تگ مغناطیسی آیملز در ارائه میدهد. در این پک پایه مهم ترین تجهیزات در نظر گرفته شده است .شما میتوانید سنسور ها و لوازم جانبی و آژیر بیشتر ( در صورت تشخیص نیاز ) به آن ها اضافه کنید.


کیفیت دزدگیر منزل

کمی درباره پنل مرکزی بدانیم

دزدگیر اماکن خارجی آیملز مجهز به آژیر داخلی با قدرت 95 دسی بل می باشد. دارای باتری بکاپ نیز می باشد. هر دزدگیر اماکن ما دارای سیستم تمپر ضد سرقت است به این معنا که اگر فردی در منزل شما به دزدگیر منزل حتی دست بزند و بخواهد آن را دستکاری کند آژیر ها به صدا در می آیند. پنل مرکزی دزدگیر اماکن آیملز بسیار شیک و طراحی جذابی دارد. سایز آن کوچک است و به علت بیسیم بودن آن به راحتی در هرجایی قابل نصب است.هر چقدر با این دزدگیر اماکن آشنا شوید به آن بیشتر علاقه مند میشوید .قیمت تمام شده دزدگیر منزل چقدر است ؟

دزدگیر منزل یک سیستم است بنابراین قیمت تمام شده ی آن برای شما وابسته به نوع پنل دزدگیر ، تعداد سنسور های مورد نیاز ، تعداد آژیر ،لوازم جانبی و نصب آن می باشد.این موضوع در تمامی دزدگیر ها صدق میکند.در بعضی از دزگیر های برند های دیگر حتی تا تامین باتری پنل مرکزی و آژیر داخلی و حتی شماره گیر سیم کارتی هم مهم است اما در آیملز شما یک پک دزدگیر میخرید و تمام.

خرید دزدگیر برای منزل یا محل کار با در نظر گرفتن افزایش قیمت لوازم در منزل امروزه امری واجب و ضروری به شمار می آید.


آیملز برای چه اماکنی پیشنهاد می شود ؟ منزل و اماکنی که به هر دلیل قابلیت سیم کشی ندارند و میخواند از دزدگیری استفاده کنند که بیسیم باشد و برای ارتباط به سیم کشی نیاز نداشته باشند و به دلیل تشخیص دقیق و بی خطا بودن این دزدگیر منزل برای پروژه های حساس توصیه می گردد.


دزدگیر منزل را چگونه انتخاب و خریداری کنم ؟ برای خرید دزدگیر منزل در تهران و تمامی شهرستان ها میتوانید از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ به واحد فروش ارتباط بگیرید و دزدگیر خود را خریداری کنید.

برای خرید حضوری دزدگیر اماکن به آدرس دفتر فروش شرکت : ابتدای خیابان جمهوری پلاک 1628 طبقه دوم مراجعه نمایید.

برای مشاوره و خرید تلفنی دزدگیر اماکن با تلفن "02152857" تماس بگیرید.

برای مشاوره و سفارش دزدگیر برای منزل از طریق واتساپ با پیام به شماره 09905325375 09905325375 نیز می توانید اقدام نمایید .


ضمانت دزدگیر منزل به چه صورت است ؟

تمامی محصولات آیملز شامل : دزدگیر منزل و سنسور های مربوطه دارای 2 سال ضمانت و 7 سال خدمات پس از فروش می باشد . ضمنا این دزدگیر منزل بیسیم دارای ضمانت کیفیت و بی خطا بودن هم می باشد.


دزدگیر منزل مدل X

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس: ۵۲۸۵۷
۵۲۸۵۷-۰۲۱

دزدگیر منزل مدل X

آژیر دزدگیر مدل S2

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس: ۵۲۸۵۷
۵۲۸۵۷-۰۲۱

آژیر دزدگیر

سنسور درب دزدگیر مدل C3

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس: ۵۲۸۵۷
۵۲۸۵۷-۰۲۱

سنسور درب دزدگیر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال