آیملز : دزدگیر اماکن پیشرفته منزل

دزدگیر اماکن


ایملز، دزدگیر اماکن با طراحی پیشرفته و هوشمند اروپا می باشد که جزو امن ترین دزدگیر های منزل به شمار می آید.دزدگیر آیملز مناسب ترین انتخاب برای امنیت خانه و محل کار و ویلا می باشد.دقت 100 درصدی و تشخیص درست از ویژگی های بارز این سیستم امنیتی است . دزد گیر اماکن و سنسور ها و آژیر ها و تمامی ملزومات در آیملز بیسیم هستند و بر روی بستر رمز نگاری شده و امن کار میکنند. در زیر به بررسی ویژگی ها و امکانات این دزدگیر ویژه می پردازیم.

ویدیو معرفی دزدگیر


حس واقعی امنیت

آیملز هوشمند و پیشرفته از دارایی های شما مراقبت می کند. بسیار سریع واکنش می دهد و حس آرامش خاطر واقعی را به شما می دهد.


پنل دزدگیر منزل مدل X

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

دزدگیر منزل مدل X

سنسور حرکتی دزدگیر مدل M4

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور دزدگیر

سنسور درب دزدگیر مدل C3

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور درب دزدگیر

ویژگی های دزدگیر آیملز :

بیسیم

باتری پشتیبان دزدگیر

خیلی وقت ها دزدها برای ورود به منزل برق آن را قطع میکنند. با آیملز نگران نباشید ، منزل شما ایمن است اگر برق آن هم قطع شود. پنل و تمامی سنسور ها و آژیر ها ی دزدگیر منزل همه مجهز به باتری بکاپ هستند و با قطع جریان برق به کارکرد خود ادامه داده و قطع و وصل جریان برق را نیز به شما اطلاع میدهد.

دزدگیر اماکن بدون محدودیت

دزدگیر بیسیم بدون محدودیت

در بسیاری از اماکن، امکان سیم کشی وجود ندارد و یا اصلا نمیخواهند سیم کشی انجام دهند. شرکت آیملز با بهره گیری از تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و امن بیسیم توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان خاص دزدگیرمنزل باشد. در دزدگیر اماکن بی سیم هیچ محدودیتی در فاصله و مکان نصب نخواهید داشت و در آیملز تا 600 متر فاصله را میتوان پوشش داد.

درباره دزدگیر بیسیم بیشتر بدانید

زون یا ناحیه

اتصال آسان

اتصال سنسور ها به پنل مرکزی در این دزدگیر اماکن بسیار آسان و امن می باشد. کافیست نوار محافظ باتری را بیرون بکشید و سنسور را در محل مورد نظر به دیوار نصب نمایید . پنل دزدگیر را به برق بزنید و روشن کنید. به همین سادگی نیازی به سیم کشی نیست.امروزه در دنیا نصب ساده عامل تاثیر گذار خرید دزدگیر منزل می باشد.


حفاظت دوگانه

حفاظت چند گانه

شما میتوانید با خرید دزد گیر و سیستم امنیتی آیملز منزل خود را علاوه بر سرقت، از آتش سوزی ، نشت آب ، نشت گاز نیز محافظت کنید. دزدگیر حرفه ای آیملز یک سیستم یکپارچه اعلان حریق و سرقت می باشد.آرامش ذهن بیشتر، کاهش هزینه ، مدیریت یکپارچه از جمله ویژگی های یک سیستم دزدگیر منزل یکپارچه می باشد.

هشدار آنی

اعلام سرقت آنی و سریع

در زمان سرقت از منزل زمان مهم ترین پارامتر میباشد.اینکه بعد از تشخیص سرقت چقدر سریع اطلاع رسانی را انجام دهد بسیار مهم است . آیملز تنها دزدگیر منزلی است که در هنگام سرقت هشدار آنی می دهد. در زمانی که این دزدگیر منزل , نفوذ را تشخیص دهد بلافاصله همزمان با آژیر کشیدن برای شما پیام ارسال کرده و تماس میگیرد.

عمر باتری سنسور

سنسور های کم مصرف ( باتری )

تمامی تجهیزات آیملز اعم از سنسور ها، آژیر ها و همه محصولات این دزدگیر بیسیم منزل دارای باتری می باشند و با پردازش هوشمند بسیار کم مصرف می باشند و 3 الی 4 سال یکبار نیاز به تعویض دارند. برای تعویض باتری سنسور ها نیازی به دانش فنی خاصی نیست و تمامی باتری ها در دسترس شما هستند. به طور مثال باتری سنسور حرکتی باتری قلمی می باشد .


آژیر دزدگیر

آژیر دزدگیر منزل

یکی از قسمت های دزدگیر اماکن، آژیر می باشد.لزوم وجود آژیر های بیرونی در کنار آژیر داخلی پنل دزدگیر به جلوگیری از سرقت کمک زیادی میکند. در آیملز هیچ محدودیتی برای آژیر ها نیست.چنانکه برای یک دزدگیر در منزل خود چندین آژیر در نقاط مختلف نظر گرفت . تمامی آژیر ها ی آیملز استاندار IP دارند تا در زیر باران و نور خورشید بدون هیچ مشکلی کار کنند. آژیر های بیرونی یا outdoor دزدگیر دارای باتری پشتیبان نیز می باشند.

درباره صدای آژیر دزدگیر منزل بیشتر بدانید
آژیر دزدگیر منزل مدل S2

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

دزدگیر منزل مدل X

آژیر بیسیم دزدگیر مدل S3

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور دزدگیر

آژیر سولار مدل S4

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور درب دزدگیر

دوستدار حیوانات خانگی

دزدگیر حیوانات خانگی

قابل توجه مشتریانی که حیوان خانگی دارند.سنسورهای تشخیص حیوان دزدگیر منزل دارای قابلیت تشخیص حیوانات تا 25 کیلوگرم می باشد. آن دسته از مشتریانی که حیوان خانگی سگ یا گربه دارند می توانند حیوان را داخل خانه گذاشته و دزدگیر خانه را نیز فعال کنند.حالت خانگی

دزدگیر اماکن همراه با دوربین

امروزه دوربین در کنار دزدگیر با بهره گیری از سیستم های هوشمند توانسته تا حد زیادی به مسائل امنیتی اماکن مختلف کمک کند و آیملز نیز با بهره گیری از دوربین امنیتی توانسته امکانات و سطوح امنیتی بیشتری را برای مشتریان خود در نظر بگیرد. در زمان وقوع سرقت میتوانید به تصاویر منزل خود دسترسی داشته باشید و از وقوع آنچه رخ داده با خبر شوید.

دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین؟حفاظت دوگانه

اتصال دزدگیر به اینترنت

ارتباط دهنده اینترنتی یا wifi یک افزونه دیگر برای دزدگیر اماکن IMELZ است که برای ارتباط در بستر اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که بسیاری از دزدگیر ها این قابلیت رو ندارند .آیملز یک دزدگیر اماکن مدرن با قابلیت دسترسی به اینترنت می باشد. اتصال به اینترنت برای بسیاری از دزدگیر ها بسیار مهم است، زیرا به آن امکان می دهد سیگنال های خروجی را سریع تر از پیامک ارسال کند. هر اتفاقی بیافتد دزدگیر علاوه بر پیامک ، نوتیفیکیشن اینترنتی نیز ارسال میکند.

هشدار آنی

سیستم ضد دستکاری دزدگیر

نگران دستکاری دزدگیر توسط دیگران نباشید.در آیملز تمامی تجهیزات دزدگیر درای سیستم ضد دستکاری میباشد به طوری که اگر فردی بخواهد درب سنسور ها یا آژیر ها را باز کنید یا پنل مرکزی را از روی دیوار بردارد مهم نیست دزدگیر فعال باشد یا غیر فعال سیستم ضد دستکاری عمل کرده دزدگیر در منزل به صدا در می آید.سیستم ضد دستکاری دزدگیر یا تمپر امنیت خانه شما را تضمین میکند.

عمر باتری سنسور

زمانبندی فعال و غیر فعال دزدگیر

قابلیت برنامه ریزی زمانبندی دزدگیر اماکن ایکس، به شما این امکان را میدهد که دزدگیر اماکن سر زمانی تعیین شده فعال و یا غیر فعال شود. این ویژگی به شما اطمینان خاطر بیشتری میدهد و فراموشی در فعال کردن دزدگیر را به صفر میرساند .همچنین میتوانید برنامه ریزی کنید که شب تا صبح که در منزل خواب هستید دزدگیر در حالت خانگی فعال شود.قابلیت برنامه ریزی زمانبندی در دزدگیر یک ویژگی خاص محصوب میشود و دزدگیر اماکن مدل ایکس از این قابلیت پشتیبانی میکند.


حفاظت دوگانه

تنها در خانه آسوده بمانید

میتوانید شب ها در خانه خود تنها باشید و دزدگیر اماکن را هم در حالت خانگی فعال کنید. یکی از امکانات خاص و کاربردی دزدگیر منزل آیملز ، فعال کردن بخش هایی از دزدگیر تحت عنوان حالت خانگی می باشد . حالت خانگی دزدگیر این امکان را میدهد تا سنسور های حرکتی داخل منزل از کار بیافتند و فقط سنسور های پنجره ها کار کند . اگر کسی شب در زمانیکه خواب هستید یا در خانه تنها هستید وارد شود شما مطلع شوید و آژیر به صدا در می آید .

هشدار آنی

گزارش کامل وقایع اتفاق افتاده

دیگر حرکتی از دید شما جا نمی ماند. گزارش کامل عملکرد دزدگیر منزل برای صاحبان آن بسیار مفید است . این گزارشات در دزدگیر آیملز بسیار کامل است. در دزدگیر حرفه ای منزل، ثبت و ارائه گزارش عملکرد استفاده شما و دیگران از دزدگیر و تمامی هشدار ها با ذکر ساعت و تاریخ قابل مشاهده است.گزارشات دزدگیر شامل فعال کردن – غییر فعال کردن دزدگیر – گزارش اشخاص – قطع و وصل برق دزدگیر و اینترنت و سیم کارت – گزارش دستکاری دزدگیر اماکن می باشد.

عمر باتری سنسور

تاخیر ورود و خروج دزدگیر اماکن

شما می توانید سرعت خود را برای زمان خروج از منزل و ورود به آن تنظیم کنید،. تأخیر خروج مدت زمانی است که باید پس از فعال کردن دزدگیر از خانه خارج می شوید و در را پشت سر خود ببندید. به طور پیش‌فرض، تأخیر خروج 1 دقیقه برای حالت دور است. تأخیر ورود زمانی است که باید پس از بازگشت به خانه و فعال کردن سنسور، دزدگیر خانه را غیر فعال کنید.در این حالت میتوانید از تگ های مغناطیسی جهت غیر فعال کردن نیز استفاده کنید.


دزدگیری سالمندان

در سفر های خارج از کشور دزدگیر خود را کنترل نمایید

کنترل دزدگیر سیم کارتی در خارج از کشور بخاطر محدودیت های رومینگ سخت می باشد ولی در دزدگیر اماکن تحت شبکه هیچ محدودیت جغرافیایی نخواهید داشت. میتوانید با خیال راحت به سفر خارج از کشور بروید . انگار نگهبانی داخل منزل دارید و هر اتفاقی بیفتد در لحظه شما خبر دار خواهید شد . از خارج از کشور میتوانید هر کدام از قسمت های دزدگیر خود را فعال یا غیرفعال کنید. به افراد قابل اعتماد دسترسی بدهید و یا دسترسی افرادی را سلب کنید.


نرم افزار موبایل دزدگیر اماکن

نرم افزار موبایل دزدگیر اماکن ، دستیار شما

نرم افزار گوشی همراه فارسی و ساده و زیبای دزدگیر اماکن آیملز طوری طراحی شده که همه ی قابلیت هارا در یک برنامه در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نیاز به اینترنت از هرجای دنیا از طریق اپلیکیشن بتوانید تنظیمات دزدگیر اماکن خود را به راحتی انجام دهید و کنترل دزدگیر منزل خود را همراه خود داشته باشید.شما در هر لحظه میتوانید مشاهده کنید دزدگیر شما در چه حالتی است. فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.

تفاوت دزدگیر بیسیم با دزدگیر سیم دار چیست ؟

دزدگیر منزل چیست ؟

دزدگیر اماکن یک قطعه نیست بلکه یک سیستم است، مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی امنیتی به همراه پنل مرکزی را دزدگیر منزل یا اماکن می گویند. تعاریف مردم از دزدگیر اماکن متفاوت است. مثلا ممکن است بعضا به یک سنسور یا یک آژیر به تنهایی یا یک پنل خالی دزدگیر اماکن بگوییم .تعریف آیملز از دزدگیر اماکن با همه متفاوت است و منظور از دزدگیر منزل را یک سیستم امنیتی جامع (پک دزدگیر ) و کامل از مجموعه ای از ادوات الکترونیکی سنسور ها ، آژیر ها می باشند که طوری طراحی شده اند که با هم فوق هماهنگ باشند.

درباره دزدگیر اماکن بیشتر بدانید

تجهیزات دزدگیر

دزدگیر منزل خوب آسایش خاطر را به شما هدیه می دهد.

 • آیملز تمام تجهیزات دزدگیر اماکن خود را به صورت بیسیم و یکپارچه و هماهنگ با هم طراحی و تولید کرده است .
 • طراحی زیبا و شگفت انگیز این دزدگیر خانگی علاوه بر امنیت کامل، آن را جزیی از دکوراسیون منزل شما یه حساب می آورد.
 • امکان اتصال دوربین به دزدگیر ویژگی محبوب این سیستم است.
 • کاربری بسیار ساده ای دارد که یادگیری آن را برای شما آسان میکند.
 • این برای یک دزدگیر اماکن بسیار خوب است که تمامی موارد امنیتی از یک کارخانه و هماهنگ با هم باشد. مشکلاتی که اغلب استفاده کننده ها از سیستم های دزدگیر اماکن داشته اند عدم هماهنگی سنسور ها و پنل دزدگیر بوده که متعلق به شرکت های مختلفی بوده است.


دزدگیری سالمندان

آیملز ، دزدگیری برای همه

سالمندان با خرید دزدگیر منزل آیملز می توانند ایمن تر و مستقل تر بماند.

دارای دکمه اضطراری : با زدن این دکمه دزدگیر به صدا درمی آید وبرای نزدیکان شما پیام کمک اضطراری ارسال می گردد.

دارای حالت خانگی : شب را آسوده بخوابید ، با فعال کردن دزدگیر در حالت خانگی


روش های متنوع مدیریت دزدگیر اماکن

روش های متنوع کنترل دزدگیر اماکن

شما میتوانید دزدگیر اماکن به سه روش فعال و غیر فعال کنید. راحت ترین آن ها استفاده از برنامه موبایل دزدگیر می باشد.با استفاده از این برنامه روی گوشی خود میتوانید از هر جایی خارج از منزل خود دزدگیر خود را کنترل کنید. در کنار این راه علاوه بر آن می توانید از ریموت کنترل از بیرون درب منزل و همچنین تگ مغناطیسی نزدیک پنل دزدگیر برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر خانگی خود بهره ببرید.روش های کنترل دزدگیر منزل :

 • استفاده از ریموت
 • ارسال پیامک
 • تماس با دزدگیر
 • استفاده از تگ مغناطیسی
 • اپلیکیشن موبایل
 • رمز عبور
 • استفاده از کیپد بیسیم

پکیج آیملز برای دزدگیر اماکن

کیفیت دزدگیر منزل

شرکت آیملز سیستم امنیتی دزدگیر اماکن خود را در قالب یک پکیج که شامل : پنل اصلی هوشمند X و یک عدد سنسور درب و پنجره و یک عدد سنسور حرکتی و دو عدد ریموت کنترل و 2 عدد تگ مغناطیسی ارائه میدهد. پکیج حرفه ای دزدگیر اماکن فوق به صورت پایه توسط شرکت برای امنیت منزل شما در نظر گرفته شده است. شما می توانید به پکیج فوق تا 60 سنسور از تمامی سنسور های مختلف آیملز مانند حرکتی ، درب و پنجره ، نشت آب ، دود ، لرزش ، شکست شیشه و... و 50 عدد تگ مغناطیسی و 10 عدد ریموت کنترل و 5 عدد آژیر بیرونی و درونی اضافه نمایید .

سنسور درب و پنجره سنسور حرکتی ریموت کنترل آیملز تگ مغناطیسی آیملز

پک دزدگیر اماکن آیملز شامل چه می باشد؟

پنل دزدگیر

پنل مرکزی دزدگیر اماکن آیملز

پنل مرکزی دزدگیر ، و احد مرکزی سیستم مجهز به صفحه کلید است و دارای آژیر داخلی می باشد ، از سیم کارت پشتیبانی میکند و امکان اتصال به Wifi را نیز دارد .دزدگیر مجهز به سیستم ضد دستکاری می باشد. طراحی زیبا یی دارد و سایز آن 8 اینچ می باشد. پنل اصلی پایه دیواری جهت نصب روی دیوار دارد .

مگنت
مگنت دزدگیر

درب ورودی و پنجره دزدگیر منزل

محافظت از ورودی ها، درب و پنجره ها ی منزل به عهده این سنسور می باشد. این سنسور به پنل مرکزی متصل است. با باز شدن درب ها یا پنجره ها پیام هشدار را برای پنل دزدگیر ارسال می کند. این سنسور دارای باتری می باشد و کاملا بیسیم است.

سنسور حرکتی دزدگیر
سنسور حرکتی دزدگیر

تشخیص حرکت در منطقه تحت پوشش

تشخیص حرکت در محیط شما به عهره سنسور حرکتی می باشد. سنسور حرکتی شعاع 110 درجه با عمق 8 متر را پوشش میدهد. قابلیت وزنی دارد و حیوانات تا 25 کیلو گرم را در بازه تشخیص خود قرار نداده است. این سنسور دارای باتری و بیسیم است.

تگ دزدگیر
تگ دزدگیر

تگ مغناطیسی بیسیم

یک قطعه کوچک همانند پلاک جا سویچی است و با نزدیک کردن آن به پنل مرکزی میتوانید دزدگیر را غیر فعال کنید . تگ ها را میتوانید نام گزاری کنید .در صورت گم شدن میتوانید آن تگ را غیر فعال کنید.

اپلیکیشن موبایل دزدگیر
اپلیکیشن موبایل دزدگیر

اپلیکیشن فارسی دزدگیر اماکن آیملز

فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.


کیفیت دزدگیر منزل

صفحه کلید بیسیم دزدگیر آیملز

صفحه کلید یا کی پد یک نمای کلی از کل دزدگیر منزل را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد دزدگیرتان را بوسیله آن فعال و غیر فعال کنید. همچنین بوسیله تگ های مغناطیسی و نزدیک کردن آنها به کیپد میتوانید دزدگیرتان را غیر فعال کنید . کی پد را در هر جایی از منزل می توان نصب کرد .همچنین کی پد را میتوان بیرون درب منزل نیز نصب کرد. کیپد آیملز بیسیم است و قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد .


قیمت دزدگیر اماکن برای منزل چقدر است ؟

دزدگیر اماکن فقط یک کالا نیست که قیمت آن مشخص کند که شما برای منزل یا محل کار خود چقدر باید هزینه کنید . از دیدگاه آیملز دزدگیر اماکن نوعی سیستم امنیتی است که از یک پنل مرکزی و تعدادی سنسور ، ریموت ، آژیر ، .... تشکیل شده است .دانستن قیمت پنل مرکزی به تنهایی معیار شما برای هزینه کردن جهت نصب دزدگیر برای منزل نمی تواند باشد. چرا که منزل شما به تعداد ورودی قابل نفوذ برای سارق نیاز به سنسور دارد. برای دانستن میزان هزینه احتمالی یا قیمت دزدگیر اماکن مناسب برای خانه خود بیایید ابتدا نیاز سنجی کنید و تعداد سنسور ها و مواردی که نیاز دارید رو لیست کنید و قیمت بگیرید. در نهایت قیمت نصب را به آن اضافه کنید و قیمت نهایی را بدست آورید. در سیستم های بیسیم قیمت نهایی دقیق تر است و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد.

خرید دزدگیر برای منزل یا محل کار با در نظر گرفتن افزایش قیمت لوازم در منزل امروزه امری واجب و ضروری به شمار می آید.


آیملز برای چه اماکنی پیشنهاد می شود ؟ منزل و اماکنی که به هر دلیل قابلیت سیم کشی ندارند و میخواند از دزدگیری استفاده کنند که بیسیم باشد و برای ارتباط به سیم کشی نیاز نداشته باشند و به دلیل تشخیص دقیق و بی خطا بودن این دزدگیر منزل برای پروژه های حساس توصیه می گردد.


دزدگیر منزل را چگونه انتخاب و خریداری کنم ؟ برای خرید دزدگیر منزل در تهران و تمامی شهرستان ها میتوانید از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ به واحد فروش ارتباط بگیرید و دزدگیر خود را خریداری کنید.

برای خرید حضوری دزدگیر اماکن به آدرس دفتر فروش شرکت : ابتدای خیابان جمهوری پلاک 1628 طبقه دوم مراجعه نمایید.

برای مشاوره و خرید تلفنی دزدگیر اماکن با تلفن "02166947047" تماس بگیرید.

برای مشاوره و سفارش دزدگیر برای منزل از طریق واتساپ با پیام به شماره 09905325375 09905325375 نیز می توانید اقدام نمایید .


ضمانت دزدگیر منزل به چه صورت است ؟

تمامی محصولات آیملز شامل : دزدگیر منزل و سنسور های مربوطه دارای 2 سال ضمانت و 7 سال خدمات پس از فروش می باشد . ضمنا این دزدگیر منزل بیسیم دارای ضمانت کیفیت و بی خطا بودن هم می باشد.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال