دزدگیر منزل

خانه شما به امنیت نیاز دارد

آیملز سیستم امنیتی برای امنیت همه جانبه منزل شما اعم از دزدی و حوادث غیرمترقبه می باشد که به صورت تخصصی محصولات هوشمند وایرلس امنیتی تولید میکند . یک دزدگیر بیسیم با سنسورهای متنوع و هوشمند با نصب ساده و کاربری آسان که توانسته توجه خیلی از مشتریان سخت گیر را جلب کند و جزو محصولات پر فروش اروپا گردد.

عمر باتری

عمر باتری سنسور ها 3 سال

تمامی تجهیزات آیملز اعم از سنسور ها، آژیر ها و همه محصولات بیسیم بوده و دارای باتری می باشند و با پردازش هوشمند توانایی استفاده از باتری تا 3 سال را دارند. یعنی هر سه سال یکبار میبایست باتری را تعویض کنید و نیازی به دانش فنی خاصی نیست. مثلا باتری سنسور ها قلمی میباشند. در انتهای هر صفحه مشخصات باتری مورد نیاز هر محصول ذکر گردیده است.

سرعت بالا

سرعت بالای واکنش

دزدگیر منزل آیملز در کمتر از ثانیه شما و افراد مورد اعتماد شما را از وقوع حادثه مطلع می نماید و این سریعترین واکنش می باشد . در زمانی که دزدگیر منزل , نفوذ را تشخیص دهد بلافاصله همزمان با آژیر کشیدن برای شما پیام ارسال کرده و تماس میگیرد، این روند را با شما آغاز کرده و با تمام شماره ها و افرادی که در سیستم تعریف کردین تکرار میکند.

زون یا ناحیه

پنل مرکزی آیملز چه ظرفیتی دارد ؟

حداکثر ظرفیت پنل مرکزی دزدگیر تا 60 سنسور بیسیم ،60 عدد تگ RFID و 10 عدد ریموت کنترل ، 5 عدد آژیر بیسیم . فاصله سنسور های بیسیم تا دستگاه دزدگیر 80 متر در فضای باز می باشد که با استفاده از تقویت کننده یا Repeater تا 600 متر قابل افزایش است.


تگ دزدگیر اماکن

تفاوت سیستم امنیتی آیملز با دزدگیر های دیگر در چیست ؟

دزدگیر یک قطعه نیست بلکه یک سیستم است، مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی به همراه پنل اصلی سیستم امنیتی می گویند. تعاریف مردم از دزدگیر متفاوت است. مثلا من شنیده ام در بعضی شهرها که به میله های نرده ای که جلوی پنجره خانه ها می بندند دزدگیر گفته می شود. یا بعضا خیلی ها به پنل مرکزی دزدگیر میگویند .تعریف آیملز از دزدگیر با همه متفاوت است و منظور از دزدگیر را یک سیستم امنیتی جامع و کامل از مجموعه ای از ادوات الکترونیکی سنسور ها ، آژیر ها می باشند که طوری طراحی شده اند که با هم هماهنگ باشند.امنیت

امنیتی که می توان بر آن تکیه کرد

پنل مرکزی آیملز ، تمامی سنسور ها و آژیر ها همه مجهز به باتری هستند و با قطع جریان برق به کارکرد خود ادامه داده و قطع و وصل جریان برق را نیز به شما اطلاع میدهد.

زون یا ناحیه

دوستدار حیوانات خانگی

سیستم دزدگیر بیسیم منزل آیملز دارای قابلیت تشخیص حیوانات خانگی تا 25 کیلوگرم می باشد. آن دسته از مشتریانی که حیوان خانگی یا پت دارند می توانند حیوان را داخل خانه گذاشته و دزدگیر خانه را نیز فعال کنند.

نصب آسان

نصب آسان

دزدگیر منزل آیملز طوری طراحی شده است که همه میتوانند به راحتی این دزدگیر منزل را نصب و راه اندازی کنند. نصب آن بسیار آسان می باشد، فقط کافی است پنل را به برق بزنید و روشن کنید و نیازی به سیم کشی نیست.


اپلیکیشن دزدگیر بیسیم

نرم افزار دزدگیر اماکن ، دستیار شما

نرم افزار گوشی همراه فارسی و ساده و زیبای دزدگیر اماکن آیملز طوری طراحی شده که همه ی قابلیت هارا در یک برنامه در اختیار شما قرار می دهد تا بدون نیاز به اینترنت از هرجای دنیا از طریق اپلیکیشن بتوانید تنظیمات دزدگیر اماکن خود را به راحتی انجام دهید و کنترل دزدگیر منزل خود را همراه خود داشته باشید.


زون یا ناحیه

حالت خانگی چیست ؟

نگران تنهایی در منزل نباشید. یکی از مزایای دزدگیر منزل آیملز ، حالت خانگی می باشد . شما میتوانید شب ها در خانه باشید و دزدگیر را هم فعال کنید. سنسور های حرکتی از کار میافتند و سنسور های درب و پنجره ها فعال می مانند .

سرعت بالا

قابلیت family sharing چیست ؟

شما در اپلیکیشن دزدگیر منزل آیملز میتوانید یک خانواده تعریف کنید و به هر یک از اعضای خانواده سطح دسترسی بدهید . خانواده شما میتواند حتی بدون ریموت کنترل بوسیله گوشی های تلفن همراه دزدگیر را فعال و غیر فعال کنند، شما هم میتوانید از همه وقایع مطلع شوید .

عمر باتری

دیگر حرکتی از دید شما جا نمی ماند

دزدگیر میتواند گزارش یک ماه لحظه به لحظه تمام اتفاقاتی که افتاده را برای شما نمایش دهد. این به شما کمک می کند تا خیلی از نکات امنیتی خود را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید اتفاقی از دید شما پنهان نمانده است.


تگ دزدگیر اماکن

تگ مغناطیسی در دزدگیر منزل چیست؟

تگ مغناطیسی همانند یک جاسوئیچی می باشد که به دسته کلید منزل شما اضافه می شود. و بدون نیاز به برنامه یا ریموت و هرچیز دیگری فقط با نزدیک کردن آن به محل مورد نظر بر روی پنل اصلی دزدگیر، سیستم دزدگیر را غیر فعال نموده و با ارسال یک پیامک به مدیر دزدگیر (ادمین دزدگیر خانه)،آن را از حضور شما مطلع میکند . چنانچه نمی خواهید به همه ی افراد دسترسی کنترل دزدگیر خانه خود را بدهید و یا اینکه مجبور به واگذاری ریموت به آنها نشوید (همانند نظافتچی) تگ مغناطیسی بهترین گزینه می باشد. تگ ها میتوانند به نام صاحبان آن ها نامگذاری شوند.هر زمان که احساس نیاز بکنید میتوانید تگ را از طریق نرم افزار غیر فعال نمایید.ارتباط صوتی دزدگیر اماکن

به عنوان تلفن دوم

دزدگیر اماکن آیملز بیشتر از یک دزدگیر ساختمان می باشد و به لحاظ ظاهر زیبا و امنیت بالای آن می تواند همچون پنل دربازکن یا تلفن دیواری بر روی دیوار آپارتمان شما در هر جایی نصب گردد، از این رو با در نظر گرفتن قابلیت تماس دو طرفه و یا پیام صوتی می توان به عنوان یک تلفن و یا یک سیستم پیام گیر جهت یادآوری و یا هرچیزی از آن استفاده نمود.مدیریت دزدگیر

روش های متنوع مدیریت دزدگیر

دزدگیر اماکن iMelz به سه روش قابل کنترل است. راحت ترین آن ها استفاده از اپلیکیشن می باشد. در کنار این راه علاوه بر آن می توانید از ریموت کنترل و همچنین تگ مغناطیسی برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر خانگی خود بهره ببرید.

تگ مغناطیسی

اپلیکیشن

رمز عبور


دزدگیر

پک دزدگیر اماکن آیملز شامل چه می باشد؟

بر اساس نیاز یک منزل به سیستم امنیتی دزدگیر به صورت یک پکیج طراحی و عرضه میشود

پک دزدگیر اماکن آیملز شامل پنل اصلی دزدگیر (واحد مرکزی دزدگیر منزل )، یک عدد سنسور برای درب ورودی یا پنجره ، یک عدد سنسور حرکتی با قابلیت تشخیص دقیق حرکت انسان و دو عدد ریموت کنترل و 2 عدد تگ مغناطیسی است.نرم افزار مخصوص گوشی های اندرویدی و آیفون به صورت فارسی در داخل این پک دزدگیر منزل ، ارائه می شود.


پنل دزدگیر

پنل مرکزی دزدگیر آیملز

دستگاه مادر و یا مغز سیستم مجهز به صفحه کلید لمسی حرارتی، دارای آژیر داخلی پر قدرت ،پشتیبانی از سیم کارت، باتری پشتیبان داخلی(مجهز به سیستم ضد دستکاری تمپر)

مگنت
مگنت دزدگیر

سنسور درب "مگنت" و پنجره دزدگیر منزل

سنسوری که از درب ورودی و پنجره های منزل محافظت می کند و متشکل از 2 قطعه اتصال جهت هشدار در زمان باز شدن درب و یا پنجره می باشد.

سنسور حرکتی دزدگیر
سنسور حرکتی دزدگیر

چشمی بیسیم دزدگیر اماکن آیملز

سنسور تشخیص حرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی روز مجهز به سیستم پردازش دوگانه و با قابلیت هوشمند خود، انسان را از حیوان تشخیص می دهد.

تگ دزدگیر
تگ دزدگیر

تگ دزدگیر بیسیم آیملز

همانند جا سوییچی همراه همیشگی شما و آسان ترین راه برای غیرفعال کردن دزدگیر بیسیم خانه بدون نیاز به رمز عبور.

اپلیکیشن موبایل دزدگیر
اپلیکیشن موبایل دزدگیر

اپلیکیشن فارسی دزدگیر اماکن آیملز

فعال/غیر فعال کردن ،راه اندازی اولیه ، تغییر نام ناحیه ها ،مدیریت سیستم، تغییر صدای آژیر و طول مدت آن ،حذف تگ ها، تعریف شماره های تماس و پیامک، همه در این برنامه قابل انجام است.


کیفیت دزدگیر منزل

کمی درباره پنل مرکزی بدانیم

دزدگیر آیملز مجهز به آژیر داخلی با قدرت 95 دسی بل می باشد. دارای باتری بکاپ نیز می باشد. هر دزدگیر ما دارای سیستم تمپر ضد سرقت است به این معنا که اگر فردی در منزل شما به دزدگیر حتی دست بزند و بخواهد آن را دستکاری کند آژیر ها به صدا در می آیند. پنل مرکزی دزدگیر آیملز بسیار شیک و طراحی جذابی دارد. سایز آن کوچک است و به علت بیسیم بودن آن به راحتی در هرجایی قابل نصب است.هر چقدر با این دزدگیر آشنا شوید به آن بیشتر علاقه مند میشوید .اپلیکیشن دزدگیر بیسیم

دزدگیر منزل هوشمند بیسیم آیملز و هوش مصنوعی

امروزه شرکت های بزرگ و پیشرو حوزه فناوری مانند گوگل و آمازون از دستگاه های هوشمندی تحت عنوان دستیار هوشمند با نام google Assistant و alexa را عرضه کرده اند سیستم امنیتی آیملز توانایی اتصال به این دستیارها ی هوش مصنوعی را دارد و انجام فرامین صوتی و خیلی امکانات جذاب دیگر قابل انجام می باشد.


اپلیکیشن دزدگیر بیسیم

قابلیت برنامه ریزی زمانی برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر

دزدگیر منزل آیملز را میتوانید کوک کنید تا در زمان دلخواه شما و هر روزی که انتخاب کنید فعال و غیر فعال شود. مثلا برای اماکن که ضروری هست عصر ها یا غروب ها سر ساعتی دزدگیر فعال شود، برای اطمینان از رخ ندادن خطای انسانی و فراموشی ، دزدگیر منزل آیملز این اطمینان خاطر را داده و دزدگیر رو برای شما فعال میکند.


برای مشاهده صفحه اصلی سایت کلیک کنید کلیک کنید

تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم چیست ؟ و کدامیک بهتر است؟ کلیک کنید

عملکرد سنسور حرکتی یا چشمی بیسیم چگونه است؟ کلیک کنید

بیشتـــر بدانید

آیا آیملز فقط یک دزدگیر است ؟

دزدگیر آیملز یک سیستم امنیتی هوشمند می باشد که تشکیل شده از پنل اصلی و سنسور ها وآژیر ها .

آیا آیملز دزدگیر منزل خوبی است ؟

قطعا آیملز یکی از بهترین دزدگیر های بیسیم منزل توی بازار می باشد که به دقت تشخیص می دهد . کار کردن با آیملز خیلی ساده است.انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی با فناوری آشنا نیستند.

آیا باتری سنسور ها زود به زود تمام میشود ؟

باتری سنسور های آیملز در خانه های پر تردد حدود 3 سال یکبار میبایست تعویض شود.

دزدگیر آیملز برای چه اماکنی پشنهاد می شود ؟

دزدگیر آیملز مناسب منزل های شخصی ، منزل ویلایی ، خانه های داخل باغ ، اماکن که قابلیت سیم کشی ندارند و یا اینکه طول سیم کشی زیاد باشد ، شعب شرکت های بزرگ، انباری منزل و خانه، واحد های مالی شرکت ها، ویلا ی شخصی ، و تمام اماکنی که به نوعی قابل سرقت بوده .

دزدگیر خانه آیملز را چگونه خریداری کنم ؟

برای خرید دزدگیر خانه و منزل آیملز میتوانید بعد از مطالعه اطلاعات و تصمیم گیری از طریق لینک از کجا خریداری کنم در انتهای همین صفحه به صورت آنلاین خرید خود را انجام بدهید . یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش خرید خود را ثبت کنید .

ضمانت دزدگیر منزل آیملز به چه صورت است ؟

تمامی محصولات آیملز دارای 2 سال ضمانت و 7 سال خدمات پس از فروش می باشد . ضمنا این دزدگیر منزل بیسیم دارای ضمانت کیفیت و بی خطا بودن هم می باشد .

مشخصات فنی
 منبع تغذیه
 باطری پشتیبان
میزان صداي آژیر داخلی 
فرکانس رادیویی 
 حداکثر شماره تلفن قابل ذخیره
 تجهیزات قابل پشتیبانی
جنس بدنه 
DC 12V 500mA BL- 5B 3.7V 800mAh Rechargeable Lithium Battery x 2pcs95dB 433.92MHz  5

10 ریموت کنترل

50 سنسور

50 تگ مغناطیسی

ABS Plastic + Acrylic

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال