دزدگیر اماکن یا دوربین مداربسته دزدگیر اماکن یا دوربین مداربسته

دزدگیر منزل بخریم یا دوربین مداربسته؟

جهت امنیت خانه یا منزل یا محل خود دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین مدار بسته ؟

این سوالی است که امروزه اکثر مشتریان به آن فکر میکنند. آنها از خود میپرسند دزدگیر منزل بخریم یا دوربین مداربسته؟ با توجه به اینکه هر دوی اینها سیستم امنیتی به شمار میروند. برای پاسخ به این سوال ابتدا بررسی کنیم که کارایی هر کدام دقیقا چه می باشد.

دوربین مدار بسته :

ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته یا حتی دوربین های بیسیم این امکان را به ما می دهد تا شواهد و مدرک جرم از اتفاقات افتاده را بررسی کنیم مثلا یک خودرو به سرقت رفته فیلم دوربین مدار بسته پلاک خودرو را ثبت کرده و اطلاعات مفید جهت پیدا کردن مجرم را به ما می دهد .

لازم به ذکر است اگر دزد ماسک زده باشد و یا پلاک خودرو نیز مسروقه باشد کار سخت تر می شود.

دزدگیر اماکن :

دزدگیر اماکن یا منزل می تواند قبل از وقوع جرم شما را مطلع سازد.در صورت در دسترس نبودن شما با اطرافیان و نزدیکان شما ارتباط بگیرد .زنگ بزند ، پیامک بدهد، هشدار و هشدار، آژیر بکشد و همه را مطلع کند و درنهایت دزد را بیرون کند . جمله معروف را به یاد داشته باشیم پیشگیری بهتر از درمان است، حالا با داشتن این موارد علاقه داریم که اتفاق بد اصلا نیافتد تا اینکه بیافتد و ما دنبال آن باشیم .آسیب های روحی و روانی فرد مورد سرقت قرار گرفته شاید تا مدت ها از بین نرود.


نتیجه

بهتر است که هر دوی این سیستم ها را داشته باشید ولی خب اگر برنامه ریزی کرده اید که ابتدا یکی را زود تر انجام دهید توصیه میکنیم ابتدا منزل خود را به دزدگیر مجهز کنید و در فاز بعدی دوربین مداربسته نیز به عنوان تکمیل کننده به مجموعه خود اضافه نمایید.


تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم چیست ؟ و کدامیک بهتر است؟ کلیک کنید

بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟ کلیک کنید

مشکلات دزدگیرهای نسل قدیم چیست؟ کلیک کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال