دزدگیر اماکن یا دوربین مداربسته؟ کدام بهتر است ؟ راهنمایی

دوربین مداربسته بهتر است یا دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن یا دوربین مداربسته ؟ کدامیک بهتر است بخریم ؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا این دو را بررسی کنیم که چه مزایای دارند و کدامیک واجب تر است. دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته هر دو در جهت امنیت بیشتر با دو کاربرد متفاوت می باشند. در اکثر مواقع سیستم امنیتی یا دزدگیر اماکن بیشتر نیازش احساس میشه تا دوربین مداربسته.

۱. تشخیص نفوذ

دزدگیر اماکن در تشخیص نفوض و بسیار بهتر عمل میکند. زیرا دزدگیر اماکن دارای سنسور های متعدد با حساسیت های متفاوت می باشد و برای جلوگیری از نفوذ در شرایط متفاوت طراحی شده اند.

۲. ثبت شواهد

دوربین مداربسته دستگاهی برای جمع آوری اطلاعات و ثبت شواهد و صحنه ها می باشد.

دزدگیر اماکن یا منزل یک عامل بازدارنده برای سرقت است.اکثر سارقان در صورت مشاهده دوربین های مداربسته منزل یا محل کار دیگری را برای سرقت انتخاب میکنند.یک سیستم امنیتی همچنین می تواند با استفاده از پرتو های حسگر بیرونی از خرابکاری جلوگیری کند. سنسور های حرکتی که برای شناسایی ساراقان و نفوذگران داخل ملک شما طراحی شده اند. هنگامی که شخصی از کنار یکی از سنسور ها عبور کند آژیر بیرونی به صدا در می آید.فلاشر میزند.دزدگیر می تواند اطلاعات مهمی از جمله ساعت و تاریخ هر نوع نفوذی را به پلیس بدهد.یک دزدگیر به صدا در می آید و در صورت رخنه به شما هشدار میدهدُ یک دوربین مداربسته تصاویر آن اتفاقات را ضبط میکند.

در جواب این سوال که دزدگیر امان بهتراست بخریم یا دوربین مداربسته باید بگویم هر کدام از این ها به امنیت بیشتر محل شما کمک میکند و دزدگیر اماکن با دوربین مداربسته بهترین حالت می باشد .

تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم چیست ؟

بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟

مشکلات دزدگیرهای نسل قدیم چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال