قیمت دزدگیر اماکن چقدر باید باشد

قیمت دزدگیر اماکن
قیمت دزدگیر اماکن

دزدگیر ارزان می خواهم...

اولین موردی که می‌خواهم در مورد آن صحبت کنم این است که همه دزدگیرها دارای سیم یا بی‎سیم هستند. سیستم‌های بی‎سیم به خاطر تجهیزات ارتباطی آن که اجازه می‌دهد بدون سیم‌کشی به یکدیگر متصل شوند، قطعاً گران‌تر هستند اما نکته‌ای که باید مد نظر قرار گیرد، آن است که اگر تعداد سنسورها زیاد باشند و فاصله آن‌ها تا دستگاه هم زیاد باشد، هزینه سیم، داکت و سیم کشی آن شاید به مراتب از دزدگیر بی‎سیم گران‌تر تمام شود. پس نمی‌توان با اطمینان گفت که کدام‌یک ارزان‌تر و کدام‌یک گران‌تر تمام می‌شود.

دزدگیر خوب دزدگیری است که اول از لحاظ ظاهری و بدنه نسبت به آب و هوا و شرایط محیطی مقاوم باشد و این موضوع فقط با وجود کیفیت خوب بدنه امکان‌پذیر است. استفاده از پلاستیک مرغوب برای بدنه، مانع زرد شدن و پوسیده شدن آن می‌شود. پلاستیک خشک شده به مرور زمان، آسیب می‌بیند و این قاب برای نگهداری از یک سیستم الکترونیکی مناسب نیست. در مرحله بعدی کیفیت سخت‌افزار آن مد نظر قرار می‌گیرد، ترانس برق خوب، باتری مناسب که در زمان قطع برق، مدت زمان قابل قبولی را پوشش دهد و زود خراب نشود و هم‌چنین قطعات سخت‌افزاری استفاده شده در برد اصلی مانند پردازنده دستگاه، مهم‌ترین بخش‌ها در تعیین قیمت و البته کیفیت محصول هستند. همواره کیفیت مناسب در کنار قیمت مناسب قرار خواهد گرفت و قطعاً شما خوب می‌دانید که هر چقدر کیفیت بهتر باشد، قیمت هم بیشتر می‌شود.

در واقع در هیچ جای دنیا نمی‌توان این دو خصوصیت مهم را با هم پیدا کرد:

"قیمت ارزان به همراه کیفیت خوب"

اگر گذرتان به بازار دزدگیر منزل افتاده باشد، دیده‌اید که قیمت‌های بسیار متفاوت و مختلفی برای محصولات وجود دارد. قیمت‌هایی که گاهی اختلاف چند میلیون تومانی با هم دارند. حتماً با خود فکر کرده‌اید که چطور بفهمیم هزینه مناسب برای دزدگیر منزل چقدر است؟ دزدگیر منزل گران خوب است یا ارزان؟

عوامل مهمی هم‌چون کیفیت ساخت، روش‌های ارتباطی دستگاه و... در قیمت‌گذاری دزدگیر منزل مؤثرند. جهت آشنایی کامل با این عوامل مطلب زیر را مطالعه فرمایید:

قیمت دزدگیر اماکن


خرید دزدگیر منزل یک نوع سرمایه‌گذاری است و همانند هر سرمایه‌گذاری دیگری، انتظار بازگشت سرمایه و بهره‌وری در آن وجود دارد.

هزینه‌هایی که صرف خرید دزدگیر منزل می‌شود می‌تواند دارای ابعاد و مقادیر متفاوتی باشد با این حال نمی‌توان بحث قیمت دزدگیر اماکن را در نظر نداشت اما کمی سخت است زمانی که به امنیت فرزندان و خانواده خود فکر می‌کنید و افکار خود را بیش از حد درگیر قیمت می‌کنید.

دزدگیر اماکن چه کاری انجام می دهد؟

این سیستم‌های امنیتی، کاری فراتر از دور کردن دزدها از اطراف منزل و مغازه شما انجام می‌دهند. یک سیستم امنیتی قدرتمند جدا از این که در چه موقعیت مکانی هستید، شما را به خانه متصل می‌کند. سیستم‌های امنیتی پیشرفته موارد زیر را به صورت دقیق به شما اطلاع می‌دهند:

• اطلاع از این که چه در یا پنجره ای باز شده است؟

• اطلاع از این که آیا کودکان به خانه رسیده اند یا خیر؟

• اطلاع رسانی در صورت بروز آتش سوزی

• اطلاع از دست کاری اشیا ارزشمند مثل گاوصندوق

• اطلاع از نشت آب در زیرزمین یا حمام و ...

• اطلاع از شکسته شدن شیشه

• اطلاع از تردد غیرمجاز در مکانی مشخص

هم‌چنین بسیاری منافع پنهان دیگر که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می شود: راهنمای خرید دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیر اماکن

چنانچه برای سرمایه‌گذاری در زمینه امنیت خانه خود در مرحله ابتدایی هستید، برای داشتن یک سیستم مطمئن با کارایی بالا، می‌توانید بین یک میلیون تا چند ده میلیون تومان هزینه کنید.

این رقم بستگی به کیفیت سیستم، تعداد تجهیزات و سنسورهایی دارد که قصد استفاده از آن‌ها را دارید. تأمین امنیت حداکثری در یک خانه، نیازمند شناسایی دقیق نقاط نفوذ سارقین است.

به خاطر داشته باشید که می‌توانید با کاهش سطح انتظارات خود، از سیستم امنیتی با قیمت‌های پایین‌تری نیز اقدام به تهیه آن نمایید. به عنوان مثال می‌توانید برای سیستم امنیتی خود، از خرید دستگاه مرکزی چشم‌پوشی کرده و از ارسال پیام و تماس گرفتن دستگاه صرف‌نظر کنید.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می شود: تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم

در این صورت، سیستم شما تنها از سنسور و آژیر تشکیل می‌شود که قیمتی به مراتب پایین‌تر دارد. نکته‌ای که در رابطه با استفاده از چنین سیستم‌هایی وجود دارد، این است که بالاترین امنیت ممکن را برای شما ایجاد نمی‌کند اما به خاطر داشته باشید که هدف اصلی از نصب دزدگیر اماکن، اطلاع‌رسانی به موقع برای واکنش از سمت شما می‌باشد. لذا استفاده از یک سنسور و آژیر به تنهایی نمی‌تواند خیال شما را از بابت امنیت خانه راحت کند.

دزد از در و پنجره و تراس و نقاط مختلفی می‌تواند وارد منزل شود. بدین منظور برای تأمین حداکثر امنیت ممکن، باید به نیازسنجی دقیق مکان زندگی و یا محل کارتان بپردازید.

چطور بفهمم که آیا یک دزدگیر اماکن خاص ارزش خریدن دارد یا نه؟

برای فهمیدن این موضوع اول از خودتان بپرسید چه چیزی برای شما ارزش دارد و برای امنیت آن هزینه خواهید کرد؟ در این شکی نیست که وظیفه یک دزدگیر، تشخیص جرم و افزایش شانس دستگیری سارقین در زمان به وجود آمدن سرقت و جرم است. طبق بررسی‌های مؤسسه امنیت و الکترونیک، چنانچه یک خانه دارای سیستم امنیتی، مورد سرقت قرار گیرد، خسارت وارده نسبت به خانه بدون هیچ‌گونه سیستم امنیتی، دست کم 45 میلیون تومان کمتر است.

ارزش خرید دزدگیر منزل، زمانی مشخص می‌شود که بتواند وظایف خود را به‌درستی و بدون خطا و اشتباه انجام دهد. لذا برای خرید چنین سیستمی باید دقیقاً به فاکتورهای کیفی لازم توجه نمایید.

از اشیا قیمتی خود محافظت کنید

بعضی از اشیا هستند که به غیر از قیمت و ارزش پولی، ارزشی غیرقابل جایگزینی دارند. مانند اشیا قدیمی خانوادگی، آثار هنری مثل نقاشی و ... که هرگز نمی‌توان آن‌ها را با چیز دیگری جایگزین کرد. برای حفظ چنین اشیا و وسایلی، لازم است که برای آن‌ها هزینه نمایید یا یک صندوق امانات اجاره کنید یا برای سیستم امنیت خانگی خود سرمایه‌گذاری نمایید.

کارشناسان آی‎ملز معتقدند که خرید یک سیستم امنیت خانگی، ارزش هزینه کردن را دارند چرا که از این راه منافع بسیاری در کوتاه‌مدت و دراز مدت نصیب شما و خانواده‌تان خواهد شد. حفظ امنیت خانه هموراه کار ساده‌ای نیست و تنها به نصب یک سیستم امنیتی با هر کیفیت و شرایطی خلاصه نمی‌شود.

چنانچه در خصوص امنیت خود و خانواده خود نگرانی دارید و در فکر خرید یک سیستم امنیتی مناسب هستید می توانید به صورت رایگان هم اکنون با شماره 52857-021 تماس حاصل نمایید و با کارشناسان فنی امنیتی حفاظتی آیملز صحبت نمایید.بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟ کلیک کنید

مشکلات دزدگیرهای نسل قدیم چیست؟ کلیک کنید

نصب دزدگیر منزل به چه صورت انجام میشود؟ کلیک کنید

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال