دزدگیر

بهترین دزدگیر منزل و دزدگیر اماکن سال 2021

برای درک این موضوع، لازم است که هزینه و مدت‌زمان زیادی را صرف این موضوع کنیم، ریسک کرده و مدل‌های مختلف را تست کنیم و آخرسر متوجه شویم که چه دزدگیری بهتر است! طبق نظر مشتریان مصرف‌کننده دستگاه‌های حفاظتی دزدگیر منزل، بهترین دزگیر منزل، محصولی است که درنهایت بهترین کارایی و عملکرد را برای پیشگیری از دزدی داشته باشد. در اصل جلوی دزد و دزدی را بگیرد.


شاید برای خیلی از ماها هزینه مهم باشد و شاید هم مهم نباشد. شاید دزدگیر برایمان مهم باشد و یا نباشد شاید کمی فنی باشیم و بتوانیم با دزدگیر کار کنیم یا اصلاً از دزدگیر سر درنیاوریم درنهایت پولی که دادیم و هر کاری که کردیم تا دزدگیر در محل ما نصب شود باید روزی به کارمان بیاید. طبق بررسی‌های انجام‌شده، خیلی از محل‌هایی که مورد سرقت واقع‌شده دزدگیر داشته‌اند. این یعنی هم مورد سرقت واقع‌شده‌اند و هم پولی که بابت دزدگیر پرداخته‌اند پریده است.


بهترین دزدگیر منزل

دزدگیر نباید خطا داشته باشد

شاید داستان چوپان دروغ‌گو را شنیده‌اید. فرض کنیم که دزدگیر منزل داریم و روزی دزدگیر به صدا درمیاید و آژیر می‌کشد و همه‌ی همسایه‌ها را خبردار می‌کند. بعد از دیدن پیامک هشدار دزدگیر منزل قلبمان می‌تپد چراکه مورد سرقت واقع‌شده‌ایم. همین‌طور همسایه‌ها و آشنایانی که از آنها خواسته بودیم تا در مواقع هشدار به کمک ما بیایند با اضطراب سر محل حضور پیدا کنند. اگر دزدگیر به خطا هشدار داده باشد چه حسی خواهیم داشت؟ آیا بار دیگر به دزدگیر یا چوپان دروغ‌گو اعتماد می‌کنیم؟


زیبایی دزدگیر منزل

زیبایی کار

خیلی از ماها برای ظاهر منزل یا محل کار خود بسیار ارزش قائل هستیم و کلی هزینه دکور می‌کنیم تا بهتر جلوه دهد. حضور سیم‌کشی به‌عنوان مهمان ناخوانده اجباری ممکن است کار جالبی نباشد. بهترین دزدگیر برای اماکنی که از قبل محلی برای سیم‌کشی ندارند دزدگیر بیسیم است. در ضمن ظاهر پنل دزدگیر نباید خارج از عرف باشد. بهترین برندهای دزدگیر در جهان امروزه پنل های زیبایی ارائه می دهند.


نصب دزدگیر ساده

نصب دزدگیر ساده باشد

دزدگیرهای بازاری و متفرقه نیازمند نصاب می‌باشند و دستگاه‌های پیچیده‌ای دارند. برای هر تغییر یا اضافه و کم کردن سنسور یا هر چیزی می‌بایست کارشناس فنی در محل شما حضورداشته باشد. دزدگیرهای DIY این امکان را به شما می‌دهند فقط با یک دکمه تمام‌کار را به‌سادگی انجام دهید.


کنترل ماهیانه دزدگیر منزل

نیاز به کنترل ماهیانه نداشته باشد

فرض کنید، دزدگیری خریداری کرده ایم و دزدگیرمان بعد از مدتی آژیر خطا داده و یا باطری های سنسور ها تمام شده ویا فیوز آن می‌سوزد (دزدگیرهای معمولی نیاز به فیوزهای قدیمی دارند و این فیوزها هرچند وقت یک‌بار می‌سوزند).ما هرماه باید نگران چکاپ دزدگیر خود باشیم و بررسی های مختلفی را انجام دهیم، ممکن است خطای انسانی و یا فراموشی باعث شود دزدگیر از کار بیافتد و یک روز درنهایت اتفاق ناخوشایندی رخ بدهد. دزدگیر باید پایدار باشد و نیازی به بررسی و چک کردن نداشته باشد. خیلی‌ها دزدگیر را در ویلا یا محلی غیر از محل سکونت خود نصب می‌کنند. دزدگیر همیشه باید فعال و کارا باشد.


خدمات پس از فروش دزدگیر منزل

خدمات پس از فروش قوی

اگر از تعمیرکاران دزدگیرهای اماکن بپرسید کدام‌یک از این برندها بهترین است به شما خواهند گفت دزدگیری که قابل تعمیر باشد بهترین است. بهترین دزدگیر منزل | باید توجه داشت که خیلی از دزدگیرهای به‌اصطلاح اقتصادی بعد از گذشت چند سال به مشکل بر می‌خورند. مهم آن است که قابل تعمیر باشند. بهترین برند دزدگیر اماکن برندی است که برای شما سالیان سال کار کند و استهلاک زیادی نداشته باشد.


گارانتی دزدگیر منزل

گارانتی

داشتن گارانتی برای یک محصول بسیار خوشایند است ولی ما به این اعتقاد داریم بهترین دزدگیر منزل، دزدگیری است که درصد خرابی بسیار کمی باید داشته باشد.


تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم چیست ؟ و کدامیک بهتر است؟ کلیک کنید

دزدگیر منزل با قابلیت اتصال به وای فای چه ویژگی هایی دارد؟ کلیک کنید

از کجا دزدگیر منزل را خریداری کنیم؟ کلیک کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال