بهترین دزدگیر اماکن | ۶ ویژگی بهترین دزدگیر منزل

بهترین دزدگیر اماکن

بهترین دزدگیر اماکن برای منزل کدام است ؟

ما عملکرد، سهولت استفاده و طراحی بهترین دزدگیر اماکن خانگی موجود را ارزیابی می‌کنیم. ما آنها را از نظر سادگی و سهولت نصب آزمایش می کنیم و دقت هر حرکت و سنسورهای مختلف را ارزیابی می کنیم. ما به وضوح و صدای آژیر، سرعت ارسال اعلان‌ها نگاه می‌کنیم. ما همچنین به این موضوع توجه می‌کنیم که فعال یا غیر فعال کردن دزدگیر چقدر ساده است و آیا می‌توان حسگرهایی را که در زمان‌های مختلف فعال می‌شوند سفارشی کرد تا ببینیم آیا برای استفاده در خانه مناسب است یا خیر.


در اینجا سعی کردیم نکات مهم و برجسته که بهترین دزدگیر باید داشته باشد را به شما ارئه بدهیم. برای درک این موضوع، لازم نیست که هزینه و مدت‌زمان زیادی را صرف این موضوع کنیم، ریسک کرده و مدل‌های مختلف را تست کنیم و آخرسر متوجه شویم که چه دزدگیری بهتر است! طبق نظر مشتریان مصرف‌کننده ، بهترین دزدگیر اماکن را میتوان به خاطر دقیق بودن تشخیص یا سریع بودن واکنش یا کیفیت بالای ساخت و دوام آن و یا .... شناخت.

دزدگیر اماکن موجود در بازار تفاوت هایی نسبت به یکدیگر دارند و شناخت این تفاوت ها شما را به پیدا کردن بهترین مارک دزدگیر اماکن است نزدیک تر میکند.

 • جزییات یک دزدگیر خوب
 • امکانات یک دزدگیر خوب

دزدگیر منزل بی خطا

بهترین دزدگیر منزل نباید خطا داشته باشد

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دزدگیر اماکن نداشتن خطا در تشخیص است. خطای شناسایی جدای از آزار لحظه ای صاحب دزدگیر و همسایه ها، سلب اطمینان شما را به همراه خواهد داشت. در زمانی که دزدگیر شما آژیر هشدار میزند شما به آن سریع واکنش نشان میدهید و این خیلی مهم است. اما مانند چوپان دروغ گو زمانیکه دزدگیر اماکن شروع به زدن آژیر هشدار می کند و شما با خود میگویید که ممکن است خطا داشته باشد و سپس به این آژیر دزدگیر واکنشی سریع ندهید و بگویدد حتما خطا داده . بهترین دزدگیر اماکن تنها زمانی به شما هشدار می دهد که همان الگوی حرارتی یک انسان را مشاهده کند. (بنابراین هیچ هشدار نادرستی وجود ندارد).


زیبایی دزدگیر منزل

ظاهر منزل را خراب نمیکند

همه ی ما برای ظاهر منزل یا محل کار خود بسیار ارزش قائل هستیم و کلی هزینه دکور می‌کنیم تا بهتر جلوه دهد. حضور سیم‌کشی به‌عنوان مهمان ناخوانده اجباری ممکن است کار جالبی نباشد.ممکن است همه جا سیم کشی توی دیوار مخفی نشود و بعضا مجبور به داکت کشی شوید که ظاهر خوبی ندارد. بهترین دزدگیر اماکن برای منازلی که از قبل محلی برای سیم‌کشی ندارند استفاده از دزدگیر بیسیم است. امروزه پنل های مدرن ظاهر شیک و به روزی دارند و به عنوان یک جز از دکور منزل شما محسوب میشوند . مانند آیفون تصویری شما یا تلفن دیواری .


نصب بهترین دزدگیر

نصب بهترین دزدگیر ساده باشد

امروزه نصب دزدگیر نیز مانند خیلی از وسایل منزل میتواند توسط خود شما انجام شود. بهترین دزدگیر اماکن برای منزل باید ساده باشد چراکه امروزه خیلی از شرکت های مدرن با این ساده سازی ها به مشتریان خود این امکان را داده اند بدون دانش فنی هم بتوانند سیستم امنیتی منزل خود را نصب و استفاده کنند. دزدگیر DIY آیملز این امکان را به شما می‌دهد.


نیاز به کنترل ماهیانه نداشته باشد

فرض کنید، دزدگیری خریداری کرده ایم و دزدگیرمان بعد از مدتی آژیر خطا داده و یا باطری های سنسور ها تمام شده ویا فیوز آن می‌سوزد (دزدگیرهایی هستند که نیاز به فیوزهای قدیمی دارند و این فیوزها هرچند وقت یک‌بار می‌سوزند).ما هرماه باید نگران چکاپ دزدگیر خود باشیم و بررسی های مختلفی را انجام دهیم، ممکن است خطای انسانی و یا فراموشی باعث شود دزدگیر از کار بیافتد و یک روز درنهایت اتفاق ناخوشایندی رخ بدهد. دزدگیر باید پایدار باشد و نیازی به بررسی و چک کردن نداشته باشد. خیلی‌ها دزدگیر را در ویلا یا محلی غیر از محل سکونت خود نصب می‌کنند. دزدگیر همیشه باید فعال و کارا باشد.


بهترین خدمات پس از فروش

لقب بهترین دزدگیر اماکن باید به برند دزدگیری برسد که خدمات پس از فروش متناسب داشته باشد. در زمینه خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن موارد زیر مورد نیاز است.

 • پشتیبانی فنی 24 ساعته توسط کارشناس فنی
 • ارائه لوازم یدکی مصرفی
 • ارائه تعمیرات
 • ارسال کارشناس فنی به محل

کیفیت بالا بهترین گارانتی

داشتن گارانتی برای یک محصول بسیار خوشایند است ولی ما به این اعتقاد داریم بهترین دزدگیر اماکن و منزل آن هم بیسیم باید کیفیت بالایی داشته باشد تا کمترین نیاز به گارانتی را داشته باشد. مانند خیلی از لوازم هایی که برای منزل میخرید و سالیان سال بی دردسر کار میکند و اصلا در طول مدت گارانتی نیازی به ان پیدا نمیکند.

رضایت مشتری و مصرف کننده در یک دوره چند ساله نمایانگر بهترین دزدگیر اماکن و بهترین دزدگیر منزل است.

برند برتر دزدگیر اماکن از نوع هوشمند ، بیسیم و DIY Imelz

اگر دنبال بهترین ها هستید، دزدگیر اماکن imelz بهترین از این دسته است. تجهیزات پیشرفته imelz با نصب حرفه‌ای، همه اجزا از قبل با پنل مرکزی دزدگیر جفت شده اند و حسگرهای آن به سرعت فعال می شوند. ما عاشق این هستیم که آژیرهای داخلی و خارجی دارد و برد 600 متری سیستم آن را برای انبارها و حفاظت سوله موثر می کند و آن را به بهترین دزدگیر اماکن بی‌سیم موجود تبدیل کرده است.

ما imelz را به دلایل زیادی دوست داریم:

 • نصب DIY یا نصب توسط خودتان که مقرون به صرفه است.
 • تعیین قیمت دقیق پیش از خرید
 • شما تجهیزات و سطح نظارت مورد نظر خود را انتخاب می کنید
 • مشاوره رایگان و نیاز سنجی دقیق
 • برنامه هوشمند موبایل اندروید و آیفون
 • تجهیزات انحصاری کامل (imelz به فناوری های شرکت های دیگر متکی نیست)
 • تشخیص نشت آب و تشخیص دود
 • ضبط ویدیو 24X7
 • هیچ سیمی برای سارقان برای بریدن در این سیستم هشدار بی سیم وجود ندارد
 • تشخیص حرکت و صدا
 • بهترین تجربه مشتری

امکانات بهترین دزدگیر اماکن چیست ؟

در اینجا به کاربردی ترین و مهم ترین ویژگی های دزدگیر آیملز می پردازیم .

1- نام گذاری تمام سنسور ها و ناحیه های امنیتی : تمامی سنسور ها و ریموت ها و تگ های مغناطیسی در بهترین دزدگیر قابل نام گذاری می باشند و هر اتفاقی که بیافتد مشخص است از کجا و توسط کی بوده است.

2- پشتیبانی از تعداد زیاد سنسور : در بهترین دزدگیر اماکن می توانید تا 60 سنسور و ناحیه امنیتی مجزا به دزدگیر معرفی کنید. محدودیتی برای امنیت نیست.

3- کنترل دزدگیر به وسیله موبایل: به وسیله اپلیکیشن موبایل میتوانید دزدگیر خود ا از هر جایی حتی خارج از کشور هم کنترل کنید. محدودیتی برای گوشی های اپل و اندروید نمی باشد.

4-اتصال چندین آژیر به یک دزدگیر اماکن: میتوانید از آژیر های آیملز در هر جایی از منزل و اماکن خود بدون نیاز به سیم کشی و حتی برق استفاده نمایید.

5-عدم نیاز به سیم کشی: بدون نیاز به سیم کشی سنسور خود را تا 300 متر دورتر از پنل خود نصب و استفاده نمایید.

6-وجود تگ مغناطیسی : یک قطعه کوچک در جاکلیدی شما به نام شما در زمان ورود به منزل بدون استفاده از ریموت یا گوشی سیستم دزدگیر اماکن شما را غیر فعال میکند.

7-زمانبندی فعال شدن اتوماتیک دزدگیر : میتوانید به دزدگیر زمان و تاریخ بدهید تا فعال و غیر فعال شود.

8-سنسور های متنوع : سنسور های متنوع برای امنیت شما در سبد کالایی دزدگیر موجود باشد. جهت اطلاع از سنسور ها کلیک کنید.

9-تعویض باتری هر سه سال یکبار : باتری سنسور های دزدگیر خود را 3 سال یکبار تعویض نمایید.

10-ضمانت بی خطا بودن

11-گزارش عملکرد: از وقایع یکماه گذشته با خبر شوید.

با دانستن این ویژگی ها امیدواریم در انتخاب بهترین دزدگیر اماکن برای منزل و یا محل کار خود بهتر تصمیم بگیرید و سالیان سال با رضایت از آن استفاده کنید.


دزدگیر آیملز و ویژگی های آن چیست؟

دزدگیر سیمی بهتر است یا بیسیم ؟

تاثیر روانی سرقت بر روی افراد چیست ؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال