بهترین برند دزدگیر اماکن - بهترین دزدگیر بیسیم منزل

بهترین برند دزدگیر اماکن

بهترین دزدگیر برای منزل کدام است ؟

موضوع پیدا کردن بهترین دزد گیر به دلیل پیشگیری از سرقت و برقراری امنیت بایستی از مهمترین مسایل مربوط به منزل باشد. این مساله باعث شده تا برای شما در این صفحه به معرفی و بررسی بهترین مارک دزدگیر، محصول شرکت آیملز بپردازیم . در این صفحه اطلاعات خوبی گرد آورده شده تا شما را با یک سری نکات که شامل مزیت ها و مشکلات دزدگیر ها می باشد بیشتر آشنا کند. شهرت برند و سابقه کار شرکت تولید کننده دزدگیر اماکن خیلی مهم است ولی نکاتی هست که فقط با تجربه بدست می آید که ما در زیر برای شما شرح می دهیم .


تمامی دزدگیر های اماکن یک وظیفه دارند و آن هم این است که سرقت را تشخیص دهند و بلافاصله آژیر بکشد و اطلاع رسانی هم داشته باشد. که همه ی دزدگیر های اماکن ارزان و گران و ساده و حرفه ای این کار را انجام میدهند.

سوال : چگونه میتوان تشخیص داد دزدگیر مورد انتخاب ما بهترین دزدگیر منزل است ؟

جواب : با بررسی ویژگی ها و معایب دزدگیر های منزل موجود در کشور و اینکه کدام ویژگی را میخواهید یا اینکه کدام عیب را تحمل نمیکنید میتوانید بهترین برند دزدگیر منزل را برای خود انتخاب کنید. باید ها و نباید های بهترین دزدگیر اماکن را بشناسیم .


دزدگیر منزل بی خطا

نبود خطا در بهترین دزدگیر سیم کارتی

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دزدگیر خانه نداشتن خطا در تشخیص است. آژیر خطا جدای از آزار و اذیت همسایه ها، سلب اطمینان مالک دزدگیر را به همراه خواهد داشت. در زمانی که دزدگیر شما آژیر میزند این خیلی مهم است که شما به آن سریع واکنش بدهید.زمانیکه دزدگیر اماکن آژیر خطا میدهد مانند چوپان دروغ گو می باشد که داد میزند گرگ و همه سر صحنه حاضر میشوند ولی هیچ خبری نیست.بعد از چند دفعه تکرار آژیر خطا در دزدگیر، شما دیگر به آژیر های خطا واکنش سریعی نمیدهید چون شک دارید و با خود میگویید که ممکن است خطا داشته باشد. بهترین دزدگیر اماکن تنها زمانی به شما هشدار می دهد که حضور انسانی را به توسط سنسور های دقیق تشخیص دهد.این مساله امروزه دغدغه خیلی از مشتریان دزدگیر های اماکن بوده و همین مساله باعث شده تا خیلی از استفاده کننده گان دزدگیر به فکر تعویض دزدگیر خود بعد از وقوع این خطاها بشوند .ما در اینجا اعلام میکنیم که دزدگیر اماکن آیملز کاملا بدون خطا بوده و دارای ضمانت بی خطا بودن دزدگیر است. درباره آیملز بهترین برند دزدگیر اماکن خارجی بیشتر بدانید.


زیبایی دزدگیر منزل

ظاهر منزل را خراب نمیکند

همه ی ما برای ظاهر منزل یا محل کار خود بسیار ارزش قائل هستیم و کلی هزینه دکور می‌کنیم تا بهتر جلوه دهد. حضور سیم‌کشی به‌عنوان مهمان ناخوانده اجباری ممکن است کار جالبی نباشد.ممکن است همه جا سیم کشی توی دیوار مخفی نشود و بعضا مجبور به داکت کشی شوید که ظاهر خوبی ندارد. بهترین دزدگیر اماکن برای منازلی که از قبل محلی برای سیم‌کشی ندارند استفاده از دزدگیر بیسیم است. امروزه پنل های مدرن ظاهر شیک و به روزی دارند و به عنوان یک جز از دکور منزل شما محسوب میشوند . مانند آیفون تصویری شما یا تلفن دیواری .


بهترین دزدگیر بیسیم منزل کدام است ؟

بهترین دزدگیر بیسیم منزل هم باید بدون خطا باشد. امروزه دزدگیر های بیسیم زیادی هستند که به دلیل مشکلات ارتباطی بیسیمشان دارای خطا می باشند و این اصا خوب نیست و مشکلاتی مانند آنچه که در قسمت بی خطا بودن توضیح دادیم را خواهند داشت . دزدگیر اماکن آیملز با بستر بیسیم امن و پایدار به عنوان بهترین دزدگیر بیسیم منزل موجود در کشور است.

در دزدگیر های بیسیم مساله مهم زمان تعویض باتری میباشد.سنسور های دزدگیر بیسیم منزل دارای باتری می باشند و در خیلی از دزدگیر ها باید زود به زود این باتری ها تعویض گردند. دزدگیر اماکن آیملز بین 3 تا 4 سال یکبار باتری سنسور ها بایستی تعویض شود .

ویژگی های دیگر بهترین دزدگیر بیسیم منزل IMELZ را در صفحه این محصول مطالعه کنید .

دوستدار حیوانات

بهترین چشمی دزدگیر ، دوستدار حیوانات خانگی

بهترین چشمی دزدگیر مرتبط به بهترین مارک دزدگیر منزل ( آیملز ) می باشد . چشمی ها یکی از مهمترین اجزا تشکیل دهنده سیستم های امنیتی می باشند و برای بهتر بودن نیاز است تک تک اجزا بهتر عمل کنند . بهترین چشمی وزنی از برند آیملز می باشد که با تشخیص حیوان تا 25 کیلو گرم این اجازه را به شما می دهد تا در منزل خود دزدگیر را با وجود حیوان فعال کنید و هیچ مشکلی نداشته باشید.


نصب بهترین دزدگیر

سهولت نصب برای بهترین دزدگیر اماکن

دزدگیر های اماکن همگی دارای نقشه و راهنمای نصب می باشند و این به هر فردی که دست به آچار باشد این امکان را میدهد که دزدگیر اماکن خود را نصب نماید.با این وجود خیلی کم پیش می آید مشتری خودش این ریسک را بپذیرد و دست به کار شود و خوش دزدگیر منزلش را نصب و سیم کشی کند . سیم ها را به ترمینال وصل کند و جامپر عوض کند و ... . نصب این گونه دزدگیر ها باید توسط تکنسین آن انجام شود.

سوال : نصب بهترین مدل دزدگیر منزل چگونه است ؟

امروزه یک استاندارد جهانی جهت نصب کالای الکترونیکی توسط مشتری و مصرف کننده تحت عنوانDIY طراحی و مورد استفاده قرار گرفته که دزدگیر اماکنIMELZ هم از این استاندارد نصب بهره برده و بر همین اساس تولید شده است. این به شما ی مشتری این امکان را میدهد بدون اینکه دست به آچار باشید بتوانید دزدگیر منزل خود را درست و کارآمد و بدون خطا نصب و استفاده نمایید. جهت اطلاع بیشتر با شماره 52857-021 تماس حاصل نمایید.


بهترین دزدگیر اماکن اصلا برای صاحب خود درسر ندارد.

بهترین دزدگیر اماکن را یکبار نصب و راه اندازی میکنید و 4 یا 5 سال یکبار چکاپ و تعویض باتری انجام میدهید. این یک دزدگیر منزل خوب است . اینکه یک فرد دزدگیر اماکنی را خریداری کرده و کمتر از یک یا دو ماه خراب میشود و نیاز به کارشناس دارد تا مشکل برطرف شود و یا اینکه دزدگیر ش زیر یکسال یا دوسال بسوزد و نیاز به ارسال به تعمیر گاه داشته باشد، قطعا دزدگیر خوبی نیست . همه ی ما از این ناراحت میشویم که دزدگیر اماکن خریدیم و هزینه کردیم و بعد از چند وقت مجبور به تعویض آن با دزدگیر اماکن بهتری میشویم.


بهترین خدمات پس از فروش

لقب بهترین دزدگیر اماکن باید به برند دزدگیری برسد که خدمات پس از فروش متناسب داشته باشد. در زمینه خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن موارد زیر مورد نیاز است.

  • پشتیبانی فنی 24 ساعته توسط کارشناس فنی
  • ارائه لوازم یدکی مصرفی
  • ارائه تعمیرات
  • ارسال کارشناس فنی به محل

کیفیت بالا بهترین گارانتی

داشتن گارانتی برای یک محصول بسیار خوشایند است ولی ما به این اعتقاد داریم بهترین دزدگیر اماکن و منزل آن هم بیسیم باید کیفیت بالایی داشته باشد تا کمترین نیاز به گارانتی را داشته باشد. مانند خیلی از لوازم هایی که برای منزل میخرید و سالیان سال بی دردسر کار میکند و اصلا در طول مدت گارانتی نیازی به ان پیدا نمیکند.

نکته : رضایت مشتری و مصرف کننده در یک دوره چند ساله نمایانگر بهترین دزدگیر اماکن و بهترین دزدگیر منزل است.

قیمت بهترین دزدگیر منزل چگونه است ؟

قیمت محصولات با کیفیت یا بهترین هر محصول قطعا کمی بالا تر است ولی با در نظر گرفتن عمر و دوام و بی در درسر بودن و نداشتن هزینه های جانبی قطعا به صرفه تر است و از لحاظ قیمتی مناسب تر می باشد. شما یکبار یک کالای خوب خریداری می کنید و تمام ، تا اینکه چند بار خریداری کنید و خراب شود.

دزدگیر اماکن آیملز

امکانات بهترین دزدگیر اماکن چیست ؟

در اینجا به کاربردی ترین و مهم ترین ویژگی های دزدگیر آیملز می پردازیم .

1- نام گذاری تمام سنسور ها و ناحیه های امنیتی : تمامی سنسور ها و ریموت ها و تگ های مغناطیسی در بهترین دزدگیر قابل نام گذاری می باشند و هر اتفاقی که بیافتد مشخص است از کجا و توسط کی بوده است.

2- پشتیبانی از تعداد زیاد سنسور : در بهترین برند دزدگیر اماکن می توانید تا 60 سنسور و ناحیه امنیتی مجزا به دزدگیر معرفی کنید. محدودیتی برای امنیت نیست.

3- کنترل دزدگیر به وسیله موبایل: به وسیله اپلیکیشن موبایل میتوانید دزدگیر خود ا از هر جایی حتی خارج از کشور هم کنترل کنید. محدودیتی برای گوشی های اپل و اندروید نمی باشد.

4-اتصال چندین آژیر به یک دزدگیر اماکن: میتوانید از آژیر های آیملز در هر جایی از منزل و اماکن خود بدون نیاز به سیم کشی و حتی برق استفاده نمایید.

5-عدم نیاز به سیم کشی: بدون نیاز به سیم کشی سنسور خود را تا 300 متر دورتر از پنل خود نصب و استفاده نمایید.

6-وجود تگ مغناطیسی : یک قطعه کوچک در جاکلیدی شما به نام شما در زمان ورود به منزل بدون استفاده از ریموت یا گوشی سیستم دزدگیر اماکن شما را غیر فعال میکند.

7-زمانبندی فعال شدن اتوماتیک دزدگیر : میتوانید به دزدگیر زمان و تاریخ بدهید تا فعال و غیر فعال شود.

8-سنسور های متنوع : سنسور های متنوع برای امنیت شما در سبد کالایی دزدگیر موجود باشد. جهت اطلاع از سنسور ها کلیک کنید.

9-تعویض باتری هر سه سال یکبار : باتری سنسور های دزدگیر خود را 3 سال یکبار تعویض نمایید.

10-ضمانت بی خطا بودن

11-گزارش عملکرد: از وقایع یکماه گذشته با خبر شوید.

با دانستن این ویژگی ها امیدواریم در انتخاب بهترین نوع دزدگیر اماکن برای منزل و یا محل کار خود بهتر تصمیم بگیرید و سالیان سال با رضایت از آن استفاده کنید.


دزدگیر آیملز و ویژگی های آن چیست؟

دزدگیر سیمی بهتر است یا بیسیم ؟

تاثیر روانی سرقت بر روی افراد چیست ؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال