مزایای دزدگیر بیسیم

دزدگیر بیسیم ، مزایای دزدگیر بیسیم برای خانه:

روزی روزگاری ، تمام اجزای دزدگیرهای خانگی به سختی به یکدیگر متصل می شدند. اتصال هر سنسور ، صفحه کلید ،آژیرها ، دوربین و وسایل جانبی به یک تکنسین نیاز داشت تا دیوارها را سوراخ کنند و سیم ها را به این طرف و آن طرف بچرخانند و در انتها همه چیز را وصله کنند ، سپس در انتها در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری و یا به روز رسانی دوباره تمام مراحل از نو انجام دهند.

دزدگیر بیسیم یا سیستم های هشداردهنده وایرلس نه تنها ما را از این محدودیت خلاص می کند بلکه مزایایی به همراه دارد که چند سال پیش نمی توانستیم تصور آن را داشته باشیم.


مزایای استفاده از دزدگیر بیسیم:

نصب و حذف آن بسیار آسان است . نصب و جابجایی سیستم امنیتی بیسیم خانه یک کار Diy(خودت انجام بده ) است . نقل مکان می کنید و به راحتی دزدگیر بیسیم خود را با خود به هر جایی که می خواهید ببرید .

مناسب مستاجرها: از آنجایی که نصب دزدگیر بیسیم نیاز به خراب کاری و سوراخ کاری ندارد انتخاب مناسبی برای مستأجرین است .

انعطاف و گسترش پذیری : نیاز به سنسور اضافی دارید ؟ آژیر بیرونی نیاز دارید ؟ مشکلی نیست به راحتی هر چیزی که نیاز دارید به دزدگیر بیسیم خود اضافه کنید .

ارتقای آسان: اگر سیستم یا اجزای آن خراب یا قدیمی شود بدون مشکل زیاد می توانید موارد جدید را جایگزین نمائید.

ادغام دزدگیر بیسیم با خانه هوشمند روز به روز سازگارتر می شوند .این امکان وجود دارد که بتوانید زنگ هشدار را فعال و غیرفعال کرده و با تمام دستگاه های هوشمند خانه به صورت متمرکز کار کنید.

و سیم کارت : استفاده از wifi و سیم کارت : در صورت قطع شدن خطوط تلفن سیستم های امنیتی وابسته به تلفن متوقف می شوند سیستم های دزدگیر بیسیم این آسیب پذیری را ندارند ، زیرا از wifiو شبکه های تلفن همراه برای اتصال دستگاهها و اطلاع رسانی هشدارها استفاده می کنند.دزدگیرهای بیسیم که از شبکه تلفن همراه به عنوان اصلی ترین وسیله ارتباطی یا به عنوان وسیله ارتباطی پشتیبان استفاده می کنند می توانند از طریق طوفان ، قطع برق و خطوط قطع شده مادامی که پوشش ارتباطی موبایل برقرار باشد استفاده نماید.

استفاده از باتری : دزدگیرهای بیسیم اغلب از باتری به عنوان منبع اصلی تغذیه یا پشتیبان استفاده می کنند در نتیجه حتی در صورت قطع برق می تواند آماده به کار باشند.

کنترل از راه دور : دزدگیرهای بیسیم از خارج خانه راحت تر کار می کنند. بسته به سیستم می توانید از طریق یک برنامه تلفن هوشمند و یا با استفاده از ریموت از راه دور سیستم را فعال و غیرفعال کنید.

*اگر به دنبال خرید یک سیستم امنیتی خوب و همه کاره هستید دزدگیر بیسیم انتخاب خوبی است.پیشنهاد ما برای بهترین دزدگیر بیسیم است می توانید خریداری کنید.*

مشخصات و ویژگی های دزدگیر منزل آی ملز

بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟

دزدگیر منزل بخریم یا دوربین مداربسته؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال