مقایسه دزدگیر بیسیم با دزدگیر اماکن با سیم

در اینجا به بررسی و مقایسه دزدگیر بیسیم آیملز با دزدگیر سیمی می پردازیم.اگربه دنبال خرید دزدگیر هستید و بین انتخاب دزدگیر بیسیم و سیمی کدامیک برای شما مناسب تر است ؟ در اینجا به چند سوال رایج در این زمینه .پاسخ داده شده است.

دزدگیر اماکن از یک پنل مرکزی و تعدادی سنسور تشکیل شده اند. هنگام تشخیص سرقت توسط هر یک از سنسور ها هشداری به پنل مرکزی ارسال میشود و پنل مرکزی بلافاصله آژیر را به صدا در می آورد و به شما و نزدیکان تماس میگیرد.

  • دزدگیر های سیمی برای دریافت برق و انتقال سیگنال ها به پنل مرکزی به سیم و سیم کشی نیازمند هستند.
  • دزدگیر خانه بی‌سیم از یک شبکه امن وایرلس برای اتصال دستگاه‌های شما استفاده می‌کنند.
دزدگیر بیسیم شرکت آیملز

چقدر هزینه دارد ؟
بیسیم :

معمولا قیمت تجهیزات دزدگیر بی‌سیم، سنسور حرکتی، سنسور درب و پنجره و ... گران‌تر از تجهیزات دزدگیر با سیم است اما نصب آن‌ها آسانتر است و اینکه هزینه های سیم و سیم کشی و داکت و داکت کشی ندارد.

 

با سیم:

پنل دزدگیر با سیم و سنسورها در مقایسه با بی‌سیم معمولا ارزان هستند اما هزینه اضافی کابل ،کابل‌کشی ، داکت و... را دارند. در دزدگیر با سیم فاصله سنسور با پنل مرکزی اگر زیاد باشد ممکن است هزینه کلی آن از دزدگیر بیسیم گران‌تر در آید چرا که زمان و پیچیدگی مسیریابی برای پنهان کردن کابل‌ها و سیم کشی زیاد است .


چقدر زمان نصب نیاز دارد ؟
بیسیم :

نصب دزدگیر بیسیم بر مبنای خانه ای با 4 اتاق خواب به همراه آموزش استفاده تقریبا 2 ساعت است.

با سیم:

نصب دزدگیر سیمی بر مبنای خانه ای با 4 اتاق خواب تقریبا 1 روز کاری وقت می برد.


چه هزینه های در آتی مقابل شماست ؟
بیسیم :

باتری سنسورهای بی‌سیم(چشمی، درب و پنجره، کیپد و...) که هر ۳ سال یکبار، می‌بایست تعویض گردد. باتری پنل اصلی بایستی هر 5 سال یکبار تعویض گردد.

 

با سیم:

بعد از نصب دزدگیر سیم‌دار هیچ هزینه‌ای بابت باتری سنسور ها نخواهید داشت به خاطر اینکه در این سنسورها، باتری برای تعویض وجود ندارد اما باتری بکاپ پنل اصلی باید همانند سیستم بی‌سیم، هر 2 سال تعویض گردد،


کدام سیستم از لحاظ ظاهری بهتر میباشد ؟
بیسیم :

دزدگیر بیسیم آیملز بعاد کوچکتری نسبت به دزدگیر های سیمی دارد و طراحی به روز آن جزيي از دکور منزل شما خواهد شد. ابعاد آن کوچک و ظاهری زیبا و شیک جلوه می‌کند و می‌توان آن را در هر جا نصب کرد .

با سیم:

دزدگیرهای با سیم، دارای سیم‌کشی های متععددی به پنل اصلی می‌باشند که به آن متصل هستند. معمولا برای مخفی شدن سیم داخل داکت و ترانک قرار داده می‌شوند. ابعاد دزدگیر های سیمی بزرگ است و اکثرا مشتری ها این دزدگیر ها را پنهان نصب میکنند.توجه داشته باشید که سیم های این دزدگیر ها باید تو کار باشد وگر نه داکت‌ها دور فریم درب و یا پنجره چرخانده می شود تا به پنل رسیده و متصل شود و به همین دلیل نمای زیبایی ندارد.


کدامیک کمتر خطا دارد ؟
بیسیم :

دزدگیر های بیسیمی خطا دارند که اقتصادی تر هستند و عدم تکامل تکنولوژی وضعف ارتباط یا اختلال ارتباطات بیسیم در این دزدگیر ها باعث شده تا خطا داشته باشند ولی اما شرکت آیملز با فناوری اختصاصی و به روز خود و استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت رتباط بیسیم بسیار پایدار و امنی ایجاد کرده است و 100% بدون خطا است.

با سیم:

دزدگیر با سیم قابل اعتماد است. اکثر خطاها و هشدارهای دروغین به خرابی اصلی برمی‌گردد. کیفیت پایین ساخت در دزدگیر های اقتصادی تر .طراحی نا مناسب دزدگیر توسط سازنده ُ نویز سیم‌ها، مسیر کابل‌کشی نامناسب، مسیر طولانی کابل و ... از جمله علل بروز خطا در این سیستم‌هاست


کدامیک امن تر میباشد ؟
بیسیم :

نگرانی خیلی از مردم ناشی از جم(مسدود‌کننده) سیگنال است. سیستم دزدگیر آی‎ملز مجهز به سیستم آنتی جم می‌باشد به طوری که از هرگونه مسدودسازی مطلع می‌شود. علاوه بر آن، سنسورهای حرکتی مجهز به anti – mask می‌باشند تا به خوبی مطمئن شویم که مانعی جهت تشخیص نباشد .

با سیم:

اگر کابل قطع شود و یا آسیب ببیند و یا توسط موش خورده شود، سیستم باید مجهز به تکنولوژی هشدار باشد که به شما هشدار بدهد. با این حال برای راه‌اندازی مجدد سیستم لازم است کارشناس مربوطه، سیم‌کشی را ترمیم کند و یا آن ناحیه را غیرفعال کند تا سیستم موقتاً کار کند .
با توجه به این موضوع سیستم دزدگیر های سیمی باید از مسیر از قبل تعبیه شده تو کار داخل منزل بهره ببرند تا بالاترین سطح امنیت را داشته باشند. سیم کشی رو کار برای دزدگیر های سیمی ضعف امنیتی محسوب می شوند.


مدت زمانی از نصب سیستم گذشته و شما می‌خواهید سنسوری به سیستم دزدگیر خود اضافه کنید، کدامیک امکان توسعه راحتری دارند ؟
بیسیم :

برای اضافه کردن سنسور یا ناحیه جدید به سیستم دزدگیر بی‌سیم آی‎ملز، فقط کافیست محل نصب را مشخص کرده و بعد از اطمینان، اتصال بی‌سیم سنسور را به پنل آن نصب کنید.

 

با سیم:

اضافه کردن سنسور یا ناحیه به سیستم دزدگیر با سیم که از قبل نصب شده‌است درد سر بزرگی است. اگر کابل پشتیبانی در رشته کابل اصلی ندارید این به این معناست که کابل جدید نیاز است. مثلا یک سنسور چشمی در انتهای باغ نیاز دارید، آن را فراموش کردید؟ می‌بایست حفاری کرده و کانال‌کشی انجام دهید.


با وجود حیوان در خانه مشکل ندارند ؟
بیسیم :

سنسورهای حرکتی آی‎ملز تماماً مجهز به تکنولوژی تشخیص حیوان تا 25 کیلو می‌باشند .

با سیم:

در سیستم‌های سیمی می‌توان از چشمی‌های مخصوص استفاده کرد که به طور معمول از این نوع چشمی‌ها استفاده نمی‌شود.


میتوان جهت کاغذ دیواری و یا رنگ کردن دیوار به طور موقت دستگاه را برداشت ؟
بیسیم :

احتیاج به برداشتن سنسورها جهت دکوراسیون و یا هرچیزی در سیستم بی‌سیم بسیار راحت است. بایست سیستم ضد دستکاری آی‎ملز که به شما هشدار می‌دهد را با رمز عبور غیر فعال کنید و بعد از اتمام کار، سنسور را به سر جاش برگردانید و سیستم را فعال کنید .

با سیم:

در سیستم‌های دزدگیر سیمی توصیه نمی‎شود چون این کار سخت است. در صورتی که دستگاه را مجدداً نصب کنید ممکن است سیمی را به اشتباه به ترمینال وصل کنید. مواظب برق هم باشید .


آیا سیستم قابل حمل به مکان دیگر می باشد .
بیسیم :

خانه‌ی خود را جابجا کردید؟ خیلی راحت پنل دزدگیر بیسیم را از روی دیوار جدا کنید. سنسورها را هم همین‌طور. پنل اصلی را خاموش کنید. حالا هر جا که دوست دارید ببرید نصب کنید .

با سیم:

نه " سیستم سیمی طراحی شده که بماند . اگر شما پنل و تمام سنسور ها را جدا کنید هنوز نیاز هست که تمام کابل کشی را در محل جدید انجام دهید . چیزی که نصاب ها دوست ندارند انجام دهند


دزدگیر آیملز

دزدگیر آیملز تنها دزدگیر بیسیم تحت لایسنس اروپا واردات انحصاری بدون خطا طول عمر زیاد باطری تا 3 سال ،دارای نرم افزار و پشتیبانی آندروید و آیفون ، بهترین انتخاب برای حرفه ای ها ، بیسیم و بدون خطا ، برای مشاوره و خرید محصول تماس حاصل فرماید.

47 0 47 669 021

بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟

دزدگیر اماکن بیسیم منزل

نصب دزدگیر منزل به چه صورت انجام میشود؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال