تفاوت دزدگیر آیملز با دزدگیر های دیگر


واکنش سریع

یکی از مهمترین موارد در سیستم های امنیتی و دزدگیرهای اماکن، واکنش سریع دزدگیر می باشد در اکثریت دزدگیرها هنگامی که سنسوری تحریک می شود، بین 30 تا 40 ثانیه طول می کشد تا دزدگیر از طریق پیامک شما را مطلع سازد ولی در دزدگیر آیملز در کمتر از تنها 4 ثانیه هشدار پیامکی برای شما ارسال می شود که این موضوع می تواند زمان کافی را برای خنثی سازی دستگاه به دزد ندهد.


باتری سنسور بیسیم

یکی دیگر از عوامل خطا در دزدگیرها مصرف بالای باتری در آنهاست که باعث می شود که این سنسورها هر 3 الی 8 ماه نیاز به تعویض باتری داشته باشند و این بازه ی زمانی کمی است چرا که ممکن است شما یادتان رفته باشد و در عمل آن سنسور از کار افتاده باشد و یا اینکه مدتی در حالت ضعیف باتری کار کند و هشدارهای خطا بفرستد اما در دزدگیر آیملز مکانیزم مصرف انرژی هوشمند، باعث می شود تا عمر باتری ها بهینه شود به طور مثال در سنسور حرکتی وزنی، عمر باتری ها بین 2 تا 3 سال می باشد و به همین ترتیب قبل از اتمام باتری سنسور، سیستم از طریق پیامک با توجه به نام سنسور و همین طور از طریق چراغ روی سنسور شما را مطلع می سازد تا برای تعویض باتری اقدام نمایید.


داستان چوپان دروغگو

داستان چوپان دروغگو را حتما شنیده اید... که به دلیل هشدارهای دروغین و غیر واقعی چوپان در رابطه با حمله گرگ، مردم را چندین بار به صحنه کشاند ولی آن ها چیزی نیافتند و اعتماد خود را به چوپان از دست دادند. به همین ترتیب دزدگیری که آژیر و هشدار خطا بدهد به مانند چوپان دروغگوست که در مرور زمان باعث می شود هشدارهای دزدگیر دیگر برای شما جدی نباشند و زمانی که دزدی واقعا وارد محل شده باشد شما آن را جدی نگیرید!


•    چشمی غیر وزنی          • ارتباط بیسیم ناپایدار          • باتری ضعیف          • تغییرات دمایی
چشمی غیر وزنی:

سنسورهایی که وزنی نیستند و به هر حرکتی عکس العمل نشان می دهند، تحریک می شوند و باعث اعلام هشدار می شوند حتی حرکت یک موش یا یک پرنده کوچک در حال حرکت.

 

ارتباط بیسیم ناپایدار:

اکثر سیستم های دزدگیر بیسیم به دلیل ارتباط ناپایدار بیسیم به معنای استفاده از تکنولوژی های از کار افتاده  بیسیم قدیمی و ضعیف، ارتباط پرخطایی دارند و بسیاری از مصرف کنندگان این سیستم ها هشدارهای خطا دریافت کرده اند و اعتماد خود را نسبت به سیستم های بیسیم از دست داده اند.

 

باتری ضعیف:

مصرف بالای سنسورهای بیسیم سبب زود ضعیف شدن باتری های سنسور می شوند و ضعیف شدن باتری باعث بالا رفتن احتمال خطای سنسور می شود. در سنسورهای آیملز به دلیل مصرف هوشمندانه سنسور عمر باتری ها بالا می باشند و قبل از ضعیف شدن آن ها شما را مطلع می سازند.

 

تغییرات دمایی:

تغییرات چگالی محیط و تغییرات دمایی یکی از مهمترین عوامل ایجاد خطا در تشخیص سنسور حرکتی دزدگیرها می باشند که در دزدگیر آیملز با استفاده از تکنولوژی تطابق دمایی اتوماتیک این مشکل برطرف شده است.


نصب راحت ، تنظیمات راحت

تنظیمات سخت به راحتی استفاده از موبایل شخصی شما

دزدگیرهای متفرقه به شرط وجود دفترچه راهنما و جرات شما برای اتصال سیم ها، نصب و راه اندازی سختی دارند به این معنی که حتما توصیه می شود یک نصابی که قبلا این تجربه را داشته سیستم را برای شما نصب و راه اندازی کند و تنظیمات آن را توسط صفحه کلیدی که روی آنهاست انجام دهد، اما دزدگیر آیملز با توجه به DIY (Do It Yourself) بودن آن طوری طراحی شده است که هر کسی می تواند آن را به راحتی نصب کند و برای انجام تنظیمات اولیه در راه اندازی آن به وسیله نرم افزار کاربر پسندی که تنها در 3 گام راه اندازی می شود:

گام اول ایجاد حساب کاربری

گام دوم تعریف شماره های تماس و پیامک

گام سوم نام گذاری سنسورها و تگ های RFID


بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟

مشکلات دزدگیرهای نسل قدیم چیست؟

نصب دزدگیر منزل به چه صورت انجام میشود؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال