سنسور دود بیسیم آیملز , دتکتور اعلام حریق

سنسور دود

سرعت فوق العاده تشخیص

سنسور دود آی‎ملز، صرفاً دود ناشی از آتش‌سوزی را تشخیص داده و هشدار می‌دهد و قابلیت تشخیص و هشدار گازهای سمّی و یا گرمای بیش از حد را ندارد. استفاده از این سنسور، در اتاق خواب‌ها، راهروی ساختمان، مغازه، پنت‌هاوس و سایر اماکن حساس توصیه می‌شود.


آژیر داخلی آژیر سنسور دود دزدگیر وسیله ای با صدای بلند و قابل شنیدن است که برای هشدار دادن به افراد در صورت وقوع آتش سوزی استفاده می شود. قدرت صدای آژیر 85 دسی بل است .معمولاً در ساختمان‌ها و سایر سازه‌ها نصب می‌شود تا به ساکنان در مورد نیاز به تخلیه یا انجام سایر اقدامات اضطراری در صورت آتش‌سوزی هشدار دهد.

رنج تشخیص مطابق با انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA)، سنسور دود شعاع 6 متر و مساحتی برابر با 422 متر مربع را پوشش خواهند داد. حداکثر فاصله بین دو هشدار دهنده دود باید 9 متر باشد.

استاندارد داشتن سنسور دود کافی در خانه مهم است. تحقیقات آتش نشانی نشان داده است که با وسایل مدرن امروزی، آتش می تواند بسیار سریعتر از گذشته که از مواد طبیعی بیشتری استفاده می شد گسترش یابد. NFPA 72، کد ملی اعلام حریق ، حداقل مستلزم نصب سنسور های دود در داخل هر اتاق خواب بوده است، علاوه بر این که آنها را در خارج از هر اتاق خواب و در هر سطح از خانه الزامی می‌کند.


سنسور دود بیسیم
سنسور دود بیسیم

 

سنسور دود آیملز صرفا دود ناشی از آتش سوزی را تشخیص می دهد. این سیستم اعلام حریق توانایی تشخیص گازهای سمی و یا تشخیص گرمای بیش از حد را ندارد. استفاده از این سنسور دود در اتاق خواب ها، راهرو های منزل ، مغازه، پنت هاوس و سایر اماکن حساس توصیه می گردد.


امن بخوابید

سنسور دود

 

سنسور دود

امن بخوابید

حالت زون 24 ساعته و آژیر داخلی سنسور دود آیملز این امکان را به شما میدهد که شب ها آسوده بخوابید و اگر اتفاقی افتاد آژیر داخلی سنسور دود شما رو مطلع میکند .


سنسور دود چیست ؟

سنسور دود بیسیم یا آشکارساز دود یک وسیله الکترونیکی حفاظت از حریق است که به طور خودکار وجود دود را به عنوان نشانه کلیدی آتش سوزی حس می کند و به ساکنان ساختمان هشدار می دهد. دتکتورهای دود بیسیم دزدگیر آیملز در صورت تشخیص دود به پنل مرکزی دزدگیر شما هشدار ارسال میکند و آژیر دزدگیر به صدا در می آید و برای شما پیامک هشدار ارسال میکند.


سنسور دود بیسیم 300

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور دود

سنسور دود بیسیم 400

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور دود

سنسور دود بیسیم 500

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
تماس با ما

سنسور دود

اعلام سریع آتش سوزي
 
 ویژگی ها

براي اعلام سریع آتش سوزي احتمالی

داراي مجوز EN14604

آژیر با قدرت 85 دسی بل داراي چراغ هشدار

داراي کلید تست براي انجام تست سریع توسط کاربر

عملکرد توسط باتري 9 ولت ، تا 1 سال حالت آماده بکار

توانایی عملکرد مستقل و یا بعنوان بخشی از سیستم امنیتی iMelz

نشانگر جهت نمایش شارژ پایین باتري

مسافت ارسال امواج 80 متر ( فضاي باز/ بدون مانع )


مشخصات فنی
منبع تغذیه
فرکانس رادیویی
برد فرکانس در فضای باز
باتري 9 ولت

315MHz

433.92MHz

80 متر

سنسور نشت آب آیملز

سنسور حرکتی آیملز

دزدگیر اماکن آیملز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال