کیفیت دزدگیر منزل

ایراد یابی دزدگیرهای اماکن

وب‌سایت آیملز در جهت کمک به برطرف کردن مشکلات دزدگیرهای اماکن مارک های مختلف سعی کرده تا نکاتی در جهت حل مشکلات شایع را در اختیار شما قرار دهد. امیدواریم با بررسی این موارد مشکل شما حل شود.1. عدم ارسال پیامک دزدگیر

عدم ارسال پیامک دزدگیر می‌تواند مربوط به سیم‌کارت باشد و یا مربوط به دستگاه. اگر مربوط به سیم‌کارت باشد. توصیه می‌کنیم سیم‌کارت را داخل یک گوشی امتحان کنید و با آن پیامک ارسال کنید. شارژ سیم‌کارت چک شود. شما می‌توانید از برنامه‌های ایرانسل من و همراه من استفاده کرده و آمار سیم‌کارت دزدگیر خود را دقیق‌تر داشته باشید. بعضی وقت‌ها سیم‌کارت نو میندازید رو دستگاه و پیامک نمی‌ده. سیم‌کارت‌های نو باید فعال شوند و اولین تماس با آن‌ها گرفته شود. بعضی از دستگاه‌ها حتماً قید می‌کنند زبان سیم‌کارت را انگلیسی و یا فارسی انتخاب کنید. سیم‌کارت‌ها در بعضی دزدگیرها با خشاب نیم و یا کامل می‌باشند حتماً مطمئن شوید که خشاب درست و فیت خودش باشد. بعضاً خشاب‌های نامناسب باعث می‌شوند که سیم‌کارت به‌درستی سر جای خود قرار نگیرد. اگر هیچ‌کدام از این‌ها نبود و همه را آزمودن کردن. دستگاه را با سیم‌کارت‌های دیگر نیز تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از سیم‌کارت است یا دستگاه.

2-چرا دزدگیر الکی صدا می‌دهد

بعضاً دزدگیرها یه آپشنی دارند که بهشون این امکان رو می‌دهد هر بار کسی از جلوی یه سنسور رد میشه یه صدایی می‌دهند. این مشکل نیست و به‌راحتی قابل غیرفعال شدن است. از روی دفترچه طریقه غیرفعال کردن زون دینگ دانگ را پیدا کنید و غیرفعال کنید این آپشن رو.

3-علت آژیر کشیدن دزدگیر اماکن

با توجه به بررسی‌های به‌عمل‌آمده دزدگیرهای سیمی عملکرد محتاطانه‌ای دارند. لذا همانند یه خودرو که قبل از سفر می‌بایست چک شود باید حواستان بهش باشه. هرکدام از اجزا یا قطعات آن به مشکل بخورد باعث این موضوع می‌شود و نیاز به بررسی دارد. توصیه می‌کنیم موارد زیر را بررسی کنید. فیوز دستگاه سالم باشد. باتری بکاپ اگر خراب‌شده باشد باعث این موضوع می‌شود. اگر موقع فعال کردن دزدگیر آژیر می‌کشد یه موضوع دیگه است. سر سیم ها چک شود. الکی آژیر کشیدن دزدگیر علت دارد و باید اون علت پیدا شود. اگر دستگاه پیامک می‌دهد بهتر میتوانید مشکل را پیدا کنید. تا جایی که میتوانید موارد عمومی‌تر رو بررسی کنید و اگر مشکل حل نشد توصیه می‌کنیم به کارشناس مراجعه کنید.

4- علت کار نکردن ریموت دزدگیر اماکن

علت کار نکردن ریموت دزدگیر اماکن به دلایل مختلفی بستگی دارد. اولین دلیل تمام شدن باتری هست. در نظر بگیرید باتری هم فاسد می‌شوند. حتماً تاریخ باتری چک شود. دلیل دیگر میتوانید قطع شدن ارتباط به هر دلیلی باشد این هم قابل‌بررسی هست. دلیل آخر دستگاه یا ریموت خراب‌شده که باید با تست ریموت های دیگر به این موضوع پی برد.


تفاوت دزدگیر سیمی و بیسیم چیست ؟ و کدامیک بهتر است؟ کلیک کنید

بهترین مارک دزدگیر منزل کدام است؟ کلیک کنید

نصب دزدگیر منزل به چه صورت انجام میشود؟ کلیک کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال