نصب دزدگیر منزل و اماکن

نصب دزدگیر منزل

نصب دزدگیر منزل شاید در ظاهر به سادگی نصب محصولات دیگری که برای منزل یا محل کار خود تهیه میکنیم باشد ولی نکات و قلق های خاص خود را دارد که درصورتی که این نکات رعایت نشود دزدگیر نصب شده شما را آزرده خاطر خواهد کرد. سیستم امنیتی دزدگیر منزل به لحاظ امنیتی بودن و نیاز تحصیل دانش و کسب تجربه دارد تا بتوان نصب درست و امنی را داشت .

بررسی ۶ نکته کلیدی در نصب دزدگیر منزل :

۱- نصب پنل اصلی

یکی از راه های ارتباط با شما در دزدگیر های اماکن سیم کارتی ارسال پیامک هشدار و تماس تلفنی با همسایگان و دوستان آشنایان می باشد. حتما توجه داشته باشید پنل اصلی در جایی نصب شود که بهترین آنتن را به اصطلاح داشته باشد.

از نصب پنل اصلی در کنار تابلو برق پرهیز کنید. پنل مرکزی را نباید داخل محلی گذاشت که آنتن را کمتر یا مختل کند.

پنل مرکزی را در جایی نصب کنید که ریموت ها از پشت درب به راحتی فعال و غیر فعال کنند و صدای فعال و غیر فعال هم به راحتی شنیده شود.برای آشنایی با دزدگیر منزل بیسیم آیملز و آشنایی با امکانات ویژه آن کلیک کنید.

۲.نصب سنسور ها

قبل از نصب سنسور ها حتما ارتفاع نصب که بر روی دفترچه راهنما نوشته شده است را مطالعه کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید. مورد داشتیم سنسور را بالاتر یا پایین تر از سطح تعیین شده نصب کرده و مساحت پوشش دهی سنسور را نصف کرده. سنسور ها زاویه پوشش دهی دارند مراقب باشید نقطه کور نداشته باشند. سنسور ها را کنار دریچه اسپیلت و یا داکت اسپیلت یا بالای بخاری یا رادیاتور شوفاژ نصب نکنید. جهت آشنایی با انواع سنسور ها به منوی اصلی مراجعه کنید. از نصب سنسور درب روی کرکره های برقی تمام فلز خود داری کنید.

۳.نصب آژیر ها

اگر از آژیر بیسیم استفاده میکنید توجه داشته باشید که سیم آژیر داخل دیوار مخفی باشد تا از بریده شدن محفوظ باشد . آژير را بالکن یا روی سینه دیوار ( در صورا امکان بودن‌ ) نصب نمایید. آژیر حتما می بایست استاندارد ضد آب و مقاوم در برابر نور خورشید باشد . از نصب آژیر در جایی در دسترس بپرهیزید.اگر آژير برق نیاز دارد ترجیحا از داخل برق بگیرد .

۴. تست کامل سیستم

تمامی سنسور ها را تست کنید . راه های نفوذ را بررسی دوباره کنید و اگر به چیزی مشکوک شدید بار ها و بار ها تست کنید . اگر در هنگام تست موفق نبودید میتوانید با پشتیبانی فنی متخصص همان دزدگیر تماس گرفته و تمامی موارد مشکوک را بررسی و تا اطمینان کامل حاصل نکردید نصب دزدگیر منزل شما ناقص می باشد.

تست کامل شامل :

  • تست سنسورها
  • تست پوشش دهی
  • تست آنتن دهی
  • تست تماس و پیامک

۵. محافظت از سیم های ارتباطی

هر گونه سیم که شامل سیم آژیر و سنسور و برق می بایست کاملا مخفی و دور از دسترس باشد . توصیه ما این است که تمامی سیم ها تو کار باشد. امروزه خانه هایی هستند که امکان تو کار شدن را ندارند و توصیه ما نصب دزدگیر بیسیم می باشد.استفاده از محافظ ها مانند لوله فلزی در سیم کشی بیرونی ساختمان امری بسیار مهم است . این را بدانید خرابکاران یا دزدها اولین کاری که قبل از ورود به منزل انجام میدهند خراب کردن دزدگیر شماست.

۶.تعویض رمز عبور

بعد از نصب حتما رمز عبور پیش فرض دستگاه را عوض کنید. تعویض رمز عبور را حتما توصیه می کنیم . پیدا کردن رمز پیش فرض کار ساده ای است

نصب DIY دزدگیر منزل چست ؟

DIY به معنای Do It Youself می باشد به این معنا که خودت انجام بده. خیلی از متقاضیان نص دزدگیر منزل تمایل دارند دزدگیر اماکن خود را خودشان نصب کنند. برای تحقق این امر نیاز به فراگیری دانش و تخصص خاصی نیست . فقط و فقط نیاز است محصول خریداری شده DIY باشد.

آیا تمامی دزدگیر ها DIY هستند ؟ خیر . این که ما یادگیری خوبی داریم و تمام چیز های جدید را با کمی آزمون و خطا به قول خودمان یاد میگیرم اصولی نیست. دزدگیر های DIY تمامی قسمت ها اینطور ی طراحی شدند که نصب راحت و ساده ای داشته باشد.


درباره دزدگیر اماکن

بهترین مارک دزدگیر منزل

تاثیر روانی سرقت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال