نصب دزدگیر اماکن IMELZ

نصب دزدگیر منزل

یکی از تصمیماتی که برای خرید دزدگیر خود باید بگیرید این است که آیا باید همه آن را خودتان نصب کنید یا یک متخصص حرفه ای آن را برای شما نصب کند.نصب دزدگیر اماکن IMELZ بی دردسرترین نصب دزدگیر های اماکن برای منزل است.

این نصب را میتوانید به دو صورت انجام دهید. در اینجا به بررسی نصب این دزدگیر می پردازیم .

۱.درخواست کارشناس برای نصب دزدگیر اماکن

۲.خودتان نصب کنید


نصب دزدگیر منزل

۱.درخواست کارشناس IMELZ جهت نصب دزدگیر اماکن

با درخواست کارشناس برای نصب، خب این مزیت را دارید علاوه بر نصب دزدگیر اماکن،نصاب برای شما آموزش شفاهی استفاده از دزدگیر را هم به شما خواهد داد. این آموزش حدود 15 الی 30 دقیقه خواهد بود . در انتها به سوالات احتمالی شما نیز پاسخ خواهد داد.

هزینه کارشناس جهت نصب دزدگیر اماکن چقدر است ؟

هزینه نصب دزدگیر اماکن آیملز بستگی به تعداد سنسور ها و آژیر ها دارد و اینکه محل نصب داخل شهر یا خارج از شهر باشد قیمت را تعیین میکند. برای داخل شهر نصب دزدگیر از 700 هزار تومن تا 1 میلیون تومان می باشد.و برای خارج از شهر بین 1 میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

نیاز مندیهای قبل از نصب دزدگیر اماکن چیست ؟

مشتری محترم می بایست یک سیم کارت تهییه و فعال سازی نماید . در صورتی که سیم کارت دائمی خریداری کرده که هیچ، ولی اگر سیم کارت اعتباری تهییه کرده می بایست از وجود شارژ در آن مطمئن باشید. اگر سیم کارت از قبل دارید از فعال بودن آن مطمئن شوید و حتما این را در نظر بگیرید که سیم کارت شما باید سیم کارت کامل باشد.حتما خشاب کامل سیم کارت خود را آماده نمایید.

مدت زمان نصب دزدگیر اماکن چقدر است ؟

مدت زمان نصب یک پک دزدگیر اماکن به مدت نیم ساعت می باشد که به همراه آموزش آن تا 60 دقیقه ممکن است به طول انجامد. در صورت تعدد سنسور ها و وجود آژیر بیرونی و دوربین مدت زمان نصب تا 2 ساعت قابل افزایش است.

آیا میتوان از نصاب های دزدگیر برند های دیگر جهت نصب دزدگیر آیملز استفاده کرد؟

خیر .نصب آیملز بایستی توسط کارشناس تایید شده شرکت انجام شود. نصب سیستم امنیتی آیملز بر اساس استاندارد های کمپانی می باشد و کارشناس شرکت این استاندارد ها را آموزش دیده است .

خدمات نصب کارشناس آیملز به چه صورت می باشد؟

نصب فیزیکی دزدگیر

نصب برنامه روی موبایل

تنظیمات دزدگیر

تست و تحویل دزدگیر

آموزش دزدگیر

مزایای یک دزدگیر اماکن که به طور حرفه ای نصب شده است عمدتاً در آرامشی است که از طریق مشاوره حرفه ای، ضمانت سیستم و اطمینان کلی به دقت راه اندازی سیستم و قرار دادن تجهیزات به شما ارائه می شود. با نصب حرفه ای، به توصیه های متخصص دسترسی دارید تا سیستم خود را سفارشی کنید و متناسب با خانه و موقعیت خود تجهیز کنید. شاید مهمترین عنصر نصب حرفه ای این باشد که می توانید از دریافت حفاظت مناسب از سیستم امنیتی خانه جدید خود اطمینان داشته باشید.

نصب دزدگیر منزل

۲.دزدگیر اماکن را خودتان نصب کنید

DIY به معنای Do It Youself می باشد به این معنا که خودت انجام بده. خیلی از متقاضیان نصب دزدگیر منزل تمایل دارند دزدگیر اماکن خود را خودشان نصب کنند. برای تحقق این امر نیاز به فراگیری دانش و تخصص خاصی نیست . فقط و فقط نیاز است محصول خریداری شده DIY باشد.دزدگیر بیسیم آیملز مانند خیلی از دزدگیر های اماکن بیسیم روز دنیا به این صورت طراحی و ساخته شده استنیازی به سیم کشی و سوراخ کاری نیست.

نیازی به اتصال سیم به ترمینال نیست

نیازی به اتصال سیم برق به ترانس هم نیست

مکانی را نزدیک درب ورودی اصلی خود و نزدیک به منبع برق برای نصب پانل انتخاب کنید. اغلب، برای "نصب" پانل فقط باید دو پیچ و رولپلاک به دیوار متصلسوال : آیا تمامی دزدگیر ها DIY هستند ؟ خیر .در دزدگیر های بیسیم DIY تمامی قسمت ها اینطور ی طراحی شدند که نصب راحت و ساده ای داشته باشد.اضافه کردن ریموت یا سنسور یا آژیر به پنل اصلی فقط با یک دکمه در برنامه موبایل انجام میشود.


نکته :نصب دزدگیر اماکن شاید در ظاهر به سادگی نصب محصولات دیگری که برای منزل یا محل کار خود تهیه میکنیم باشد ولی نکات و قلق های خاص خود را دارد که درصورتی که این نکات رعایت نشود دزدگیر نصب شده شما را آزرده خاطر خواهد کرد. ما در آیملز این نکات را در اختیار شما قرار میدهیم تا نصب کامل و کاملی داشته باشید.

قابل توجه مشتریان آیملز : اگر میخواهید دزدگیر اماکن را خودتان نصب کنید در زیر چند نکته برای شما گرد آوری شده تا نتیجه بهتری از نصب خود بگیرید .

بررسی چند نکته کلیدی در نصب دزدگیر منزل :

۱- نصب پنل اصلی دزدگیر

دزدگیر شما شامل سنسورهای درب و سنسورهای هشدار پنجره است و ممکن است شامل آشکارسازهای حرکت باشد. سنسورها معمولاً دارای یک پایه هستند که آنها را دریکی از راه های ارتباط با شما در دزدگیر های اماکن سیم کارتی ارسال پیامک هشدار و تماس تلفنی با همسایگان و دوستان آشنایان می باشد. حتما توجه داشته باشید پنل اصلی در جایی نصب شود که بهترین آنتن دهی را به اصطلاح داشته باشد.

از نصب پنل اصلی در کنار تابلو برق پرهیز کنید. پنل مرکزی را نباید داخل محلی گذاشت که آنتن را کمتر یا مختل کند.

مکانی را نزدیک درب ورودی اصلی خود و نزدیک به منبع برق برای نصب پانل انتخاب کنید. برای "نصب" پانل فقط باید دو پیچ و رولپلاک به دیوار متصل نمایید . اگر نمی توانید هر نوع سوراخی در دیوار ایجاد کنید، می توانید پنل را روی میز بگزارید.

پنل مرکزی را در جایی نصب کنید که ریموت ها از پشت درب به راحتی فعال و غیر فعال کنند و صدای فعال و غیر فعال هم به راحتی شنیده شود.برای آشنایی با دزدگیر منزل بیسیم آیملز و آشنایی با امکانات ویژه آن کلیک کنید.


نصب سنسور

۲.نصب سنسور ها

قبل از نصب سنسور ها حتما ارتفاع نصب که بر روی دفترچه راهنما نوشته شده است را مطالعه کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید. مورد داشتیم سنسور را بالاتر یا پایین تر از سطح تعیین شده نصب کرده و مساحت پوشش دهی سنسور را نصف کرده. سنسور ها زاویه پوشش دهی دارند مراقب باشید نقطه کور نداشته باشند. سنسور ها را کنار دریچه اسپیلت و یا داکت اسپیلت یا بالای بخاری یا رادیاتور شوفاژ نصب نکنید. جهت آشنایی با انواع سنسور ها به منوی اصلی مراجعه کنید. از نصب سنسور درب روی کرکره های برقی تمام فلز خود داری کنید.

دزدگیر شما شامل سنسورهای درب و سنسورهای هشدار پنجره است و ممکن است شامل آشکارسازهای حرکت باشد. سنسورها دارای یک پایه هستند که آنها را در جای خود نگه می دارد و در عین حال امکان جابجایی آنها را در صورت نیاز فراهم می کند. درباره نحوه نصب سنسورهای تشخیص حرکت بیشتر بدانید. برای قرار دادن حسگرها در مکان های بهینه از دستورالعمل های ارائه شده در دفترچه راهنمای دزدگیر استفاده کنید.


نصب آژیر

۳.نصب آژیر ها

آژير را بالکن یا روی سینه دیوار ( در صورت امکان بودن‌ ) نصب نمایید. آژیر های آیملز دارای استاندارد ضد آب و گرد غبار می باشند . از نصب آژیر در جایی در دسترس بپرهیزید.اگر آژير برق نیاز دارد ترجیحا از داخل واحد خودتان برق بگیرد .اگر از آژیر خورشیدی استفاده میکنید حتما توجه داشته باشید آژیر در محلی نصب بشود که نور خورشید به آنجا بتابد.
۴. تست کامل سیستم

تمامی سنسور ها را تست کنید . راه های نفوذ را بررسی دوباره کنید و اگر به چیزی مشکوک شدید بار ها و بار ها تست کنید

تست کامل شامل :

تست سنسورها

تست آنتن دهی

تست تماس و پیامک

۶.تعویض رمز عبور

بعد از نصب حتما رمز عبور پیش فرض دستگاه را عوض کنید. تعویض رمز عبور را حتما توصیه می کنیم . پیدا کردن رمز پیش فرض کار ساده ای است.

اگر مستاجر هستید یا فردی هستید که زیاد جابجا می‌شوید، توصیه میکنیم نصب دزدگیر اماکن را خودتان انجام دهید و این امکان را دارید که هر موقع که بخواهید دزدگیر اماکن خود را بر میدارید و هر جایی که بخواهید دوباره نصب میکنید.

درباره دزدگیر اماکن

بهترین مارک دزدگیر منزل

تاثیر روانی سرقت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال