تقویت کننده امواج بیسیم آیملز ،افزایش برد بیسیم

تقویت سیگنال

آیا منزلتان خیلی بزرگ است؟ مشکل آنتن‌دهی دارید؟ تقویت سیگنال آی‎ملز این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید در مکان‌های بزرگ از سنسورهای بی‌سیم آی‎ملز استفاده کنید .


مکان بزرگ ، دزگیر خاص


تقویت کننده سیگنال بیسیم دزدگیر اماکن که به عنوان ریپیتر سیگنال نیز شناخته می شود، دستگاهی است که محدوده بی سیم و منطقه پوشش یک سیستم امنیتی را افزایش می دهد. سیگنال‌ها را از دستگاه‌های بی‌سیم مانند حسگرها یا سنسنور ها دریافت می‌کند و سیگنال را تقویت می‌کند تا آن را بیشتر به صفحه کنترل منتقل کند.در آیملز شما می‌توانید تعداد 40 سنسور را به یک تقویت سیگنال متصل کرده و ارتباط بیش از100 متر را بین آ‌ن‌ها و پنل اصلی برقرار کنید . این تقویت سیگنال دارای باتری بکاپ جهت قطع برق احتمالی می باشد.

 


 تقویت کننده سیگنال بیسیم چیست و چه کاربردی دارد ؟

RT-101 برای مکان‌های بزرگ، مانند ساختمان‌های بلند، املاک وسیع و کارخانه‌های تولید، که در آن از دزدگیر بی‌سیم آیملز استفاده می‌شود و سیگنال‌ها باید تقویت شوند، ضروری است. با فناوری رمزگذاری و رمزگشایی ایمن، RT-101 به طور موثر سیگنال های رادیویی بی سیم را برای فواصل انتقال طولانی تر افزایش می دهد و آشکارسازها، سنسورها و کنترل های از راه دور شما را همیشه با سیستم در تماس نگه می دارد..

 


 

فاصله زیاد هم ناممکن نیست

تقویت‌کننده سیگنال آی‎ملز می‌تواند سیگنال را تا فاصله 300متری دستگاه تقویت کند. سنسورهایی که نیاز به اتصال به تقویت‌کننده دارند را می‌توان تا فاصله 90 متری از تقویت‌کننده نصب کرد .


 

 

 

ویژگی ها

تقویت امواج رادیویی بی‌سیم برای انتقال تا مسافت طولانی‌تر

حداکثر محدوده ارسال امواج بی سیم 300 متر

حداکثر محدوده دریافت امواج بی سیم 90 متر

حداکثر تجهیزات قابل پشتیبانی : 40 دستگاه


عملکرد تگ مغناطیسی آیملز به چه صورت است؟

عملکرد ریموت و نحوه استفاده آن چگونه است؟

دزدگیر خانه آیملز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال