دزدگیر تحت شبکه ویلا ، شرکت ، خانه

دزدگیر هوشمند

دزدگیر هوشمند X

دزدگیر تحت شبکه و سیم‌کارتی آی‎ملز مدل ایکس باقابلیت اتصال به اینترنت، یکی از جدیدترین محصولات در سبد کالای آی‎ملز است. این دزدگیر بدون نیاز به سیم‌کشی نصب‌شده و کار کردن با آن خیلی ساده است. دزدگیر ایکس را به‌راحتی از داخل و خارج از ایران کنترل کنید.سرعت بالا
بالاترین سرعت واکنش

سریع‌ترین زمان واکنش و اعلام هشدار به کاربر در کسری از ثانیه توسط دزدگیر آیملز است. هر اتفاقی بیافتد شما همان لحظه مطلع می‌شوید.

دزدگیر وای فای
دزدگیر وای فای

با اتصال دزدگیر وای‌فای به اینترنت، می‌توانید دزدگیر خود را در هر جایی از دنیا به راحتی کنترل کنید و از امکانات امنیتی آن بهره ببرید.

دزدگیر سیم کارتی
دزدگیر سیم کارتی

پشتیبانی از تمامی سیم‌کارت‌های تلفن همراه جهت ارسال پیامک و تماس هشدار در زمان قطع اینترنت.


دزدگیر هوشمند

دزدگیر خود را زمان بندی کنید

دزدگیر تحت شبکه ایکس به‌راحتی قابل‌برنامه‌ریزی بوده به‌طوری‌که مطابق زمان و کار شما به‌صورت خودکار فعال یا غیرفعال شود. می‌توانید به دزدگیر برنامه دهید تا هر ساعتی از روز یا روزهایی که خواستید اتوماتیک فعال و غیرفعال شود . در این حالت دزدگیر خطای انسانی، که شاید فراموش کند دزدگیر را فعال کند به صفر میرساند .


دزدگیر هوشمند

سرعت بالا
باتری سنسور ها را خیلی ساده تعویض کنید

باتری سنسور ها آلکالاین است و در تمامی سوپر مارکت ها موجود می باشد.

دزدگیر وای فای
پنل اصلی دزدگیر مجهز به باتری بکاپ میباشد

در صورت قطع جریان برق پنل اصلی بین 10 الی 12 ساعت کار میکند .

دزدگیر سیم کارتی
هوشمند کم مصرف

سنسور ها ی هوشمند بسیار کم مصرف هستند و هر 3 سال یکبار نیاز به تعویض باتری دارند .


دزدگیر هوشمند

تا 60 سنسور به دزدگیر متصل کنید

به راحتی و با زدن یک دکمه تا 60 سنسور بیسیم به دزدگیر خود متصل کنید و از مزایای آن بهره ببرید.اپلیکیشن
اپلیکیشن هوشمند

نرم‌افزار هوشمند و قوی TUYA با قابلیت اتصال صدها دستگاه هوشمندسازی، یک پلت‌فرم مناسب جهت کنترل سیستم امنیتی به حساب می‌آید .

دوربین
دوربین در کنار دزدگیر

دوربین بی‌سیم در کنار سیستم امنیتی دزدگیر اماکن، یک مزیت ارزشمند به حساب می‌آید. دزدگیر و دوربین در یک برنامه قابل کنترل می‌باشند .

نصب
نصب DIY

با خرید این سیستم، خودتان نصاب دزدگیرتان باشید! این سیستم طوری طراحی شده که به راحتی قابل نصب است .


دزدگیر هوشمند

الگزا دزدگیر رو فعال کن

این سیستم قابلیت اتصال به دستیار گوگل و الگزای آمازون را دارد. شما می‌توانید با خرید این دستیارهای هوشمندسازی، دزدگیر منزل خود را به آنها متصل کرده و از فرمان‌های صوتی برای کنترل دزدگیر خود بهره ببرید .گزارش
گزارش گیری

شما در هر لحظه که اراده کنید می‌توانید فعال یا غیرفعال بودن دزدگیرتان را کنترل کنید. گزارش کامل اینکه چه کسی، چه فعالیتی را در یک ماه اخیر انجام داده به راحتی در اختیار است .

اشتراک
اشتراک برنامه با خانواده

تمام اعضای خانواده به سادگی می‌توانند اپلیکیشن دزدگیر را بر روی گوشی همراه خود نصب نمایند. حتی نفر اصلی می‌تواند برای آن‌ها سطح دسترسی تعریف کند. همه اعضای خانواده می‌توانند نوتیفیکیشن‌ها را دریافت کنند.

تگ
تگ مغناطیسی RFID

قابلیت استفاده از تگ‌ها در این دزدگیر باعث می‌شود تا به کسانی که نمی‌خواهید ریموت دزدگیر را بدهید، از این تگ‌ها بدهید تا بتوانند دزدگیر را غیرفعال کنند. تگ‌های یاد شده قابل نام‌گذاری هستند .


کنترل چند دزدگیر با یک برنامه

شما می توانید خانه و محل کار و ویلای خود را به سیستم امنیتی دزدگیر مجهز کنید و مدیریت و کنترل تمامی آنها را بایک نرم افزار داشته باشید .


با قطع اینترنت ارتباط ما با دزدگیر به چه صورت است ؟

دزدگیر اینترنتی و سیم کارتی آیملز ایکس به این صورت است که در صورت قطع شدن اینترنت از طریق سیم کارت و ارسال پیامک به راحتی به شما امکان کنترل دزدگیر را میدهد.

مزیت دزدگیر اینترنتی به دزدگیر های دیگه چیست ؟

دزدگیر تحت شبکه آیملز به صورت آنلاین شما را سریع و بدون تاخیر از تمامی اتفاقات و هشدار ها مطلع می سازد. علاوه بر این شما میتوانید از هر جایی خارج از ایران نیز اماکن خود را کنترل نمایید. قابلیت اشتراک گزاری دستگاه و تعیین سطح دسترسی از دیگر ویژگی های دزدگیر منزل آیملز است.

با قطع جریان برق چه بلایی سر دزدگیر می آید ؟

سنسور ها با باتری کار میکنند و پنل اصلی و آژیر های دزدگیر تماما به باتری بکاپ مجهز می باشند. نیازی به نگران شدن نیست. هنگام قطع و وصل برق دزدگیر خانه شما را مطلع میکند و به کار خود ادامه میدهد.


عملکرد سنسور حرکتی یا چشمی بیسیم چگونه است؟ کلیک کنید

نصب دزدگیر منزل به چه صورت انجام میشود؟ کلیک کنید

از کجا این دزدگیر منزل بی نظیر را خریداری کنیم؟ کلیک کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال